Lütfen yardımm

Neslihan Can

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2023
102
-16
25
Arkadaşlar 23 yaşındayım. Hayatımda ilk defa sürtünme ile ilişki yaşadım. Haberim yoktu yumurtlama dönemi olduğundan adetimin son gününden bir hafta sonraydı. Araştırdım ki yumurtlama günüymüş.Bir boşalma falan olmadı ama zevk suyundan hamile kalınabilirmiş.Bazı hamilelik belirtisi var bazısı yok.Olanlar sadece ilişkiden 6,10 ve 11 gün sonra hafif kahverengi akıntı geldi en fazla günde iki kez geldi.Bide hafif adet sancısı gibi sancım oluyor. Adetime bir kaç gün var ve ben çok korkuyorum gebe ihtimali olursa diye. İlk defa böyle bişe yaşadım ve kimseye soramıyorum. Hamile kalmak bu kadar kolay olur mu sizce hiç bilgim yok nolur yardım edin bana.Günlerdir uyuyamıyorum çok stres yaptım. Bide son olarak grip olduğum için kokuya falan hassasiyetimi anlayamıyorum. Göğüs uçlarında ağrı, bulantı kusma gibi belirtiler yok .

Yaşadığınız şeylere karışan yok, sadece sağlık açısından korunmayı öğrenin. Pişman olacağınız şeyler yapmayın. Konuşma seviyeniz maalesef çok kötü.
Keske onceki karşımdaki insanın üslubuna baksaydıniz ona göre yazsaydınız. Şeysin diyor üstelik sen tamamlarsin diyor. Tamam ben tamamlarım mi diyeyim .

Okadar duyarlısın gelipte bu soruyu bile okumaman lazim kahrolman lazim anlattığına göre. Hoşuna gitmiyorsa yanıt verme ! Yargılanacaksaniz yanıt vermeyin . Biz yasadik evet ihtimali biliyorduk ama olunca ne yapalım biliyorduk amann hamileysemde birsy olmazmi densin . Duyar kafasindasiniz şu halde olan insanların ben depreme uzulduklerine gram inanmıyorum . Deprem videosuna acıklı şarkı koyanlarla birsiniz suan . Tekrar söylüyorum sinir oluyorsanız cevap vermeyin siz sevmediniz diye millet sorusundan vazgeçecek değil. Utanılacak birseyde değil her insanın düşünme tarzi sizinle aynı olmayadabilir.
Sen ne duyarı kasıyorsun şimdi peki süttüre süttüre bi hal oldunuz öyle bi zamanda bile gelip utanmadan konu açtınız hala utanmadan cevap yetiştiriyorsunuz

Keske onceki karşımdaki insanın üslubuna baksaydıniz ona göre yazsaydınız. Şeysin diyor üstelik sen tamamlarsin diyor. Tamam ben tamamlarım mi diyeyim .
Karşındaki kişinin yorumlarını da okudum senin iki konuna da yorum yaptım.

Rahatlamak için sevişirken tam korunma yaşamadığınızdan kaynaklı korku sarıyor sizi.
Rahat olsanız aile korkusu olmasa bunları sorar mısınız? Hayır.

Yaşlarınız küçük kendinize çeki düzen verin.

Rahatlamak için sevişirken tam korunma yaşamadığınızdan kaynaklı korku sarıyor sizi.

Söz konusu olan şey hayatımı ilgilendiriyorsa rahat olamam ayrıca aileyle de alakası yok.

Hayatınızı etkileyecek bir şey olduğunun farkında olmanıza sevindim. Bir sonraki ilişkinizde prezervatif kullanabilirsiniz o zaman.
Haklısınız ilk kez böyle bişe yaşadığım için hata yapma ihtimalim yüksekti zaten ne yapmam gerektiğini çok iyi anladım. Siz en azından yargı dağıtmadan konuşuyorsunuz teşekkürler

Yaşım çokta küçük değil ben istedim ve yasadim yaşadığım toplum yüzünden evet çekiniyorum. Ve korkma nedenim de bir sürü şey var korunmaya calistim . Ben üslubumu bozmadan yanıt verdim ama karşımdaki beni farklı bir konuma koyarak şeysin dedi ve daha sonrasinda banlanmamak için yazmadım sen tamamla dedi . Lütfen tek taraflı düşünmeyin. Ben üslubumuz bozmadım ama ilk karşımda ki insan bozdu . Zaten korku yaşıyoruz anlayacak birilerine soru soruyoruz başka çaremiz olmadığından ama çok nadir çıkıyor yargılamadan yazacak birisi . Burada bana satasmaniz için sormuyoruz korktugumuz için. Bu platformda yasak olan konular ayıp diye sorulmayacak diye bir kural vardi da ben mi bilmiyorum . Ayıp ayıp deniliyor. Burada soru bu degil çok.yanlis . Cevap için teşekkür de ederim

konu sahibi şiddetle okumanı tavsiye ediyorum ❗❗❗❗

konu sahibi şiddetle okumanı tavsiye ediyorum ❗❗❗❗
Çoktan okudum canım sağol

X