Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Benim şeker yüklemem 4 eylülde olacak kontrolumde.Bu arada tekrar tebrikler eşinle mutluluklar tombul terlik seni...kaydirigubbakcemile3 İnşallah bundan sonra ki her yılında yavruların yanında olsun inş...:Saruboceq: Şeniz[/QUOTE]
bundan sonra bana koca terlik diyin :roflol::roflol:
ay amin tatlı kaswam aminn gelecek yıl inşallah bi çok şeyi hepimiz koca bi aile olarak yapıcazopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Canım hayvanlarla yakın temasta bulunma olur mu?Toksoplazma özellikle kedi, köpek dışkısına temasla geçer.Ve hepimiz bunu farkına varmadan çok hafif bir şekilde atlatır bağışıklık kazanırız.Demek sen bunu geçirmemişsin.Çiğ ve az pişmiş et ,pastörize olmayan süt ürünleri tüketme ve hayvanlara yaklaşma.Hiç bir sorun olmaz.[/QUOTE]

bu toksoplazma olayı kafama takıldı ya. bana yapılmadı sankiç bu özel bi test mi yoksa hemogram testinde bu da varda ben mi bilmiyom. olmazsa pazartesi onu da yaptırayım..kafamçokkarıştı

dırımım canım sen yaz yine aklına geldikçee,,

tülay diğer topikte de yazdım canım,kiloları haftalarına göre harika maşallah,,

dırımım canım ben işte hastaneden ayrılırken Ali bey usg ye aldı,
biri 1890 gr,biri 1820 gr dı,30+6 da sanırım,, nasıl sence,şöyle 3-4 haftaya ne kadar olurlar dersinn..
yada küvözden kaçıncı haftaya kurtaırırz bu durumda?

dırımım alıntı yapamıyoruz biz yaa,
ben sadece kendim sorum yaşıyorum sanmıştım,herkes yaşıyor bak,yönetime bi şeettrirversen yaa,,

wavycim hoşgeldin kuşumm,naber teyzemiz,yeğenlerimiz nasıl..

wavycim toksoplazmayı serdar bey istemiyor,
hatta ben hastaneye gitmişken yaptıryım demiştim,bi arkadaşım yersiz bir sıkıntı yaşamıştı onunla alakalı,
serdar bey tahlil sonucunda onu görünce bozuldu,dedi biz istemeyince hiçbişey yaptırmayın,gereksiz yersiz şeyler bunlar,dikkate bile almadı yaani..

dırımım alıntı yapamıyoruz biz yaa,
ben sadece kendim sorum yaşıyorum sanmıştım,herkes yaşıyor bak,yönetime bi şeettrirversen yaa,,

wavycim hoşgeldin kuşumm,naber teyzemiz,yeğenlerimiz nasıl..

hoşbulduk canım. öpüyor yeğenlerin seniopuyorumnanaktan ayy bugün biraz işlerim vardı onları hallettim. azcık uzanayım dedim. eneee uyumuş kalmışım. biraz önce uyandım. ay heryerim şişmiş. davul gibi olmuşum. uyuya uyuya zaten ben dombili olucam. ye iç yatlülülülülülü

Dirim kıss fırçada atarmışsın. fırçanı yeriz seninn. iştah bu sıralar süper zatenopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

wavycim toksoplazmayı serdar bey istemiyor,
hatta ben hastaneye gitmişken yaptıryım demiştim,bi arkadaşım yersiz bir sıkıntı yaşamıştı onunla alakalı,
serdar bey tahlil sonucunda onu görünce bozuldu,dedi biz istemeyince hiçbişey yaptırmayın,gereksiz yersiz şeyler bunlar,dikkate bile almadı yaani..

dime önemsemiyor onu. bende pazartesi devlet hastanesine gittim yta. orda dr sormuştu toksoplazma nasıl çıkmıştı diye. bende iyi çıktı heralde bilmiyorum tüm testlerim iyiydi dedim. şimdi burda da görünce kafama takıldı. dimek gerek duyulmuyor..

iyi maşallah,biz de seni ve yavrularını öpüyoruz canımmmopuyorumnanaktan
bilgisayarım sizlere ömür sanırsam wavyymm,bugün de eşim hastaneden nöbetçi,annemlerde takılıyorum da ordan giriyorum yani,uyuz oldum hıh:dilcikar:

dime önemsemiyor onu. bende pazartesi devlet hastanesine gittim yta. orda dr sormuştu toksoplazma nasıl çıkmıştı diye. bende iyi çıktı heralde bilmiyorum tüm testlerim iyiydi dedim. şimdi burda da görünce kafama takıldı. dimek gerek duyulmuyor..

yani canım burda okuyoruz,2 li testini kanla yapan doktorlar,
500-600 liraya ayrıntılı usg bakan doktorlar var,
bizim doktorlarımız ye iç keyfine bak diyen doktor,
ayrıntılımızı ense kalınlığımızı da aynı mantıkta bir doktorla ölçtürdük hamdolsun,
sen o yavrunun kalbindeki o basit yersiz bulguyla doktor doktor dolaşırdın yoksa,
bu yüzden ben kendimizi çok şanslı addediyorum,
ve gereksiz tahlillerle,ölçümlerle,tetkiklerle samimi olarak uğraştırılmadığımıza inanıyorum..

dırımım canım sen yaz yine aklına geldikçee,,

tülay diğer topikte de yazdım canım,kiloları haftalarına göre harika maşallah,,

dırımım canım ben işte hastaneden ayrılırken Ali bey usg ye aldı,
biri 1890 gr,biri 1820 gr dı,30+6 da sanırım,, nasıl sence,şöyle 3-4 haftaya ne kadar olurlar dersinn..
yada küvözden kaçıncı haftaya kurtaırırz bu durumda?

