Arkadaşlar nolur yardım ediinnnnn

ne kadar sabırlısın maşallah
ben olsam 5 test yapmıştım şimdiye kadar

Ay bu ay pek umutlu diil gibiydim bi de negatif görmek çok üzüyo ondan bekledim.. acaba regl gecikmesinden sonra göğüslerde sızlama hamilelik belirtisi mi?

merhaba tatlım heyecanını anlıyorum, için kıpır kıpır belkıde defalarca gebelık testı taptın, olmayan çizgılerı gördun:) bunları hepımız yasıoruz zaman zamna, sana tavsıyem cok fazla acelecı olma cnım bıraz bekle bırgun gecmeyle bellı olmaz gögüs hassasıyetın normal adet dönemlerınde sık rastlanır ayrıca hormonel olarakta sureklı aklını ve kalbuını anneliğe hazırlaman sonucu vucudun farklılıklar yasıyor olabılır bıuraz bekle bakalım bu zaman zarfında da dıkkatlı ol ve ılaç kullanma ilişkıyede braz ara ver ama kendınıde her turlu sonuca hazırlaa ıı haberlerını beklıyoruzzz canım benım allah kalbıne göre versın ınsallah...

çok teşekkür ederim bence de beklemek en iyisi tekrar .çok teşekkür ederim

Canım bende 4 yıllık evliyim.Son 6 aydır çocuk istiyorduk.Regl günüm geçti ama, negatif işareti görme korkusuyla yapmadım.10 gün geçtikten sonra yaptım ve pozitif çıktı.Şimdi 4 aylık hamileyim.Benim belirtilerim de seninki gibiydi.Ama yinede acele etme bence biraz daha geçsin öyle yap.Umarım allah gönlüne göre verir.

rica ederım cnm ınan burdakı butun duyguları paylasıyorz cunku bızde gectık bu yollardan benım su anda bır tane oglusum var 1 yasında bende bundan 1,5 2 yıl önce aynı seylerı yazıp aynı seylerı paylasıyordum. ınsallah senın ıcınde rabbım böyle nasıp eder tum kalbımle ısterım cnm... haberını beklıyoruz bende merak ettım neg. de sıkma tatlı canını herkesın tyıyecegı ekmek bellıdır bu hayatta mınısın nasıbı varsa gelır allahın ızınıyle ama bugun ama yarın... Rabbin hatrına sabret..'' (Müddessir/7)."

Çok çok teşekkürler kızlar umarım bende sizler gibi müjdeli haberi verebilirim en kısa sürede.. bebeklerinizi sağlıkla büyütmenizi dilerim darısı başımıza inş.

bugün gecikmenin 3. günü hala tık yok arkadaşlar ,gecikmeden sonra başlayan göğüs hassasiyeti de devam ediyor napıcam bilemiyorummm

bugün gecikmenin 3. günü hala tık yok arkadaşlar ,gecikmeden sonra başlayan göğüs hassasiyeti de devam ediyor napıcam bilemiyorummm

en azından eczaneden bi test alıp yaptırın bence. sizde de ne sabır varmış :) ben olsam 1 gün gecikmede yaptırırım. idrar testi pozitif çıkarsa kan testi yaptırıp emin olursunuz. beklemekten iyidir.

kızlar merhaba bende aranıza dün katıldım.temmuz 2010da evlendik,bu aya kadar korunuyorduk,6 eylülde son reglimi gördüm ve 16 eylül gibi de ilk kez eşimle korunmasız ilişki yaşadık.ben dayanamayıp 21 eylülde kan testi yaptırdım sonuç 1,20 çıktı.doktor henüz çok erken olduğu için gebelik var diyemem 10 gün sonra tekrar gel dedi,ama beklemek de acaip zor geliyo.regli olacakmışım gibi kasık ve bel ağrım var sürekli,ayın 30unda tekrar gidicem inşallah değer yükselmiş olur.kendimi hamileliğe hiç hazır hissetmezken bu kadar istememe çokk şaşıyorum:)

Günaydın kızlar, aslında reglim geciktiği ilk günden beri yazıyorum bugün gecikmenin 6. günü gecikmeden hemen sona göğüs hassasiyeti başladı ve hala devam ediyor, çok az belli belirsiz bi kahverengi leke oldu o da akmadı bile aslında regl mi olucam hamilelik olabilir mi die çok merak ediyorum testte yapamadım hala hiç böyle bişi yaşayıpta hamile kalan var mı bilen duyan var mı aranızda bi yardım etseniz?? bu arada çok nadir o da en fazla 1-2 gün gecikmem olurdu

