Arkadaşlar lütfen okurmusunuz meraktan çatlıcem :(

MY.ANGEL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2008
78
1
Arkadaşlar bugün öğlen kanda gebelik testi yaptırmaya gittim, fakat şirketten izin alamadığım için muayene olmadan sadece testi yaptırdım çıktım.
şimdi sonuçları aldım fakat hiç birşey anlamadım :KK43:( ne olur yardımcı olun hamilemiyim....

Bu arada en son 18 ekimde regl oldum..2 gün geçti yani..

sonuçlar aşağıda..

PREMENOPOZAL 0 - 2,7

1-3-2 hafta 16 - 156
2-3 hafta 101 - 4870
3-4 hafta 1110 - 31500
4-5 hafta 2560 - 82300
5-6 hafta 23100 - 151000
6-7 hafta 27300 - 233000

canım benim bildiğim kadarıyla 5 den yukarısı gebeliğin var olduğunu gösteriyo seninki 2,7 ama eğer adet olmassan bikaç gün sonra bidaha test yaptır derim çünkü ben ne zaman yaptırdıysam sıfır çıkmıştı belki geç döllenme olmuştur ama bu sonuç hamile olmadığını gösteriyo....

ben yazdığından birşey anlamadım referans değerlerini yazmışsın ama senin beta hcg kaç çıktı ?yazarsan yardımcı olabilirim

ben yazdığından birşey anlamadım referans değerlerini yazmışsın ama senin beta hcg kaç çıktı ?yazarsan yardımcı olabilirim

B-HCG nin karşısında 1,5 yazıyor üzerinde sonuç yazıyor ama ona bakılmıyor diye zannettim...haftalara bakılıyor diye düşüündüm..

eğer sonucun 1.5 ise hamile değilsin canım
kan biliyorsundur garanti sonuç verir hamile olabilmen için bu değerin en az 10 çıkması gerekir
eğer bebek istiyorsan en yakın zamanda hamile kalırsın inşallah

canım malesef anladığım kadarıyla gebelik yok.referanslar bunu gösteriyor.inşallah yanılıyorumdur.allahım en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin inşallah...

Arkadaşlar çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için...
Allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah...

X