Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin..!

irena_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
174
1
Arkadaşlar ben ayın 16 sında aşılama yaptırdım.Yumurtam daha ogün çatlamamıştı.Doktorum bu akşam çatlıyacak demişti.10 gün sonra test yap dedi.Bugün yaptırdım beta hcg değerim 1.45 çıktı.Daha adetimin gelmesine 8 gün var.Doktorumu aradım erken yaptırmışsın 1 hafta sonra tekrar yaptır dedi.Acaba benim durumumda olan yada böyle birşey yaşayan varmı?Üzüleyimmi sevineyimmi bilemedim.:uhm:

İnşallah.Şimdi ben 1 hafta nasıl bekleyecem.Aslında adetimi şöyle bir 6-7 gün geçse daha iyi sonuç çıkar ama Allah'ım inşallah hamileyimdir.

Arkadaşlar bende bu değerlerden bi türlü bişi anlamıyorum...
HCG değeri düşük çıkarsa hamile mi olunuo bilgi verirmisiniz?

Arkadaşlar bende bu değerlerden bi türlü bişi anlamıyorum...
HCG değeri düşük çıkarsa hamile mi olunuo bilgi verirmisiniz?

hayır kandaki hcg değeri gebelik ilerledikçe daha çok artar. değer aralıkları değişebilir ama genelde 5 ve yukarısı gebeliğin göstergesidir.umarım yardımcı olabilmişimdir arkadaşım..

kızlar iyi akşamlar.... irena canım normaldede aşılama yapıldıktan yaklaşık 14-15 gün sonra falan sonuç belli oluyor.bende ilk aşılamamda senin gibi erken test yaptım ve hiç bişey çıkmadı.bide kan testi yaptırdım. paramın boşa gittine mi üzülüyüm.aynı gün adet oldumamı üzülüyüm .daha da önemlisi kesin tutucak bu ay diye düşünüp umutlandımamı üzülüyüm bilemedim.hayırlısı demekki buymuş.kçok kafaya takmamamaya çalışıyorum.herşeyde bir hayır vardır.tabii sende de aynı şey olcak diye bişey yok.umudunu yitirme tatlım.hayırlısı olsun.inşallah sevinçli haberini buradan hep birlikte kutlarız.mutlaka bize haber et.tatlım bu yolda sana bol şans........

hayatla içiçe iyi dileklerin için sağol canım.Allah benim gibi hamilelik isteyen herkese inşallah bu güzel duyguyu yaşatır.Benim beta hcg değerlerim hep 1.20 den küçük çıkardı buda gebelik yok demek olurdu,açıkçası ben birazda bundan dolayı ümitlendim.Göğüslerime dokunamaz oldum.Çok büyük bir acı var.Şiştiler sanki.Tabi bu adet belirtiside olur ama benim adet zamanımda hiç göğüslerim şişmez ve acımaz.Buda biraz ümitlendirdi.Hayırlısı diyorum ve Allah'a bol bol dua ediyorum.

X