Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

sağol canım..allahım senin o üç fasulyeciğe daha güzelini nasip etsinn..hayırlı yatsınlar

kızlar merabalaaaaarrrr...
bugün ufaklıkları görmeye gidiyorum..saat 16:30'da..
her randevu günü kalbim duracak gibi oluyor heyecandan ve ya bişeyler yolunda gitmezse diye korkudan..
Allah'ın inşallah ikisi de çok ama çok iyilerdir ve herşey yolundadır yarabbim :Saruboceq: :Saruboceq:
yavrularımdan dualarınızı eksik etmeyin olur mu canlarım? :nazar: :nazar:

canım hadi bakalım...şimdi aklıma 12. haftam geldii..allahım yavrularımızı bağışlasınnnnn

gelir hiç merak etme. kalbini temiz tut..gelmese benimkiler gelmezdi..14. haftadan beri düşük tehlikesiyle yatıyorum

kıslar selam herkeseee.. ayy bebişlerin odalarıda alınıyor ayy allahım sağlıkla kucağımıza alallım inşallah ..
bende bebishroom sitesinden beğendim bi takım. bi marangoz tanıdığımız var o yapacak sağolsun. sanırım ekim ortası gibi teslim edecek..kıs canbebek aynısıymış ne gülerim he. benimkide açık renk çünkü akçaağaz diyolar o renk olacak:))

gelir hiç merak etme. kalbini temiz tut..gelmese benimkiler gelmezdi..14. haftadan beri düşük tehlikesiyle yatıyorum

Allah'ım sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah..ben de bir kanama geçirdim ve 1 ay kadar yattım şimdi iyiyim çok şükür ama hep dikkat etmem gerekiyor tabii..
Allah sağlık versin, dualarımızı kabul etsin inşallah..

amin canım cümlemizinkileri..

kıslar bu arada sabah hymarry ile konuştuk.. allaha şükür sağlığı yerindeymiş. evde kendisi fakat bugünde pc ile ilgili bi sıkıntısı var sanırım açamıyor. bilginiz olsun..

aman canım yaa iyi olsun da gelemesin hiç sorun değil..Sağlığı iyi olsun, kızları iyi olsun gerisi boş..Allah razı olsun sizler haber ulaştırıyorsunuz bize..

bebişlerin sağlıkla yatsınlar, mışıl mışıl uyusunlar inşallah..

evet canım ya... artık herşey çok daha zor... ama hep şükrediyorum çünkü 36 yaşında ikiz gebeliği allahın izniyle yinede rahat geçirdim diyebilirim... ama aynı sitede karşı blokta oturan arkadaşıma giderken bile çok yoruluyorum... iki kat merdiven çıkıp iki saat nefesimi ayarlayamıyorum..... yinede bu bile hamileliğimin devam ettiğine bir işaret deyip 8 yıllık mucizelerim için şükrediyorum....

kaswacım evet bebişlerimin odasını çok beğenerek aldım... ne güzel seninkiler bugün yarın gelecek.... benimkiler bayrama yakın gelecekmiş.... beyaz mobilya aldım hayalim hep öyleydi... çok açık bazı yerlerinde mavileri var... kulplarında ayıcıkları var... oldukça sade bir mobilya... iki karyola aldım... onları ayrı ayrı yatırıcam herkes yerini bilsin :)) 4 kapılı gardorap + iki karyola +şifonyeri +oyuncak kutusu + emzirme koltuğu + yatakları ve uyku setleri içindeymiş zaten + birde cibinlikleri var.... ben çok beğenerek aldım.. allah tüm isteyenlere nasip etsin... iyi günlerde kullanmak nasip etsin.... senin takım nasıl canım? ne renk aldın?

canbebek seninle ortak noktalarımız var sanırım.İkimizde 3 bebekle başladık.kendiliğinden sonlandı.aynı dönemde kanamalarımız oldu.Bende 8 yıllık evliyim.Bizimde odamız bembeyaz teyzesi.Hep oydu hayalim...Meleklere melek gibi oda...bembeyaz.Bende iki karyola yaptırdım.Benimde şifonyerim gardolabım oyun sandığım uyku setlerim cibinliklerim raflarımız içinde.Bizim kulplarımız kristalden.aradılar yarın getirelim diye ama temizlik yaptıracağım için pazartesiye istedim.Allah'ım erdirsin tamamına..

kıslar bugün eşimle evlilik yıldönümüz:eek:puyorumnanaktan
akşam yemeğe çıkacağız ama ayaklarım davul gibi ve ayağıma giyecek ayakkabı bulamıyom yaa. normal rahat bi terliğim var onu giyeceğim ama oda erkek modeli mantar tabanlı bi terlik uff yaaa. bu kadar terlik ve ayakkabının içinde sıkıntı çekeceğimi hiç düşünmemiştim..

enee tatlı kaswam gelmiş.. kıs aynı anda yazdık sanırsam şimdi gördüm yazdıklarını:))

özlemem mi yaa. misafirlerin gitsede aramıza katılsan yineopuyorumnanaktan
benim meleklerin odasıda akçaağaç olacak beyaza yakın bir renk o da:)) ayy valla sabırsızlanıyom canım yaa. düşünsene ferak bir oda ve içinde uyuyan meleklerimizopuyorumnanaktan

X