Arkadaşlar sadece 10 kg vermek istiyorum

Ecolina1995

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2020
150
44
Merhabalar ;

Arkadaşlar boyum 1.78 şuan 78 kiloyum tekrardan 68 kilo olmak istiyorum Spor yönünden çok aktif biri olamıyorum sağlık problemim yüzünden en azından nasıl bir liste ile1-2 ayda zayıflatabilirim nasıl beslenmeliyim kafam çok karışık yeni evliyim eşim beğeniyor ama ona ve onun ailesine karşı daha bir güzel gözükmek istiyorum bana yardım ederseniz duacınız olurum şimdiden teşekkür ederim

Sadece ekmek, makarna, plav,hamur işi keserek haftada 3 kg verdiğimi bilirim devam edemedim tabi hersey den yedim bu saydıklarım hariç

merhaba porsiyon kontrolu yap kendini aç bırakma ama asla yemiyceğin şeyler olmalı. Kaçamakların bile masum olsun ve akşam 6 dan sonra hiç birşey yeme çay iç çok acıkırsan salatalık ye. Ama düzenin olsun. zaten 3 beyazı ve aburcuburu kesince daha kolay oluyor. Ben mesela geceleri çok acıkıyorum tatlı krizine giriyorum o zamanda tarçınlı süt içiyorum he çok kesiyormu onu bilemem ama gözüm tatmin oluyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…