cnm kilolrı çok iyiiiii 3-4 haftayaaa tosbişşş olurlar cnmmm iki kuzu yanında olacakkkkkkkkk süperrr benim 27 haftamda bu kilodaydı ama ali bey 2 hafta önde dedi sonraki 4 haftada hastanede olduğumdan ve diyet yaptırdıklarından çok kilo almadılar

iyi maşallah,biz de seni ve yavrularını öpüyoruz canımmmopuyorumnanaktan
bilgisayarım sizlere ömür sanırsam wavyymm,bugün de eşim hastaneden nöbetçi,annemlerde takılıyorum da ordan giriyorum yani,uyuz oldum hıh:dilcikar:

canım bak eğer eşin bilgisayardan anlıyorsa xp kurulum cdsi ile halledebilirsin. cd yi takıyorsun . kurulum ve onarma diye seçenekler var. onarımı seçiyorsun o bozulan dosyaları onarıyor. eğer başarısız olursa. bi bilgisayarcıya götür. yada yine eşin anlıyorsa hard diskini çıkarıp başka pc ye taksın..bilgileri aldıktan sonra tekrar senin pcye takıp format atsın.. başka kurtuluşu yok bunun. büyük ihtimalle pc yi uygun kapatmamışsınız bi kaç kez. yada elektrik falan gidip kendiliğinden kapanıyorsa win 32 dosyaları hata veriyor...
ayy çok uzattımm.. ama kesinlikle fortmat atacaz fdiyene hemen format attırmaytın canım..

hoşbulduk canım. öpüyor yeğenlerin seniopuyorumnanaktan ayy bugün biraz işlerim vardı onları hallettim. azcık uzanayım dedim. eneee uyumuş kalmışım. biraz önce uyandım. ay heryerim şişmiş. davul gibi olmuşum. uyuya uyuya zaten ben dombili olucam. ye iç yatlülülülülülü

Dirim kıss fırçada atarmışsın. fırçanı yeriz seninn. iştah bu sıralar süper zatenopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

alemsin yaaaaaaaaa:teytey::içelim:

selam arkadaşlar....

bu aralar gidip gidip geliyorum.... çünkü en yakın arkadaşım dün oğluna sünnet yaptırdı.... öyle şamata falan yok... sadece hastaneye gidip kestirdi o kadar... ama tabii yanında olmam lazım... allahtan aynı sitedeyiz... gidip gidip geliyorum...

dırımkızı böyle düşünmekle üzdün beni... aslında senden çok şey alıyoruz ama farkında değilsin... senin yazıların genelde öğüt ve tecrübeler niteliğinde olduğundan cevap verecek bişey olmuyor... biz sadece senin önerilerini sindiriyoruz... sakın farklı düşünme... a.s.

kızlar alıntı olayı moda bildirdim ama kendisi online değilll

cvp verecektir bize

canbebek cnm sağollll

alınganmıyım neee regli oluyorum ona verin hehee

katılıyorum canım bebeğim sanaa,
arkadaşının günü hayırlı olsunn bu arada,darısı oğluşu olanların başına,
ben iki kıs anasıyım malum..

ayyy dırııım ben de öyleyimdir ,
mesela adet olurum,hani hiç ağrım sancım olmaz çok şükür,anlamazdım bile,
ama gel görki üç gün öncesinde bana bir hafakanlar basar,çıldırı,kendimi tanıyamazdım gerginliğimde,,
ben de mümkünse benden uzak durun derdim yakınlarıma,bilirlerdi onlar da,
bu arada bebekler sayesinde hiç o işlele işimiz yok,ne güzel bişeymiş o da heee..
yönetime iletimin için teşekkürler canım arkadaşımm..

arkadaşlar bebekler doğduğunda kiloları düşük olmazsa sünnet yaptırmak istiyorum... görüşlerinizi alabilirmiyim.........

alemsin yaaaaaaaaa:teytey::içelim:

:kedi:eek:puyorumnanaktanopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5
dimek muayyen günündesin.ç ay o nasıl bişeytdiki dermişimmm:roflol:

ayyy dırııım ben de öyleyimdir ,
mesela adet olurum,hani hiç ağrım sancım olmaz çok şükür,anlamazdım bile,
ama gel görki üç gün öncesinde bana bir hafakanlar basar,çıldırı,kendimi tanıyamazdım gerginliğimde,,
ben de mümkünse benden uzak durun derdim yakınlarıma,bilirlerdi onlar da,
bu arada bebekler sayesinde hiç o işlele işimiz yok,ne güzel bişeymiş o da heee..
yönetime iletimin için teşekkürler canım arkadaşımm..

ay hymarry maşallah sana canım.. valla ben adet olduğum tüm dünya duyardı bekarken resmen hastanelşk olurdum iğnelerle ayakta dururdum. evlendikten sonra iğnelik olmadım ama yatak yorganı resmen ısırıyordum ağrıdan.. allaha şükür hamiş kaldıktan daha tatlı ağprılarla uğraşıyozopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan. bi süre yok bize eyooo:teytey:

arkadaşlar bebekler doğduğunda kiloları düşük olmazsa sünnet yaptırmak istiyorum... görüşlerinizi alabilirmiyim.........

aslında iyi diyolar ama çok küçük bence birbirnize alışın bebeklerde kendine gelsin öle yap derim benim ufaklıkların yumurtalıklarında problem var ameliyat olurlarsa sünnette yapacamm allahın izni ilee

bebeğim açıkçası biz kız olduğumuz için araştırmadığım bir konu bu,
bu konuda sana yine dırım yardımcı olur sanırımmyerimseniben

X