Arkadaşlar yardım edin sizce geri çekilmekle doğru mu yapmışım???

suyuns

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2011
101
1
arkadaşlar merhaba.Çok güzel bir ilişkim vardı ama son zamanlarda çok sık kavgalar ettik kıskançlıklar yüüznden filan soğuduk ve sevgilimle 4 ay önce ayrıldık.Ayrılan oydu. ayrıldıktan sonra bağlarımız bişekilde kopmadı diyebilirim az da olsa 20 günde bir irtibat halinde olduk.Bazen ben aradım geri dönsün diye ama istemedi sonra bıraktım 1ay sonra o aradı özledim sana sarılmak istiyorum filan dedi.Buluştuk sarıldı bana filan aradan 2 3 gün geçti tamamen hislerim bitmiş bunu anladım fln dedi.Sonra yolda karşılaştık ben suratına bakmadım geldi sarıldı yapma böyle üzülüyorum fln dedi hep böyle dengesizce davrandı.Ben her defasında onu tekrar istediğimi söylerken o Sevmiyorum bitmiş dediği de oldu eskiden kıskandığı insanlarla hala görüşüp görüşmediğimi sorup beni kontrol etmeye çalıştığı da oldu sarıldığı da oldu.Ve artık sonunda dayanamadım ben içim öyle demese de istemiyorum bidaha senle konuşmak madem tekrar birlikte olmamız imkansız o zaman arama bidaha beni dedim.bu konuşmadan sonra bidaha karşılaştık gelmedi yanıma tanımıyomuş gibi davrandı bende öyle yaptım zor oldu ama yaptım.Ve 40 gündür filan hiç konuşmuyoruz, Birbirimizi de görmüyoruz.Çok merak ediyorum ne yapıyor nasıl ama kendimi tutuyorum arayıp sormuyorum.Sizce bu taktik işe yarar mı? beni kaybettiğini düşünüp tutuşur mu bi tarafları? 4 aydır ona olan sevgim hiç azalmadı..40 gündür içim içimi yiyor ama aramıyorum çünkü her defasında hayal kırıklığı yaşadım..Tecrübesi olan arkadaşlar yardım edin lütfen sizce arayacakmıdır beni bir süre sonra? geri gelmesi mümkün mü sizce???

Ben arayacağını düşünüyorum,çok dengesiz biri çünkü ,hiç beklemediğin bir anda arayıverir..sen geri çekilmekle iyi yapmışsın..böyle biriyle mutlu olamazsın cannım..seni sevmiyorum diyip sana sarılıyorsa,seni seviyorum diyip başkasıyla görüşse bir şey diyemezsin...

Evet canım çok dengesiz gerçi 40 gündür filan koruyo istikrarını ama bakalım :/

sakın arayıp sorma sen
bence arayabilir, doğrusunu yapmışsın
aklı başına gelecektir

burda önemli olan bence onun arayıp aramamasından ziyade senin böyle güzel ve akıllıca bir karar alman .tebrikler gerçekten ve bence kesinlikle arayacak ama sen yeter ki sabırlı ol ve onu arama canım

teşekkür ederim arkadaşlar çok zor oldu ama böyle olması gerekiyo sanırım :/ peki ne kadar sürer aklının başına gelmesi saçma bi soru ama böyle bi tahmin yürütülebilir mi ?

canımm aradıgıı zamana bildiirr bendee aynı sekildeee kendimi cektim amaa telefonun basındaa bekliyorumm bende kendimce karar aldım aslaa diyorum ama bi arasın istiyorummm:)))

aynen canım ya :)) ne kadardır bekliyosun peki sen? benimki kadar çok mu :/

bir kaç ay bile sürebilir.imdi başta arar eder zaten diyecek.sonradan aa aramadı hala olacak.sonra aramayacak olacak.sonra hakikaten aramayacak olacak.ondan sonra düşünmeye başlıyacak.erkekler önce düşünüp sonra hareket ederlermiş.bence kendine çok iyi bak bu süre içersinde.süslen püslen.kafanı dağıtacak bir şeyler yap.daha kolay atlatırsın.hem neden böyle olduğunuda sakin bir kafayla tartmaya çalış bakalım.

