Gebeliğe Hazırlık Arkadaslar inositol kullanip yumurta rezervi artiran var mi?Ocean Polysitol kullaniyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Gzmyldrm

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2020
129
66
34
Inositol biosteran omega q10 osteocare maltofer multivitamin estrofem bana bunlarin hepsini verdiler tup bebek oncesi kullanipta yarar veya zarar goren var midir cok midem agriyor bulantim oluyor iştahım azaldi doktor devam et diyor

Maltofer yapar bulantı haricen hiç birisi yapmaz ama devam et dediyse dr mecbur devam canım. Ama maltofer içince süt yogurt çay vs içmemelisin.

Maltofer degil denedim biesteron gibi geldi bana ve adetim 3 gun surerdi 8.gun bitmedi damla olarak geliyor hormonlar daha cok bozulur diye korkuyorum

Canim ben innofolic kullandim icerisinde inositol var cok da faydali pco icin

Benim tüp bebek doktorum maxijuno verdi bana. Esime de stromega Q10 verdi. 2 seneye yakindir olmuyordu kullandigim ay kendiligimden hamile kaldim. Dustu ama bu da basari. Icerigini de koyuyorum. Inositol dediginiz gibi yumurta kalitesi icin bire bir. Bende de polikistik over var.

Banada bahceci onerdide kullanmadım baska kullaniyorum benim amh dusuk sizin neydi sorun
Bende sadece polikistik over görünümü var ama eşimde varikosel kaynakli morfoloji ve ileri hareketlilik sorunu var. Amh testim 2,96 cikti. Yumurtalarim polikistik overden dolayi kalitesiz olabilirmis diye kullanmami istedi doktor. Dollenme ve tutunma yetenegi guclensin spermin bozuklugunu tolere edebilsin diye. Ben de devam edecegim kullanmaya simdilik biraktim korunuyoruz dusukten sonra. Pahali biraz 235 tl

Merhaba memnun musunuz?
Kullandigim hic bir ilacin etkisi olmadi
Merhaba memnun musunuz?
Merhaba memnun musunuz?
Hayir etkisi olmadi bende ben sisli memorialde temmuzda tedaviye baslicam bitkisel kurlerde cevap vermedi malesef

Merhaba bunun size faydası oldu mi acaba banada doktor bugün verdi bunu primolut düzenleyici verdi prolaktinim 180 çıktı onun içinde ilaç başlıcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…