Arkadaşlar yardımcı olun lütfen geç döllenme ile bebeğini ögrenen varmı

aselseda

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2022
138
53
23
Kızlar 14 Ekim'de adet olmam gerekiyordu olmadım testler negatif çıktı 31 Ekim'de doktor tarlusal verdi içtim bitti 5 gün geçti gelen giden yok kasık ağrım var ve göğüs hassasiyeti şuan 26 gün regl gecikme oldu geç döllenme fln olabilirmi hamileliğini geç ögrenen varmı cevap verirseniz sevinirim

Nerdeyse 1 ay gecikme var canım bu kadar geç öğrenilir mi acaba bilemedim kan testi yaptın kaç çıkmıştı?

O ay kullandıgın bi ilaçtan olabilir mi

hanımlar merhaba geçen ay regl tarihimi unuttugumdan bu ay ne zaman olacagim bilmiorum ama 20 li tarihlerdir diye tahmin ediorum .reglim düzenlidir asla gecikme olmaz bir hafta once peceteye gelen pembelik geldi kesildi simdide 3 gundur ilk gun belli olacak sekilde diger gun ve saatlerce belli belirsiz kahverengi skinti gelmekte bugun beta yaptirdim 2.39 cikti 5 deger alti gebelik yok deniyor fakat erken oldugu icin boyle cikar mi suphe icerisindeyim baska belirti yok sadece hafif baş agridi ve bacak agrisi disinda lutfen yardim

Sana birşey soyluyecegim ama çok umutlanma umitsizde olma dün bir ebeyi dinliyordum 2 ve 2.30 çıkan değerleri gözlemleyin diyor hamilelik suphesi taşır diyor şimdi stres yapma bitkilerden uzak dur folik asit kullanmaya baslayabilirsin eğer bebiş varsa daha rahat tutunur bide havuç avokado ye oda tutunmaya yardımcı oluyormuş hadi inşallah hamissindir

Birde 1 hafta önce pembelik geldi dedin buda hamilelikle bağdasiyor geç dôllenme felanda olabilir adetin 1 hafta geçsin kesinleşir

Merhaba şu an bende sizin yaşadıgınız aynı durumu yaşıyorum sonradan adet oldun mu veya gebelik oluştu mu bilgilendirir misin beni

Kan testi sonucu ne çıktı

Kizlar iyi akşamlar ben 2 aydır ovulasyon testi kullanıyorum geçen ay 1 den fazla yumurtlama gösterdi çatlama görmedim , diğer Ay kasimda 24 nde yumurtlama oldu 25 26 çatlama bütün günleri degerlendirdik suan adetim 7 gün gecikti belim ağrıyor son adet günüm 31 Ekim bugun test yaptım negatif yumurtlamam adetime 6 gün kala oldu sizce ne olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…