Arkadaşlar sadece 10 kg vermek istiyorum

Ecolina1995

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2020
150
44
Merhabalar ;

Arkadaşlar boyum 1.78 şuan 78 kiloyum tekrardan 68 kilo olmak istiyorum Spor yönünden çok aktif biri olamıyorum sağlık problemim yüzünden en azından nasıl bir liste ile1-2 ayda zayıflatabilirim nasıl beslenmeliyim kafam çok karışık yeni evliyim eşim beğeniyor ama ona ve onun ailesine karşı daha bir güzel gözükmek istiyorum bana yardım ederseniz duacınız olurum şimdiden teşekkür ederim 🙏🏻 :KK5::KK200::nazar:

Sadece ekmek, makarna, plav,hamur işi keserek haftada 3 kg verdiğimi bilirim devam edemedim tabi hersey den yedim bu saydıklarım hariç

Merhabalar ;

Arkadaşlar boyum 1.78 şuan 78 kiloyum tekrardan 68 kilo olmak istiyorum Spor yönünden çok aktif biri olamıyorum sağlık problemim yüzünden en azından nasıl bir liste ile1-2 ayda zayıflatabilirim nasıl beslenmeliyim kafam çok karışık yeni evliyim eşim beğeniyor ama ona ve onun ailesine karşı daha bir güzel gözükmek istiyorum bana yardım ederseniz duacınız olurum şimdiden teşekkür ederim 🙏🏻 :KK5::KK200::nazar:
merhaba porsiyon kontrolu yap kendini aç bırakma ama asla yemiyceğin şeyler olmalı. Kaçamakların bile masum olsun ve akşam 6 dan sonra hiç birşey yeme çay iç çok acıkırsan salatalık ye. Ama düzenin olsun. zaten 3 beyazı ve aburcuburu kesince daha kolay oluyor. Ben mesela geceleri çok acıkıyorum tatlı krizine giriyorum o zamanda tarçınlı süt içiyorum he çok kesiyormu onu bilemem ama gözüm tatmin oluyor :)

X