Arkadaslar ovulasyon takıbı ıcın yardım ...

kibelecim canım bu arada soruma cevap veridiğin için burdan da teşekkür edrim
bi konuda daha yardım istiyorm senden eğer bilgin varsa bi önceki sayfada bi konuda yardım istemiştim ama cevap alamadım eğer sen biliyosan bi bakabilirmisin seni yoruyorsam özür dilerim şimdiden teşekkürler canım allah gönlüne göre versin

kızlar peki ben şimdi bu konuda bişiy sorucam yumurtlama günümü bende bilmiyorum tam olarak
diyelimki 16. gün yumurtluyorum ondan önceki günlerde günaşırı çalıştım.mesela 12. 14. ve 16. gün yani en son çatladığı gün eşimle birlikte oldum diyelim bu doğru mu olur

yoksa

11. 13. ve 15. günler mi daha doğru olur
ben kestiremiyorum kafam karıştı iyice hergün de birlikte olmak istemiyorum sperm kalitesi açısından
kafam karıştı üffffff

arkadaşlar meraba ben yeniyim bir kızım var ama ikinciyi düşünüyoruz geçen yumurtlama hesaplayıcılarına göre 23 ü yumurtlama tarihimdi ama ogün yumurtlama olmadı şu yumurtlama kitlerinden almıştım adetimde hafif bi düzensizlik vaar gibi ondanmı acaba bu ay tekrar hesapladım 19 u görünüyo ama güvenemiyprum adetlerim 19 ağustos 10 eylül 8 ekim emim olmak için napmalıyım yardımınızı bekliyorum teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…