arkadaşlar lütfen yardım

ncakir89

Guru
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2009
1.126
4
arkdaşlar ben 7 aylık evliyim.normalde adetim 20 gün gibi bir ara ile oluyor ve her ay 5 gün kadr önce gelir.bu ay yne 5 gün kadar önce geldi fakat adetim 3 gün sürer benm ama bu ay ilk gün 2 3 damla gibi geldi ve lavaboda biraz geldi kesildi ertesi sabah yne 2 3 damla geldi ve bidaha hiç gelmedi.ve ogünün ardından bir hafta geçti hala düzenli adet olmadım.sadece ogün damlayla geldi işte.ogünün ardından test yaptım negatif çıktı ama duyduğuma göre adet günlerinde belli olmazmış.

ve karnımda şişkinlik hissediyorum buaralar kasıklarımın üstü şişti.ve buakşamda yemekten kalkar kalkmaz bi mide bulantısı yaşadım ama 2 3 dk sonra geçti.
sizce hamilemiyimdr.planlamamıştıkta hamilelği.
yardım edin neolur.

canım test negatif diyorsun adet gününün kaç gün geçti de yaptın testi

normal adet günüm geçen salı günüydü 2 gün öle damla damla sadece sabhları geldi ben perşembe günü yaptım testi yani normlde adet günümün son günü diyelim ama ogün kanama gelmedi.

normal adet günüm geçen salı günüydü 2 gün öle damla damla sadece sabhları geldi ben perşembe günü yaptım testi yani normlde adet günümün son günü diyelim ama ogün kanama gelmedi.

canım sen birdaha yap erken olabilir die cıkmaz belki zaten 20günde bir adet oluyormuşsun oyüzde negatiftir yarın sabah tekrar yap derim ben

offfffff uyku girmz gözüme biryandan çok istiorum ama dahada erken olduğunu düşünüorum.hiçde planlamamıştık.yrın olmaz şimdi bana.:18:

offfffff uyku girmz gözüme biryandan çok istiorum ama dahada erken olduğunu düşünüorum.hiçde planlamamıştık.yrın olmaz şimdi bana.:18:

belin ağrıyormu baş dönme varmı?
benimde 2gün geçikti şuan çok kötü belim ağrıyor

bel ağrısı bugün başladı ve normalde adet günümden önce yada adetlyken belm feci ağrırdı hiç öle bişey olmadı bu sefer.bazen böle midem bulanıo ama anlık geçio sonra

bel ağrısı bugün başladı ve normalde adet günümden önce yada adetlyken belm feci ağrırdı hiç öle bişey olmadı bu sefer.bazen böle midem bulanıo ama anlık geçio sonra

canım sen galiba tabi ALLAH bilirde hamilesin yarın test yapıca haber verirmisin

arkadaşlar dün nette bi sorun vardı giremedm.test yaptım dün sabah.ama negatif. :KK43: ama hala regl olmadım.ve karnım taş gibi mideme doğru bi gerginlik var.offf kafam karışık çok.kan tahlili yaptrmak istiorum ama ya değilse boşu boşuna kan vercem :emir_bebek: kan tutuoda :18: ondanda tırsıorum biraaz ama mecbur oldu artık :nazar:

arkadaşlar dün nette bi sorun vardı giremedm.test yaptım dün sabah.ama negatif. :KK43: ama hala regl olmadım.ve karnım taş gibi mideme doğru bi gerginlik var.offf kafam karışık çok.kan tahlili yaptrmak istiorum ama ya değilse boşu boşuna kan vercem :emir_bebek: kan tutuoda :18: ondanda tırsıorum biraaz ama mecbur oldu artık :nazar:

canım negatif cıktı demek bence 20günde bir oluyormuşsunya belki ondan olabilir.

Mecburen kan testi yaptırman gerekiyor canım. Önce gebelik olup olmadığından emin olman lazım. Eğer yoksa neden regl görmüyorsun doktora gidip baktırman gerekiyor. Kist yada hormonel sorunlarda regli geciktirebilir. Bence hemen kan testini yaptır ve durumu öğren. Eğer negatif çıkarsa da ihmal etmeden doktora git en azından geç kalmadan tedaviye başlarsın.

Mecburen kan testi yaptırman gerekiyor canım. Önce gebelik olup olmadığından emin olman lazım. Eğer yoksa neden regl görmüyorsun doktora gidip baktırman gerekiyor. Kist yada hormonel sorunlarda regli geciktirebilir. Bence hemen kan testini yaptır ve durumu öğren. Eğer negatif çıkarsa da ihmal etmeden doktora git en azından geç kalmadan tedaviye başlarsın.

artık yarın gidicem bakalım kan tahlili yaptırmaya canım

X