Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar hepinize teşekkür ederim işallah hepimizin bebişleri zamanında olur.
Hmarry çıktınmı? hastaneden dr.onayı verdımı? senınde magnesıum ,nidilat mı kullanılmıştı hyırlısı olsun canım ağrılarının olmamasına sevındım gerçi bende pek ağrı hissetmiyorum ama nstde çıkıyor bakalım ilaca cvp verrir umarm vermesse hastaneye yatırır serum için neyse kızlar kaçıyorum birazdan esım gelr dr.a gıdıcez kib.bencede gezmeyın artık yAani gerçi ben 20.haftadan beri annemde kalıyorum ama genede olcagı varsa önüne geçilmiyor.

hymarrycim inşallah evine de kavuşursun sağlıkla...

benimde 28. ve 31.haftadaki kontrollerimde biraz ağrım çıkmıştı ve 31.haftada bana da ciğer geliştirici iğne yapıldı ayrıca 28.haftadaan beri nidilat kullanıyorum belki bu haftalara gelmemde ilacın da faydası vardır.dün beni üzmüşlerdi yavrularım hareketleri çok azdı ikindi namazını kılarken nasıl hareketlendiler biri alttan vuruyor diğeri üstten o anda gözümden yaşlar boşaldı istemeden çok şükür rabbime Allah kimseyi zorda bırakmasın hepimizin yardımcısı olsun inşallah...

herkese tünaydınnn.
hymarry yavrus aramıza katılmaya başladın yakında evede geçersin allahın izni ile.
cennet canım hadi gözün aydın canım. bazen bıcırıklar bize şaka yapıyor yüreğimizi ağzımıza getiriyor sonrada böyle hiç beklemediğin bi anda ceee diyolarkaydirigubbakcemile3

kıslar egeli geçen doktora gidecekti ondan sonra ben hiç görmedim. gözümden mi kaçtı acaba ..gören konuşan var mı?

evet yaa benimde dün akşam aklıma geldi en son cumartesiydi sanırım yarın doktora gidicez kuaförüm geldi felan demişti bir daha uğramadı bende merak ettim şimdi.umarım bi sorun yoktur

ikiz olduğunu ne zaman öğrendiniz. ben 5 haftalıkken gittim. tek kese vardı. kendim ikiz olduğum için bi umut ikizdir diye dua ediyodum. 6+4 günlük hamileyim. yarın kontrole gidicem. ikizse belli olurmu?

ikiz olduğunu ne zaman öğrendiniz. ben 5 haftalıkken gittim. tek kese vardı. kendim ikiz olduğum için bi umut ikizdir diye dua ediyodum. 6+4 günlük hamileyim. yarın kontrole gidicem. ikizse belli olurmu?

canım yarın belli olur büyük ihtimsalle. ama bazı arkadaşların 8. haftada bile süpriz yapan melekleri var..

merhaba arkadaşlar ben geldimmmmmm....kaynattıklarınızı okumaya çalıştımm..kızlar faazla gezmeyinn.. yatınn dinlenin.rahatsız olan arkadaşlara geçmiş olsunn..aman llahım kimseye yaşatmasınn..sizlere dularım38 i görünnnnn..tülay git yat canım hastanede...inan çok iyi geliyor o serumlar
kızlar bana gelince ben dün yine hastaneye yattım..ve her 2 haftada bir yatacağımm.. neden biliyormusunuz..28. haftada vurulduğumuz ciğer geliştiriciiğnelerin etkisi geçiciymiş...dr bana ne dese beğenirsinizz...bunlar internette yazmıyor değilmii..çok güldükk..benim dr allahtan birşey olmazsa 12 ekimde doğumdedi..yani bende ziller çalıyor..ve sonra ultr. gittik. bebişlerimin biri 30 hafta 1435 gr biri 28+2 1235 gr.. drum bana sakın telaşlanma bu haftalarda böyle olur dedi yani haftalar arasındaki uyumsuzluk..çünkü 2 hafta önce aradaki fark 4 gün iken şimdi çıktı 10 güne..ama kızlar korkmayın önemli değilmiş..kızlar hazırlıkları bitirin.yarın benim tüm hazırlıklarım bitiyor.. dedemiz yarın odalarını alıyor.. allahım nasip edrse düzledikten sonra foto çekip koyacağımm. benden bu kadar hepinizi ve yavru kuşlarınızı öpüyorumm
ben buarada hastaneden çıkınca carrefoura gittimm..gezmeyin diyene bekınnzemuszemus niveanın atta çantasından aldım bir tane kalmıştıı..haftalar öncede almaya niyetlenmiştim fakat hep vazgeçtim sonra alırım diyee. ve o 1 tane 3 haftadır satılmamış ve aldımm ve 37 tl yeee...normalde 59.. sonra 2-5 kg prima altımm. ve preaptamil küçük kutu mama aldım..
hymarryy öpüyorum seni umarımmm bir an önce taburcu olursun hayoırlısıylaaaa...