4 sayfa okudum
seni tebrik ediyorum valla
kaç gündür nasıl test yapmadan duruyosun
al bi test yap ucunda ölüm mü var be cnm

bohemia cım al bitest yap 2 dakka evde neyse öğren herkezde belirtki farklıdır kimilerinin göğüsleri sızlar kimilerinin kasığı ağrır vs. sen de ne olucanı bilemeyiz. öğrenmek varken kendi kendini yeme böle canım. negatifse zaten adet olucaksın Allah ne dediyse o olacak bi test yap ve öğren

4 sayfa okudum
seni tebrik ediyorum valla
kaç gündür nasıl test yapmadan duruyosun
al bi test yap ucunda ölüm mü var be cnm

kk da bu moda birçok kişi doktora gitmeden test yapmadan burada cevap arıyor halbuki insan doktorunu bile aradığında çoğu zaman görmeden yada test yapmadan birşey diyemem der ......

bencede al şu testi yap meraktan çatlıcam valla ben burda sen nası dayanıyon..bnmde en kötü ihtimalle 1-2 gün gecikirdi 3 gün gecikince yaptm testi pozitif çıktı. eğer hamileysen çıkar testte..bide lekelenme fln bilmiyorum hamileysende dr. gitmelisin diye düşünüyorum çnkü en ufak lekenmeler şüphelidir gebelikte düşük riskini doğurur demişti dr. bna hem dr.a gidersin..ne biliim ben heycan yaptım valla..bu arada bnmde göğüslerim normal adet şişkinliğinden fazla şişkinlik olmuştu ve çok sızlıyodu..adetinde düzensizlik yaşamıyosan hamilesindir büyük ihtimal ama ihtimalleri konuşmak yerine git test yap..hadi hayırlısı olsun

kk da bu moda birçok kişi doktora gitmeden test yapmadan burada cevap arıyor halbuki insan doktorunu bile aradığında çoğu zaman görmeden yada test yapmadan birşey diyemem der ......

Moda olduğu için diil de bir çok arkadaş aynı dertten muzdarip olduğumuz için yazıyoruz fikir alışverişi yapıyoruz.. Yoksa elbette test yapıp doktora gitmekten haberimiz var ama en başta bu dediğini yapsak forumda böyle bi konu olmazdı öyle değil mi?

Arkadaşlar çok teşekkürler cevaplarınız için test yapmadım evet ama her an regl oldum olucam stresi biraz engelledi beni acele etmeyip biraz daha bekleyim dedim, buarada belirgin kahverengi akıntı geldi yani büyük ihtimalle regl olucam ve regl bittikten sonra kontrol amaçlı doktora gitmeyi düşünüyorum tekrar ilgilenen arkadaşlara çok çok teşekkürler.

niyetim tartışmak ,senide kırmak felan değil öncelikle onu belirteyim ....

ama bana garip geliyor herhangi bir test yapmadan burdan ne olur yardım edin diye form açılması ....6 gün geçmiş aradan sadece 1 idrar testi sorunun hemen yanıtı olabilir ...sonuçta herkesin bünyesi farklı herkes hamileliği farklı yaşıyor ...böyle bir konu açılmış evet tecrübelerden faydalanılsın diye ama bugün gecikmenin 3. günü hala tık yok arkadaşlar ,gecikmeden sonra başlayan göğüs hassasiyeti de devam ediyor napıcam bilemiyorummmbu şekilde sanki çözümü burdaymış gibi yaklaşmakta anlaşılır değil....

bende daha önceleri bir hastalıkla ilgili formlarda yazmıştım hastalığı bilen yaşan varmı diye belirtilerini araştırmıştım ama 2. günü dr randevu alıp sonuçlarının gelmesini bekleyene kadar geçen sürelerde tecrübelerden faydalanabilmek için dr a daha rahat soru sorabilmek için....yoksa benim hastalığım bumu bilen varmı diye değil yada ben napıcam diye değil ....

Benimde amacım tartışmak yaratmak değil bende bunu belirteyim.. ama sanırım anlaşamadığımız nokta çözümü burda aramak değil zor olan test yapma (negatif görünce oluşan moral bozukluğu) sürecinden önce senin de dediğin gibi geçmiş tecrübelerden yararlanma.. ayrıca madem bu forumda yazılanlar ya da sadece yardım edinn napıcam bilemiyorummmm başlıklı konularda yazılanlar sana bu kadar garip geliyor neden bu sayfalardasın açıkçası bence de bu anlaşılır değil... çünkü istememişte olsan bu tarz yazılarınla beni ve bu forumda ve konuda olduğu için benzer şeyler yazan arkadaşları da kırıyorsun.. ayrıca herkesin çözümü arayışı ver yaklaşımı da tıpkı bünyeler gibi farklı.. bu arada benim amacımda test yapana kadar olan süreçte tecrübelerden faydalanmaktı tıpkı senin doktordan gelecek sonuçları beklediğin zamanda olduğu gibi.. bu arada şu an için burada senin deyiminle çözüm aramayı bırakmış durumdayım çünkü dün test yaptım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…