Arkadaşlar yardımcı olun lütfen geç döllenme ile bebeğini ögrenen varmı

Kizlar iyi akşamlar ben 2 aydır ovulasyon testi kullanıyorum geçen ay 1 den fazla yumurtlama gösterdi çatlama görmedim , diğer Ay kasimda 24 nde yumurtlama oldu 25 26 çatlama bütün günleri degerlendirdik suan adetim 7 gün gecikti belim ağrıyor son adet günüm 31 Ekim bugun test yaptım negatif yumurtlamam adetime 6 gün kala oldu sizce ne olur 🥺
Geç döllenme olabilir hayatım gecikmenin 15. Gününe kadar bkle hayatım 15 günü cikiyormus

Geç döllenme olabilir hayatım gecikmenin 15. Gününe kadar bkle hayatım 15 günü cikiyormus
Merhabalar 8 gün gecikmeden sonra kahve akintim oldu dun sabah ve sabah olunca akşama sökulurdum ama kanama olmadı bugün de öyle az önce test yaptım negatif gecikmeden dolayı mı sökulemiyorm acaba 3 4 gündür belim agriyor

Gec dollenme de olsa 10.gun kan testinde çıkar mı. 2 idrar 1 kan testi negatif şuana kadar. Ama hala adet olmadim. Yarın 10.gunum adet gecikmesinin üzerinden. Kan testi yapacağım. Boşuna mı yaptırmış olurum, negatif gelirse yine de hamilelik riski var olabilir mi

Hanımlar merhaba. Benim de sat 29 ekim bu gün itibari ile 16 günlük gecikmem var. 3 kez kan testi yaptırdım ilk 29 ekimdeki sonuç <2.30 3 Aralık sonucu <2.30 3. Kan sonucunu ise 8 Aralıkta yaptırdım o da 0,5 çıktı. Ve hala gelen giden yok. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu yada çevrenizde hamileliğini geç öğrenen ?

Hanımlar merhaba. Benim de sat 29 ekim bu gün itibari ile 16 günlük gecikmem var. 3 kez kan testi yaptırdım ilk 29 ekimdeki sonuç <2.30 3 Aralık sonucu <2.30 3. Kan sonucunu ise 8 Aralıkta yaptırdım o da 0,5 çıktı. Ve hala gelen giden yok. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu yada çevrenizde hamileliğini geç öğrenen ?
Merhaba, ben varım. Benim de aynı durum. Bugün adetimin gecikmesinin 10.gunu. bugün de kan testi yaptırdım negatif. 2 idrar 2 kan toplamda negatif. Ama hala adet olamadim. Ben de neyden kaynaklı onu bilmiyorum. Sizin de 14.gunde kan negatif çıkmış.

Cnm bnm yok demekki bn 30 gün geciktim hamile değildim stres geciktiriyor bitki çayı ic rahatla

Artık geç döllenmemi strese mi bağlı anlamadım ilk defa böyle bir şey oldu. Hakkımızda hayırlısı artık

Merhaba, ben varım. Benim de aynı durum. Bugün adetimin gecikmesinin 10.gunu. bugün de kan testi yaptırdım negatif. 2 idrar 2 kan toplamda negatif. Ama hala adet olamadim. Ben de neyden kaynaklı onu bilmiyorum. Sizin de 14.gunde kan negatif çıkmış.
Sizde bir belirti var mı bende beyaz akıntı var bide halsizlik

Sizde bir belirti var mı bende beyaz akıntı var bide halsizlik
Akıntı bende normalde de olur, o yüzden pek anlamıyorum. Pek bir belirti de yok. Biz şuan cocuk düşünmüyoruz zaten ama insan yine burayı okuyunca negatif de çıksa acaba geç döllenme mi diye korkuyor, 10.gun negatif olmasına rağmen.

Merhaba en son 2 aralıkta adet oldum 30 unda tekrar olmam gerekiyodu bugün adetimden 8 gün geçti kan testi verdim 1.20 çıktı göğüs uçlarım kaşınıyo sol kasığımda ağrı olmuştu sık idrara çıkma vajinal akıntı idrarım çok sarı geliyo hiç böyle olmazdı her ay düzenli adet görürdüm doktor hiç muayne bile yapmadı bişey demedi geç döllenme olabilirmi 1 hafta daha bekleyimmi adet söktürücü için

Kızlar selam sonlanan adet tarihim 6 Aralık Reglim 9 gün gecikti bat 4 Ocaktı 3 ocakta birlikte olduk reglim 1 veya 2 gün aksar en fazla ama 9 gün oldu doktora gittim 9 Ocakta beta negatif çıktı ve adet söktürücü verdi geç döllenme olabilir mi eğer olduysa tekrardan ne zaman gidebilirim doktora Bu arada adet olacakmışım gibi ağrılarım oldu ama geçti göğüs hassasiyeti var ve sağ yumurtalığım da hafif ama farkedilir bir şişlik var lütfen bana yardımcı olun stresli geçen bir sürecim olmadı ilaç da kullanmadım

Merhaba en son 2 aralıkta adet oldum 30 unda tekrar olmam gerekiyodu bugün adetimden 8 gün geçti kan testi verdim 1.20 çıktı göğüs uçlarım kaşınıyo sol kasığımda ağrı olmuştu sık idrara çıkma vajinal akıntı idrarım çok sarı geliyo hiç böyle olmazdı her ay düzenli adet görürdüm doktor hiç muayne bile yapmadı bişey demedi geç döllenme olabilirmi 1 hafta daha bekleyimmi adet söktürücü için
Merhaba 26 gün gecikmem var gecikmenin 7. Günü beta 1 çıktı benim de. Ve beyaz akımtım var 2, 3 haftadır.Sizde sonuç ne oldu?

X