merhaba arkadaşlar ben geldimmmmmm....kaynattıklarınızı okumaya çalıştımm..kızlar faazla gezmeyinn.. yatınn dinlenin.rahatsız olan arkadaşlara geçmiş olsunn..aman llahım kimseye yaşatmasınn..sizlere dularım38 i görünnnnn..tülay git yat canım hastanede...inan çok iyi geliyor o serumlar
kızlar bana gelince ben dün yine hastaneye yattım..ve her 2 haftada bir yatacağımm.. neden biliyormusunuz..28. haftada vurulduğumuz ciğer geliştiriciiğnelerin etkisi geçiciymiş...dr bana ne dese beğenirsinizz...bunlar internette yazmıyor değilmii..çok güldükk..benim dr allahtan birşey olmazsa 12 ekimde doğumdedi..yani bende ziller çalıyor..ve sonra ultr. gittik. bebişlerimin biri 30 hafta 1435 gr biri 28+2 1235 gr.. drum bana sakın telaşlanma bu haftalarda böyle olur dedi yani haftalar arasındaki uyumsuzluk..çünkü 2 hafta önce aradaki fark 4 gün iken şimdi çıktı 10 güne..ama kızlar korkmayın önemli değilmiş..kızlar hazırlıkları bitirin.yarın benim tüm hazırlıklarım bitiyor.. dedemiz yarın odalarını alıyor.. allahım nasip edrse düzledikten sonra foto çekip koyacağımm. benden bu kadar hepinizi ve yavru kuşlarınızı öpüyorumm
ben buarada hastaneden çıkınca carrefoura gittimm..gezmeyin diyene bekınnzemuszemus niveanın atta çantasından aldım bir tane kalmıştıı..haftalar öncede almaya niyetlenmiştim fakat hep vazgeçtim sonra alırım diyee. ve o 1 tane 3 haftadır satılmamış ve aldımm ve 37 tl yeee...normalde 59.. sonra 2-5 kg prima altımm. ve preaptamil küçük kutu mama aldım..
hymarryy öpüyorum seni umarımmm bir an önce taburcu olursun hayoırlısıylaaaa...

canımm bişey dicem ciğer geliştiricinin etkisi geçiciyse niye o zaman yapmışlar. bi daha yapacaklar mı ayy çok sordum dimi:KK43:

bu arada atta çantasını süper fiyata alamışsın kıs eşim cuma günü 50 tl ye almış getirdi valal süppersin. tüm carrefourlarda böylemidir acep bende burdakine bakayım bi tane daha alırım:))

canım iki hafta sonra 2 doz daha yapılacakk.. yani önümğzdeki iki haftada doğarsa problem yok ama 3.hafta olursa problem olur diye dr.. 34. haftaya kadar yapacaklar..35. haftada zaten bebeklerin ciğerleri gelişiyormuş..bu arada gerçekten süper fiyata aldımm 1 tane kaldı diye fiyat düşüktü canımm..

canım iki hafta sonra 2 doz daha yapılacakk.. yani önümğzdeki iki haftada doğarsa problem yok ama 3.hafta olursa problem olur diye dr.. 34. haftaya kadar yapacaklar..35. haftada zaten bebeklerin ciğerleri gelişiyormuş..bu arada gerçekten süper fiyata aldımm 1 tane kaldı diye fiyat düşüktü canımm..

anladım canım bende gelecek haftaki randevumda soracağım ciğer geliştiriciyi napalım ne zaman vurulayım yada vurulavcakmıyım diye..
bu sefer turnayı sen vurdun gözündenkaydirigubbakcemile5 allah sağlıkla kullanmalarını nasip etsin:nazar:

sor canım ..ben artık eylül 3 gibi gideceğim yada 7 eylülde gideceğim. o zamna tekrra vurulacak.. sağol canım benimmm.ama eğerb ben gidersem yine aynı fiyat isee hemen haber veririm..

sor canım ..ben artık eylül 3 gibi gideceğim yada 7 eylülde gideceğim. o zamna tekrra vurulacak.. sağol canım benimmm.ama eğerb ben gidersem yine aynı fiyat isee hemen haber veririm..

timam canım sevinirim. gerçi bugünlerde bende bi carrefour yapoıcam uzun süredir bebeişler dışında doğru dürüst alışveriş yapmadım. artık eve bakmak lazım azıcık dimi. ramazanda geliyor:kedi:

çok saglun. içime su serptiniz valla. yatıyorum umarım benım kanamalarımda en kısa sürede gecer. tadını cıkartmak istiyorum artık. hem ikiz gebeliğin hemde hamileliğin..kaydirigubbakcemile5Rabbim hepınızı korusun.

bu arada sormak istedigim bide üçlü tarama ikizlerde saglıklımı yapılması sartmı? doktorum gerek görmedi ya sizce yatırmalımıyım?

bu arada sormak istedigim bide üçlü tarama ikizlerde saglıklımı yapılması sartmı? doktorum gerek görmedi ya sizce yatırmalımıyım?

ikili ve üçlü testlerdeki kan testleri çoğul gebeliklerde pek tavsiye edilmiyor yanıltabiliyormuş. 12. hafta ve 21-24 hafta arası yapılan ayrıntılı ileri düzey ultrasonla bakıyolar. bence doktorun doğru karar vermiş. kafanı bulandırma.. :1hug:

uff kıslar yaa 2 gün sonra evlilik yıldönümüz. kıtafetten yana şikayetim yok hala eski elbiselerimi giyebiliyorum ama ayaklarım öyle şişki hiç bi ayakkabım olmuytor yaaa:KK43:( yemeğe de güzel bi elbisenin altına terliklede gidilmezkimafoldumben
doğumdan sonra eski numaralarımıza dönebiecekmiyiz. ay dönemezsek acırım ayakkabılarıma valla .. ayakkabı maynağıyım ben de:kedi:

uff kıslar yaa 2 gün sonra evlilik yıldönümüz. kıtafetten yana şikayetim yok hala eski elbiselerimi giyebiliyorum ama ayaklarım öyle şişki hiç bi ayakkabım olmuytor yaaa:KK43:( yemeğe de güzel bi elbisenin altına terliklede gidilmezkimafoldumben
doğumdan sonra eski numaralarımıza dönebiecekmiyiz. ay dönemezsek acırım ayakkabılarıma valla .. ayakkabı maynağıyım ben de:kedi:

benim birazcık sıkıyor cnm ama giyilmeyecek gibi değil

kaçıncı yılll cnm tebriklerr

X