Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

wavycim kasılmanmı vardı cnm şimdi okudum,şimdi iyisin dimi aman çok dikkat et geçmiş olsun....
canım çok sağol şimdi daha iyiyim arada oluyor ama öyle ciddi bişey değil ağrım olmuyor en azından. ama haftasonu özellikle dün çok rahatsız etti beni iki saat dışarıda kaldık eve zor attım kendimi.. allah hepimize şifa versin vaktinde doğumlar nasip etsin inşallah:Saruboceq:

kaswacım wavy yazınızı heycanla okudum acaba birbirlerini gördülermi diyee sonra ttüühhh dedim yaaa görmemişlerr :))) :roflol: ne güzel bir anı olurdu :roflol:

kaswacım wavy yazınızı heycanla okudum acaba birbirlerini gördülermi diyee sonra ttüühhh dedim yaaa görmemişlerr :))) :roflol: ne güzel bir anı olurdu :roflol:
ay sorma bi an bende acabaa dedim heyecanlandımdelikafadulden ama teyet geçmişiz yine yaww. ama inanıyom bi gün demstoctra karşılaşacaz:roflol:

inanıyorum bir gün o gün gelecek ve sana Hülya Koçyiğit koşması gibi koşarak sarılacağım wavyim...kaydirigubbakcemile3 Lolipoplarda buluşacak inş....

inanıyorum bir gün o gün gelecek ve sana Hülya Koçyiğit koşması gibi koşarak sarılacağım wavyim...kaydirigubbakcemile3 Lolipoplarda buluşacak inş....

nayır nolamazkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 oyşş yerim ben o lolipoplarıııı:icecream:

bide bakmışınız hepimiz bir gün orada buluşmuşuz... olsun bebkler doğduktan sonra ihtiyaçları bitmeyecekki... hem doğurmuş oluruz daha enerjik gideriz oraya.....

Hymarry geldiiii
okudum yazdıklarınızıı,biz de haftalar önce bebiş istiyoruzla teğet geçmişiz burda konuşmuştuk,bi buluşamadık,mağazalarda eşya kapışırken karşılaşmak kısmet olcak demekkaydirigubbakcemile3
kızlar biz halen hasranedeyiz haber getiren götüren sevgili arkadaşların,arayıp soran mesaj atan,burda hayırlı dualarda bulunan tüm arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum veeee diyorum kiiiii:

oturun nan kıçınızın üstüneklava:,20.haftanıza kadar işlerinizi tamamlayın sonra daha ayakları uzatıp yatın o kadarkaydirigubbakcemile3

heheheh biraz sert bir çıkış oldu sanırsam ama inanın böylee,
hastanede çok ilgin hikayeler duydum,mis kokan bebekler gördüm kızlar,herşey yavrular için,
sancı çekmek çok zor normal doğurmak biz ikizler için mümkün değil,gözünü seviyim sezeryanın,burda seksio diyorlara.s

kızlar hastane ortamı için alınması gerekenleri ön hazrılıkla tecrübe ettim,şimdi değil de kısmnet olursa evime gidince yazarım,hastane çantamızı sancımın başladığı gün hazrılamıştık,fotoğrafını çekerdim fakat artık bu durumda artık arabanın bagajında tutuyoruz çantayı,çekmek kısmet olmayacak..

benim halime gelince,kollarım delik deşik koskoca vücudumda damarlarım incecik olduğundan damar yolu bulamıyorlar,bulsalar incecik damarlar patlayıveriyor serum deri altına gidiyor,ağrı sızı..
doktorlar 3 gündür yoğun magnezyum takviyesiyle kasılmaları durdurdular,bugün dozunu azaltıp bakaacaklar,sancı olmazsa yarın taburcuyum inşallahh..

