arkadaslar yasim 29 ama nasibim cikmiyor

29 evde kaldım denecek bir yas degıl, cok genc.

Evlenınce o cevre susacak mı sanıyorsun? Bu sefer de cocuk dıye baslayacaklar.
Sonra cocuk olacak, illa kardes yap falan diyecekler.

Hayırlısı olsun hakkında, sırf cevre sussun diye karsına ilk cıkan insanla yanlıs bir evlilik yapmazsın ınsallah.

Canım önce hayırlısı. Emin ol en güzeli seni bekliyordur. Ama sakın aile evinden bunaldığın için ölçüp biçmeden kimseyi kabul etme. Çevre her zaman konuşur he de geç onlara.

Benim bazı kadın akrabalarım yıllar önce 33-36 yaşında evlendiler.30larında filan paniğe kapılmışlardı.Eş bulmak için memlekette baya uğraşıyorlardı.Hatta biri sonrasında yanımıza yurtdışına taşındı.Bir ay sonra burda görücü çıktı. Hemen kabul edip evlendi.Diğeri de memlekette evlendi. 10 yıldan fazla zaman geçmiş.Hala evli mutlu çocuklar.

Sizde bulursunuz İNŞAALLAH🙏

Bence evde kaldın lafı çok eski bir laf... Artık genç kizlar icin hayırlısı neyse o olsun demek lazım. Bazı erkekleri ve evlilikleri görünce evde kalmak büyük bir nimet gibi. Rabbim hakkınızda hayırlısını versin🤲

Arkadaşlar gerçekten kader diye bişey var mı? Evlilik kader midir?

Yani ben niyeyse hep hayatta herşeyin sorumlusu da suçlusu da kendimiziz diye düşünüyorum. Gerçekten kader dedirten hikayelerinizi anlatırsanız sevinirim.

Bence evde kaldın lafı çok eski bir laf... Artık genç kizlar icin hayırlısı neyse o olsun demek lazım. Bazı erkekleri ve evlilikleri görünce evde kalmak büyük bir nimet gibi. Rabbim hakkınızda hayırlısını versin🤲
Kesinlikle insan haberleri izleyince hayattan ve evlilikten soğuyor. Marifet evlenmekte değil, doğru düzgün bir eş bulmakta.Sosyal medyada sevgi pıtırcıkları imajı veren sonra mahkemelik olan bir sürü insan var.

Kesinlikle insan haberleri izleyince hayattan ve evlilikten soğuyor. Marifet evlenmekte değil, doğru düzgün bir eş bulmakta.Sosyal medyada sevgi pıtırcıkları imajı veren sonra mahkemelik olan bir sürü insan var.
Ah ne canım onların elinden interneti alsan birbirlerini ne yaparlar bilemiyorum. Sırf medya maymunlugu için çocuk bile yapıyorlar🤦🤦🤦🤦

Arkadaşlar gerçekten kader diye bişey var mı? Evlilik kader midir?

Yani ben niyeyse hep hayatta herşeyin sorumlusu da suçlusu da kendimiziz diye düşünüyorum. Gerçekten kader dedirten hikayelerinizi anlatırsanız sevinirim.
Cüzi irade sahibi olduğumuz için seçme şansı olup seçtiklerimiz bizim seçimimiz oluyor seçimimizde kaderimiz...Seçemediklerimize zaten kader diyoruz :)

X