arkadaşlar yardım edermisiniz

saharam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2007
15
0
48
merhaba arkadaşlar ben saharam benim bir sıkıntım var tecrübesi olanlar yardımcı olursa memnun olurum benim hamileliğimin 7.haftası doktora gidecegim ultrasyon için ancak cahilligimi mazur görün karındanmı bakıyolar ultrasyon cihazıyla yoksa aşağıdanmı bu arada inanılmaz kasık kramplarım oluyor gün içinde birkaç kere şimdiden sağolun

yaa canım bişey sorucam. ciddimisin sen yaaa. en azından hiç mi film falan izlemedin. ultrason nasıl bişey. nerden bakıyolar diye. valla bizimle dalga geçtiğini düşünücem haaa.

dalga geçmek yerine biraz bilgi vermek daha iyi olur diye düşünerek şöyle söyleyeyim canım : doktoruna göre değişiyo bazısı karından bakıyor bazısı vajinal bakıyor.karından daha geç görünür vajinal daha erken bilgi sağlar.vajinal ultrasondada hiç korkacak bişey yok farkına bile varmıyosun.doktor bakmak isterse reddetme bebeğin için önemli.sağlıklı hamilelikler diliyorum canım.

yaa canım bişey sorucam. ciddimisin sen yaaa. en azından hiç mi film falan izlemedin. ultrason nasıl bişey. nerden bakıyolar diye. valla bizimle dalga geçtiğini düşünücem haaa.

BU SORUDA GARİP BİRŞEY YOK... HAMİLE ve ÇOK TEDİRGİN,
BU DA ÇOK NORMAL OLSA GEREK...

GEBELİĞİN 7. HAFTASINDA KESE DE BEBEK TE OLUŞMUŞTUR.
MUHTEMELEN KARINDAN BAKACAKTIR.
ANCAK KARINDAN BAKTIĞINDA GÖREMEZSE VAJİNAL YOLDAN BAKABİLİR.

VAJİNAL BAKARSA ÇOK RAHAT OL.
KENDİNi SAKIN KASMA, BU ÇOK NORMAL BİR MUAYENE ŞEKLİ...

BEBEĞİNİ SAĞLIKLA DÜNYAYA GETİRİP, HUZURLA BÜYÜTMEN DİLEĞİYLE.

SEVGİLER...

genciza benim duydugum 7 haftadan sonra karından bakılıyomuş ama ne kadar doğru bilmiyorum korkuyorumda diğer türlü

dalga falan geçmedim, lütfen, sadece şaşırdım. yanlış anlamayalım lütfen.

tatü bunda garipsencek ne var sen bi annesin bazı şeyleri benden daha iyi biliyosundur muhakkak bu benim ilk hamileliğim tecrübem zayıf bu konuda artı hergün birsürü bişeyler okuyup duyuyorum bu konuyla ilgili 1,5 aydan sonra karından bakılıyor yok aşagıdan bakılıyor ben dilerdimki o güzel tecrübelerini paylaş genede sağol

yaa lütfen ama gerçekten üzüldüm şimdi. ben seni ne garipsedim ne de dalga geçtim. sadece bi an gerçekten dalga mı geçiyo diye düşündüm. off kafam da iyi değil zaten. bugün ben niye böyle istemeden herkesi kırıyorum yaa. gerçekten art niyetli biri değilim canım. lütfen beni yanlış anlama. lütfen.

genciza benim duydugum 7 haftadan sonra karından bakılıyomuş ama ne kadar doğru bilmiyorum korkuyorumda diğer türlü

çoğu doktor karından bakıyor canım ama inan vajinaldende hiç korkma.ben maalesef bebeğimin karnımda öldüğünü kesinleştirmek için alttan baktırmıştım ama hiç canım yanmadı hiç hissetmedim zaten jel sürüyolar kayıyo hissetmiyosun.7 haftalıkken karından görünür canım hiç gerek kalmayabilir vajinal ultrasona.

senace teşekkür ederim verdiğin bilgiler için galiba her iki ihtimalde var anladıgım kadarı ile ben birazda fazla büyütüyorum galiba gözümde bu çekingenlikten kurtulmam gerekiyor biliyorum ama işte

canım benim ben şuan 23haftalık hamileyim 7haftalıkken bana vajinal ultrasyon la bakıldı bebek buşekilde daha net görülüyor

genciza sagol bu arada çok üzüldüm ben bebegini kaybettigine allah senide anne yapsın en kısa zamanda dilerimki

canım yaaa bana bişey yazmıcakmısın. çok yanlış anlaşıldım. çok kötü hissediyorum şimdi ben yaaa.

tatü ben kırılmadım kötü biri olmadığınada eminim sen bi annesin zaten kötü duyarsız olamazsın merak etme

sağol canım benim. allah inşallah sağlıkla bebeğini kucağına almak nasip eder.

ekin sağol canım biliyorum ama ben bu muayne konusunu çok boyutladım kendimde biraz rahat olmam lazım ama normal heralde bugüne kadar hiç bayan doktoruyla işim olmadı ya bi çekingenlik var atlatmam lazım

Canim Buyuk Ihtimalle Karindan Bakicaktir Sana 7. Haftada Genelde Kese Rahatlikla Gozukuyo Ama Gec Dollenme Ise Goremeyebilir Ve Vajinadan Bakmak Istiyebilir Eger Sen Istemezsen Bakmiyorlar Ama Bir Sakincasi Yok Kesenin Durumunu Gormesi Icin Bakmali Bence Bende Bebegimm 5 Haftalikken Baktirmistim Cok Fazla Hissetmiyorsun Canim Hayirli Olsun Bu Arada Saglikla Kucagina Alirsin Insallah Bebisini Canim

talu sagol hepiniz ne kadar duyarlı davranıyorsunuz işte bayan olmanın ayrıcalıklarından biri verdiğin bilgiler için sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…