arama.aramayınca tutusup arıyorlar tecrubeyle sabıt.amma velakın bu cok dengesız bence arıcakmı umıdıne gırme ayrılıgı kabullen daha kolay olacaktır senı umıtlendırır ararsa we unutman zorlasır...

bence seni kaybetdiğini düşünmesini sağLa.. :) bu her zmn işe yarar :)

bir kaç ay bile sürebilir.imdi başta arar eder zaten diyecek.sonradan aa aramadı hala olacak.sonra aramayacak olacak.sonra hakikaten aramayacak olacak.ondan sonra düşünmeye başlıyacak.erkekler önce düşünüp sonra hareket ederlermiş.bence kendine çok iyi bak bu süre içersinde.süslen püslen.kafanı dağıtacak bir şeyler yap.daha kolay atlatırsın.hem neden böyle olduğunuda sakin bir kafayla tartmaya çalış bakalım.

Kesinlikle katılıyorum.

Ben de aynen konu sahibi gibi yaptım, sürekli ayrılıp barıştığım bir ilişkim vardı ve artık bana saygısı kaybetme korkusu kalmamıştı, her geri geldiğinde de aptal gibi kabul ediyordum. Artık benimle oynamasına dayanamadım ve ağır bir mesaj attım rest çektim 2 hafta önce. Bu arada toplamda son ayrılığımızın üzerinden toplamda 1,5 ay geçti, ama ben o mesajı attığımdan beri 2 haftadır hiç konuşmadık. Şimdi facebook'ta vs saçmasapan insanları ekliyor beni sinir etmeye mi çalışıyor hala bilmiyorum. Ama ben rest çeken mesajımda bir daha aramamasını hayatıma girmemesini artık bana değer vermeyen hiç kimseyi hayatımda istemediğimi yazdım. O mesajın üzerine aramaz diye düşünüyorum.

Konu sahibiyle benzer bir durum olduğu için sormak istiyorum, kızlar sizce bu tip rest çeken hayatımdan çık türü mesajlar erkeklerde nasıl bir etki yaratır?

Son düzenleme:
arama.aramayınca tutusup arıyorlar tecrubeyle sabıt.amma velakın bu cok dengesız bence arıcakmı umıdıne gırme ayrılıgı kabullen daha kolay olacaktır senı umıtlendırır ararsa we unutman zorlasır...

Çok doğru, biz önümüze bakmaya çalışmalı ve düşünmemeye çalışmalıyız ve tüm iletişimi koparmalıyız bence.

Kaybettiğini düşünmesini nasıl sağlarız peki?

ortadan kaybolmakla sağlarız bence
başka türlü oyunlar yapınca anlaşılıyo
mesela facebook varsa öyle hüzünlü yada iğneli iletiler sakın yazma derim
mutlu ol , bi şekilde haberin gider yada erkekler artık mutlu olmaya başladığımız anı hissediyolar die düşünüyorum ben :KK34:

sevgili matahari

rest çekmek bence ilişkiyle alakalı etki eder.gerçekten kötü ise gerçekten çıkartır o adamı diye düşünüyorum.yalnız kafasının dank etmesinide sağlayabilir.sevmesede seni en azından bu kıza hata yaptım diye kafasına dank eder.3 kere benzer olay yaşadım.biri 8 sene sonra beni faceden buldu.yaptıklarım için özür dilerim dedi.diğerinde çok küçüktük dengesiz bir ilişkiydi ama yeri geldimi özür diliyordu.çocuktuk demiyeğim.lisedeydik.sonuncusu çok ekstrem bir ilişkiydi.ilişkimiz normaldi ama kopma noktası farklıydı.yinede aynı resti çektim .tekrar aradı.konuşmadım ama bence özür dileyecekti.barışma maksatlı aramadığını düşünüyorum.

X