Arkadaşlar yardım edin

canan2882

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2023
18
1
38
Nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim bakireyim hala dışarı boşaldı kucağındaydım zaten az bir sevk suyu geldi eliyle sildi onuda ve zaten o günde regl günümdü ve reglim gelmemişti o yüzden ilişkiye girdik reglim 1.5 hafta gelmedi ve sonra iki gün kan geldi regl kanıydı galiba renginde sıkıntı yoktu erken bitti normalde 5 gün sürerdi düzenli adetim var test yaptırdım ilk testim erken gebelik testiydi negatif çıktı sonra yeniden oncomed marka test ile yaptım ve sonuç biri çok silik çizgi çıktı sonra ikinci defa test yaptım yine silik çıktı sonra 3 gün sonra erken gebelik test yaptırdım birini 5 de akşam direk negatif verdi diğerinide bu sabah o da direk negatif verdi sizce kimyasal bir gebelik mi yaşıyorum ilk defa yakınlaştım biriyle korkuyorum gerçekten yardım edin teşekkürler

(arkadaşlar yeniden adet oldum ve adetten önce 6 test yaptım nerdeyse ve hepsi negatif sizce olma ihtimalim var mı eğer yoksada o silik çizgi neden çıktı)

Eklentiler

• 61E7AD03-C187-41D4-A3BD-EA263DE3A830.jpeg
    163,5 KB · Görüntüleme: 187
Son düzenleme:
Kan verin en iyi sonucu o verecektir

En üsteki resmi işaretlemenize gerek yok bağırıyor burdayım diye kan verin bence

En üsteki resmi işaretlemenize gerek yok bağırıyor burdayım diye kan verin bence
Biliyorum öylesine işaretledim bir test daha yapmıştım onda hiç bir şey çıkmadı erken gebelik testi yaptım dün akşam ve bu sabah direk negatif verdi acaba kimyasal gebelik mi

Biliyorum öylesine işaretledim bir test daha yapmıştım onda hiç bir şey çıkmadı erken gebelik testi yaptım dün akşam ve bu sabah direk negatif verdi acaba kimyasal gebelik mi
Test hatalı da olabilir

Yıllarca bi yerimi yırttım hamile kalmak için öyle ne

Bende onu diyorum zaten kendi kendime bu kadar nasıl basit hamile kalıyorum cidden kafayı yicem
Testde sorun vardir adet olmussun zaten hem surtunme falan yapmayin hic belli olmaz bir anda olur yazik bebegi aldircakmsin ozaman ama sanmiyorum bazen yalanci pozitifler oluyor sen kan ver veremiyorsan porodictor al yine dene emin ol

Bana hiç inandırıcı gelmedi bence yalan soyluyorsunuz ve bu fotolarda fake

Arkadaş deniz atı galiba troll ya belli , bir de adam yerine koyup cevap vermişsiniz ya

yeniden adet oldum ve adetten önce 6 test yaptım nerdeyse ve hepsi negatif sizce olma ihtimalim var mı eğer yoksada o silik çizgi neden çıktı
Testiniz hatalıdır bazı testler öyle gösteriyor maalesef artımedmiydi yaptığınız testtin markası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…