Ayrıldım ama aptallığıma ve sınırlarımın ihlaline yanıyorum

Tacize uğramamışsınız; yavaş yavaş tahrik/ manipüle edilmişsiniz. Orasını o an hissettikleriniz belirler. Evet penetrasyon olmadıysa da bakiresiniz, bence önemsiz olan bu detay başka kadınlar için önemli olabilir.. Saldırıya gerek olduğunu düşünmüyorum. Herkesin kendi mahremiyet anlayışı. Bu kadar huzursuz olduysanız bir daha bir araya gelmeyin.
Evet tahrik, manipüle biraz da zorbalık. Teşekkür ederim bir daha bir araya gelmeyeceğim.

Evet tahrik, manipüle biraz da zorbalık. Teşekkür ederim bir daha bir araya gelmeyeceğim.
Evet ben adamı haklı ve mağdur göremedim. O an o zorlamayı tahmin edebiliyorum. Siz en baştan söylemişsiniz cinsellikle ilgili düşüncelerinizi. Yavaş yavaş ince ince alır mıyım bi dal acaba hareketleri. Taciz değil bunun adı ama yine de bi zorbalık söz konusu

Evet ben adamı haklı ve mağdur göremedim. O an o zorlamayı tahmin edebiliyorum. Siz en baştan söylemişsiniz cinsellikle ilgili düşüncelerinizi. Yavaş yavaş ince ince alır mıyım bi dal acaba hareketleri. Taciz değil bunun adı ama yine de bi zorbalık söz konusu
Taciz de niye değil? Soyun demiş soyunmuşsunuz üstünüzü başınızı yırtmamış o aşamadan sonra gayrı ihtiyari bile cinsel uzuvlar temas edebilir

Bana çok garip geliyor. "Seviştik, öpüştük, sürtüştük, soyunduk... pipi kukuya değince hüüü ağladım" ee neden? Sizi durduran ne? Gerçekten bir şeyler yaşamak istemeyen insan bu raddeye kadar olan şeyleri de yaşamaz. Ya hakkıyla çatır çatır sex yapın ya da artık değer yargılarınız neyse sınırı bilip ona göre hareket edin.

İyi de her şeye he demişsin. Ha külotla sürtünmüş ha çıplak? Ben anlamadım bunun nesi taciz? Adam zaten bırakmış. Sana teklif etmiş hayır dememişsin. En son hayır deyince de bırakmış.
Buradaki tacizi bana kim anlatmak ister? Saçma sapan işler!

Hiç aramadı mı sizi şimdiye kadar? Öyle kapanıp gitti mı konu?
Benimde gel gitli hallerim vardı, bunun dışında çok problemimiz oldu. Bunun arkasından onu tacizle yaftaladım sonrasında aradı defalarca açmadım falan en son karşılıklı olarak birbirimizi daha fazla yıpratmama kararı aldık.
Evet tam olarak bu
Taciz de niye değil? Soyun demiş soyunmuşsunuz üstünüzü başınızı yırtmamış o aşamadan sonra gayrı ihtiyari bile cinsel uzuvlar temas edebilir
Zor kullanmamak için özellikle dikkat etti fiziki olarak en ufak bir zorbalık yapmadı ama psikolojik olarak yaptı maalesef. Neyse ki devam etmedi ve geçti gitti. Her şeye rağmen iyi kurtulmuşum

Şimdi ben adamın birine seninle sevişmek istiyorum dedim hayır dedi. Ben de ısrarla, işveyle, cilveyle, koklaşarak, oynaşarak yükselttim adamı ve sevişmeye ikna ettim. Bu durumda rıza inşası yapmış bir tacizci mi oluyorum? Ulan 😱
Cok ama cok onemli olmasina ragmen hesaba katmadiginiz sey, erkekle kadin arasindaki guc farki. Bu "guc" kavramini pek cok yonden irdeleyebiliriz ama en onemlisi fiziksel guc su durumda ve bu guc ofke ile cok kotu yerlere gidebilir. Sizin ornekte bahsettikleriniz bastan cikarma davranislari; kabul etmediği takdirde karsi taraf "aman dedigini yapayim yoksa bana saldirir, beni dover, pipimi koparir" demez. Kendisine zarar vereceginizden korkmaz yani. Verecek olsaniz da alt eder sizi. Lakin bir kadin -yukselen tansiyondan da bahsetmis zaten konu sahibi- istediklerini vermedigi bir erkegin yapacaklarindan korkar. Bu yuzden de suyuna gitmeye calisabilir. Kadin sevgilisine guvenmiyorsa hic girmesin o islere demesin kimse cunku en guvendiginiz insan tarafindan bile tecavuze ugrayabilirsiniz.

nimde gel gitli hallerim vardı, bunun dışında çok problemimiz oldu. Bunun arkasından onu tacizle yaftaladım sonrasında aradı defalarca açmadım falan en son karşılıklı olarak birbirimizi daha fazla yıpratmama kararı aldık.

Evet tam olarak bu

Zor kullanmamak için özellikle dikkat etti fiziki olarak en ufak bir zorbalık yapmadı ama psikolojik olarak yaptı maalesef. Neyse ki devam etmedi ve geçti gitti. Her şeye rağmen iyi kurtulmuşum
Sanırım siz başka konularda yeterince yıprandığınız için ne yapsa battı, başka türlü bu konu bir şekilde aşılırdı galiba.

Cinsellik konusunda sürekli katlanan ısrar ve istekleri de sizi son raddede itmiş olabilir. Onda da sizi sıfır hata görmüyorum. Biraz nazla da olsa ufak ufak istediğini vermişsiniz çünkü.