Allaha şükür bizim bir eksiğimiz kalmadı bugüne,gidip Komun mağazasından bulamadığım gecelik sabahlık için tam 120 lira verip kazıklandım kabul ediyorum,ama bir de oraya gitseydim sanırsam orda doğururdum hihihihihikaydirigubbakcemile3

aklıma gelenler dağınık daüınık yazıyorum işte,,
sırayla doğsun yavrular inşallahh,,

dırımkızı sana ve yavrulara maşallah,,kızlar dırım bi güzell,bi bakımlııı hmm misler gibi vallahaazemuszemus
wavycim dikkat edicez canım benim,
kaswacım fazla gezmiycez artık,sen de tamamladın herrşeyi gerçi maşallahh,
cennet maşallahın var tam 35 olmuşsun bugün,e yavrular hareket edemezler tabi,cenneti ala mı ayol orası bağ bahçe kştursun yavrular ihihihhikaydirigubbakcemile3,ama kalp atışlarının düzenbi çok önemli,bu şakaya gelemz işte,hayırlı sağlıklı zamanlı doğumun olsun canım inşallahhh
ya daha ismini sayamadığım ban ahayırlı temennilerde bulunan her arkadaşıma çok teşekkür ediyorum gerçektenn,hepinizi çok seviyorum..

valla ne söylesem az sana yavrucuumm,süper ev hanımı da sensiiin,
süper anne de sensinnnopuyorumnanaktan

slm arkadaşlar nasılsnz hmary hoşgeldin kızlar bu seferde basıma gelentursercm dediğin gibi gebelık alerjısı dendı ferrum fort kesıldı benımde şimdiilk fenstil diye jel verdi dr.um düün gece 1 gbi agrım basladı en yakın hastaneye gttm nst cekıldım 40 cıvarı agrım çıktı sabah kendı dr.umu aradım gttm ordada 65 55 cıvarı bırkac agrım cıktı hemen ciğer gelştirici iğneleri vurdurdu nidilat 20 şer dk.arayla 3 adet içtim sonrasında tekrar nstye baglandm buseferde ağrım 45 civarıydı en büyüğü nidilat 6 saatte bir içilcek yrn öğlende nstye bağlanıcam ilaca cvp.verip vermediğine bakılcak vermezse hastaneye yatış verılcek serum la geçiktirmeye calısılacak doğum canım çok sıkıldı

canım benim çok geçmiş olsun. bu hafta bıcırıkların hepsi aceleci davranmaya çsalışıyor. ama allahın izni ile doktorların ve tıbbın sayesinde hepsi vaktinde gelecek. içini rahat tut canım. ilaçlarını aksatma bol bol dinlen canım. hastaneye yatma fikri ürkütmesin seni bak hymarry kaç gündür hastanede ve sürekli gözetim altında. evde olmaktan daha iyi bence. allahın izni ile hymarry de yarın çıkacak. ve sende bu günleri atlatacak bve vaktinde lacaksın bebişlerini..opuyorumnanaktan

tülaycım korkma sende hymarry gibi ilaçlara cevap vereceksin... nedense bebeişler bu haftada bir nabız yokluyorlar... hayırlısı bakalım....

kızlar ben yarın istanbulda bebişlerime oda bakıcam... birazda alışveriş yapıcam... aman gözüm korktu bidahada çıkmam artık........

kızlar Allah yardımcımız olsun, Tülaycım inş. herşey yolunda gidecek moralini yüksek tut... dr. gözetiminde olmam çok daha ii... kızlar ben şimdiden kendimi dinliyorum, nasıl ağrılar sancılar bunlar? her gün apayrı bi ağrı hissediyorum, idrar yolu ehf.ağrısını öğrendim, genişleme ağrısını öğrendim, erken doğum sancısı nasıl? dr. umkarnında kasılma ve sertleşme dedi?

bir de bu ağrıların gezmeyle alakası var mı? 22. haftadan sonra çıkmayalım diyoruz ama bağlantılı mı?

genişleme ağrısı nedir canım ??

22 sindne sonra ağırlaşıyor insan ister istemez özellikle bel ağrısı mahvediyor ben çıkamıyorum istesemde

:1shok: amaaaaan tülayım ne yaptın çok geçmiş olsun,belirttiklerin,ilaçların,benim şikayetlerimle aynı,aman ihmal etme,,haberlerini bekliyoruzz,
çok geçmiş olsun tüh tüh tühh:çok üzgünüm:

hymary kız nere kactın..................................ınş ıyısın dımı.........rabbı sıfa versın sana ve cumlemıze............kızların kapıyı zorluyo artık...............yerım onları ben

valla ne söylesem az sana yavrucuumm,süper ev hanımı da sensiiin,
süper anne de sensinnnopuyorumnanaktan
sağol tatlım şımartma beniiiiiiii

ayyyyy durrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ne oluyor yawww gerçi demek istemiyorum ama ben size demiştim bayanlar 20 haftada olanlarrrr hazırlığı bitirp yatın bayanlarrr yatınnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…