Arkadaşlar yardım....!

nesssli

egem benimle :)
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008
875
32
42
Hamiş kalanlar göğüslerinizde değişiklik oldumu ben adet olsam bile göğüslerim çok şişer ve acırdı maalesef bugün günüm olmasına rağmen hiç bişey olmadı akıntım var kesilmedi hiç idrarımın kokusu yoğun çok yorgun ve halsizlik var sizce ben hamile olabilirmiyim ? ve şuana kadar regl olmadım ??

hamılelıgın en onemlı belırtısı akıntıdır.bende ordan anlamıstım.goguslerım cok sıstı agrıdı.inş canım hamılesındır.evde test yaparsan cıkabılır bence.cunku bende adetım gecınce ertesı gun yaptım cıktım baya belırgındı hemde.cıkmazsa kanda test yaptır canım.
hayırlısı olsun...

ınşallah canım benim ya beni korkutan göğüslerimin değişiklik göstermemesi mirmirmirmir bu akşam kan tahlili yaptırmayı düşünüyorum çıkışa kadar hastalanmazsam bide akıntı süt gibi beyaz seninde öylemidi şeyime dokunuyorum vıcık vıcık ??

canım herkesde her belirti görülecek diye birşey yok sanırım hamilesin bence test yap hatta mümkünse kan testi yaptır

çok bekledim ama çokta sevinemiyorum 2 gün önce çok sevdiğim düşkün olduğum ananeciğimi kaybettim Allahım nur içinde yatırsın içim buruk olursa biraz hayata bağlanır biracık mutlu olurum :KK43:

İnşallah canım benim ya beni korkutan göğüslerimin değişiklik göstermemesi mirmirmirmir bu akşam kan tahlili yaptırmayı düşünüyorum çıkışa kadar hastalanmazsam bide akıntı süt gibi beyaz seninde öylemidi şeyime dokunuyorum vıcık vıcık ??

benım akıntımda oyleydı canım.kişiden kişiye degısır.kasık agrım cok fazlaydı ve halende var hıc boyle agrı cekmemıstım ben.ıns olumlu sonuc alırsın canım kan testınden...

çok bekledim ama çokta sevinemiyorum 2 gün önce çok sevdiğim düşkün olduğum ananeciğimi kaybettim Allahım nur içinde yatırsın içim buruk olursa biraz hayata bağlanır biracık mutlu olurum :KK43:

basın sagolsun canım.Allah sabrını verır canım.
Allah ramet eylesın...
eger hamıleysen bebegını dusun sakın cok uzulme stres yapma hemen etkılenır cunku.ilk 3 ay cok dıkkat etmen gerekır moralını yuksek tut canımmm...

başın sağolsun nesssli allah rahmet eylesin anneciğine

canım elbetteki acını hafifletmez ama inşallah güzel haber alırsın.başın sağolsun anneninde mekanı cennet olsun.

ay kızlar benim de günüm geçti sabırsızlanıyorum göğüslerimdeki hassasiyet adte günümden 2 gün önce geçerdi ama bu sefer geçmedi hala arada hafif bi ağrı giriyo bi de karnıma hafif batmalar giriyor inşallah bu ay olmuştur :)

bi de adet sivilcem çıkmadı ve tatlıya çok düşkün olurdum ama bu ay aklıma bile gelmiyor tatlı yemek inşallah bu ay vardır bizim de 11. ayımız bu ay , eğer hamile değilsem diğer ay doktora gidecez artık :KK43:

başın sağolsun Allah sabır versin canım.anlattıkların hamilelik belirtisi akıntım benim de su gibiydi ve beyezdı.hayırlısı olsun

İnşallah canım benim ya beni korkutan göğüslerimin değişiklik göstermemesi mirmirmirmir bu akşam kan tahlili yaptırmayı düşünüyorum çıkışa kadar hastalanmazsam bide akıntı süt gibi beyaz seninde öylemidi şeyime dokunuyorum vıcık vıcık ??

hamılemısın?????merak edıyorummm..

X