Sanırım siz başka konularda yeterince yıprandığınız için ne yapsa battı, başka türlü bu konu bir şekilde aşılırdı galiba.
Aslında ikimizinde görmezden geldiği aşmamız gereken en büyük problemimiz buydu. Bir şekilde ikimizde birbirimize uyum sağlamaya çalıştık ama bir yerde kopuyormuş bu uyum sağlama hali. Kimse kimseye uyum sağlamamalıymış.

Cinsellik konusunda sürekli katlanan ısrar ve istekleri de sizi son raddede itmiş olabilir. Onda da sizi sıfır hata görmüyorum. Biraz nazla da olsa ufak ufak istediğini vermişsiniz çünkü.
Bu işler biraz da böyle değil midir zaten? Biraz üstüne düşünce istediğim oluyor diye her aşamada yeterince üstüne düşersem ilerlerim diye düşünürsün, bu konu dışında pek çok konuda geçerli bu. Bişey kaybedeceğim korkusu varsa malesef net olmak zorundasın.

Bana çok garip geliyor. "Seviştik, öpüştük, sürtüştük, soyunduk... pipi kukuya değince hüüü ağladım" ee neden? Sizi durduran ne? Gerçekten bir şeyler yaşamak istemeyen insan bu raddeye kadar olan şeyleri de yaşamaz. Ya hakkıyla çatır çatır sex yapın ya da artık değer yargılarınız neyse sınırı bilip ona göre hareket edin.
Bekarete bu kadar anlam yüklüyorsa sürtünmeyi bırakmalı, her haltı yiyip bakireyim diye içini rahatlatıyor kendince , bekaret tabusu olup da şu tarz basit akıl oyunları yapan kadınlar bana aşırı itici ve tehlikeli geliyor , çıkıp dese ki bekaret benim için asla önemli değil bu yüzden de her türlü beraberliği yaşadım vallahi saygı duyarım ama şu yaptığı resmen kurnazlık ve laf kalabalığı...

Bu işler biraz da böyle değil midir zaten? Biraz üstüne düşünce istediğim oluyor diye her aşamada yeterince üstüne düşersem ilerlerim diye düşünürsün, bu konu dışında pek çok konuda geçerli bu. Bişey kaybedeceğim korkusu varsa malesef net olmak zorundasın.
Evet aynen öyle. Çocuğumuzla ilişkimizde de böyle mesela. Ağlayınca hayır dediğimiz bir şeyi yapıyorsak bir dahaki sefere daha ısrarcı oluyor. Konu sahibi de bazı isteklerine ket vuramamış ki olur insandır şimdi istekleri olan, ısrar eden, ileri giden sadece karşı taraf gibi davranıyor.

Bekarete bu kadar anlam yüklüyorsa sürtünmeyi bırakmalı, her haltı yiyip bakireyim diye içini rahatlatıyor kendince , bekaret tabusu olup da şu tarz basit akıl oyunları yapan kadınlar bana aşırı itici ve tehlikeli geliyor , çıkıp dese ki bekaret benim için asla önemli değil bu yüzden de her türlü beraberliği yaşadım vallahi saygı duyarım ama şu yaptığı resmen kurnazlık ve laf kalabalığı...
Evet kesinlikle, cinsellik, bekaret benim tabum değil diyen kadını daha saygı duyulası bana göre de.

Psikolojik olarak ne yaptı mesela? Şu ana kadar anlattıklarınız taciz değil çünkü.

İstemediğiniz bir şeyin yapılması tacizdir ama siz ağlayana kadar adam nasıl anlayacaktı ki istemediğinizi? O ana kadar istemediğinizi söylediğiniz her şeyi tek tek yapmışsınız. Tutarlı davranmazsanız adam ne bilecek neyi isteyip neyi istemediğinizi?
Dur bile dememişsiniz. Ağlayana kadar dur deseydiniz, ağzınız var sonuçta. Kendisi fark edip durmuş. Taciz bunun neresinde?

Ayrıca gerçekten ne olmasını bekliyordunuz çamaşırları çıkardıktan sonra?
Güzelmiş, güle güle kullan deyip geri mi giydirirecekti çamaşırınızı?

İşte budur. Bekâreti önemsiyor mu bir kadın, dini veya başka bir sebeple ben evlenmeden elime erkek eli değemez, ben evlendiğim adamla o gece olacağım mı diyor; hay hay, saygı duyarım. Bana göre büyük bir kumar, benim hayat görüşüme ters; fakat en azından kendiyle çelişmiyor derim.

Böylesi bana çok absürt geliyor. Penisi üstümde gördüm ağladım, bayıldım. Ne bekliyordu ki?

Bu cinsel taciz değil. 29 yaşındasin olmadığını sen de biliyorsun. Bakire olmak ya da olmamak senin için önemliyse bu yaptıklarında yanlış.

İşte budur. Bekâreti önemsiyor mu bir kadın, dini veya başka bir sebeple ben evlenmeden elime erkek eli değemez, ben evlendiğim adamla o gece olacağım mı diyor; hay hay, saygı duyarım. Bana göre büyük bir kumar, benim hayat görüşüme ters; fakat en azından kendiyle çelişmiyor derim.

Böylesi bana çok absürt geliyor. Penisi üstümde gördüm ağladım, bayıldım. Ne bekliyordu ki?
Adam kadının kukusuna bakar. Başını kaldırıp alnından öper. "Üstünü giy maralım seni anca helalim olursan mikerim" der. Böyle hayal ediyorlar heralde.

X