Arkadaşlar yardım edin

Evet benide geren durum bu sürtünme esnasında penis içimede girmedi hafif bir zevk suyu geldi ve onuda ben fark edince nişanlım eliyle sildi
Ay yok anacım boşuna stres olma imkansız bir durum test hatalı

Ay yok anacım boşuna stres olma imkansız bir durum test hatalı
Peki bir şey daha sorucam kusura bakmayın ilk defa geldi başıma normalde benim regl günüm 2-3-4 arası oluyor stersten dolayı gecikme yaşadım ilişkiye girdiğim zamanda da gecikem olmuştu sonra stresten kaynaklı sanırım reglim gecikti geçen ay 16 sında oldum bu ay ise 14 ünde oldum regl döngüm artık bu şekildemi olur eski haline döner mi sizce

Peki bir şey daha sorucam kusura bakmayın ilk defa geldi başıma normalde benim regl günüm 2-3-4 arası oluyor stersten dolayı gecikme yaşadım ilişkiye girdiğim zamanda da gecikem olmuştu sonra stresten kaynaklı sanırım reglim gecikti geçen ay 16 sında oldum bu ay ise 14 ünde oldum regl döngüm artık bu şekildemi olur eski haline döner mi sizce
Değişik Bir soru. Yaşamadan bilemezsin. Stresten gecikmistir. Eskisi gibi yine günü gününe de olabilirsin.

Aralıkta 2 kere korunmasız ilişkim oldu içine boşalma olmadı ocakta ve şubatta gecikmeli adetlerim oldu 2 ocakta beta hcg 0.13 11 ocakta beta hcg <0.05 çıktı ve bu ayki reglim 5 gün gecikti 14 şubatta test vermiştim tekrar <0.100 çıkmıştı hamilelik riski var mıdır sizce çok stres yaptım acaba o yüzden mi gecikti ve kan ilacı kullanıyorum o etkiliyor olabilir mi yardımcı olur musunuz çok telaş yapıyorum korkuyorum normalde adetim 1-2 gün gecikiyor ve aralıkta 2 kez ella içtim

X