Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

pamukseker rahım boyunu mutlaka olçuyodur doktorun onemlı bısey yokkı solemıyo..........ınş herkes ıyı ols hymay nerede ............ınş kızlarına sabrı oğretıyo...........o cadılar az degıl.............ıyı bakın kendınıze..............

merhaba kızlar,
benim de bugün pek keyfim yok miniklerim bugün uzun süre hareket etmediler ki doktorlar bu haftalarda hareketlerine çok dikkat edin diyorlar o kadar konuştum ettim ha biraz oynadılar ama benim keyfim kaçtı bir kere gerçi iyice büyüdüklerinden hareket alanları da daralınca eskisi kadar hareket edemezlermiş ama ne biliyim teddirginim hala...

vavyy cnm çok geçmiş olsun dikkat et artık yatışa geçin kızlarrr

valla bende şuan yarımsaat uyumak için neler yapmazdım ...ama maleseffff aksamda erken yatamam neyseee uykuyuuu unutuyoruz zamanlaaa

cennet cnm öncelikle maşşallahh ben senin haftanı göremedim bile 32 haftadam artık hareket hissetmiyordum ben cnm ....ama karnıma açıp bakıyordum alanları daraldığından sert tekmeler yerine karnımı şekilden şekile sokuyolardı ....karnını aç takip et ben böle yaptımmmmçok şükür sağsağlim yanımdalarr

ben de sürekli takip ediyorum hareketleri çok belli oluyor çıkıntılar oluşuyordu bugün az olunca panikledim biraz..

dırımkızı canım sarkma çatlama oldumu sende hastane resimlerini görmüştüm maşallah senin göbüş baya büyüktüü

ben de sürekli takip ediyorum hareketleri çok belli oluyor çıkıntılar oluşuyordu bugün az olunca panikledim biraz..

cnm panikleee tatlımmmm olurr böle şeylerrrrr hee hiç hareket hissetmez görmezsen panikleme doğruu hastaneye ki allahın izni ile olmaz bu günlere gelmişsinn

kızlar hymarry le konuştum bugün iyiyimiş sermunu azaltmış doktor eğer sancısı çıkmazsa eve gelecekk yarın belli olurrr

aman bu aralar bendede bir uyku sormayın .... kafamı kaldıramıyorum.... şimdi uyandım uykumdan... hala uykum var gibi....

hymarry yırtacak bu işi.......

dırımkızı sana mesaj gönderemiyorum ama.... bana msn adresini gönder oradan vereyim

wavycım ya kasılman mı oldu bılmıyodum canım rabbım mşıfa versın yat dınlen canım o zaman.................dıkkat et ınş kasılma onleyıcı ılac verdımı doktor

geçmiş olsun canım

kıslar ilginizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum merak etmeyin iyiyim sadece artık daha fazla dinlenmem gerek. buda su almaya bile mutfağa gitmicem demek oluyorzemuszemus. len ben zaten haftada bir dışarı çıkıyordum yaww:sinifsinif:

muallim canım ilaç vermedi doktor. gelecek hafta kendi doktorumla randevum var bakalım o nedicek bu duruma. bugün yakınımızdaki bi devlet hastanesine gittik canım benim. ama şansıma ilgili bi doktordu. sadece eşimi içeri almadılar eşim buna çoook bozuldukaydirigubbakcemile3

ya kıslar benim bulantılarım coştu yine bu normalmi bu haftalarda saçlarımı çıkıyor bıcırıklarımının acep. fisfisfis

merhaba kızlar nasılsınız...artık çok fazla giremiyorum günler çok yoğun geçiyor...hymarry ve wavy geçmiş olsun kızlar umarım hemen iyileşirsiniz....artık sonlara yaklaşıyoruz allah yardımcımız olsun bu haftalar baya zorlu arada bir sancılarım oluyo valla hepininizi öptüm...kendinize iyi bakın
opuyorumnanaktan

kıs sen nerdesin ya. çok merak ettik seni. :mymeka:arada ses ver canım yoksa merak ediyoruzopuyorumnanaktan

wavy,geçmiş olsun canım,ben de artık yoruluyrum ve yavaşlamamız lazım anlıyorum,vücudumuz kendi sinyalini veriyor valla,dinlememiz lazım,birşey yapma sen de artık,yavaş yavaş eşyalarımız tamamlarız o kadar.
ben de 14.haftada kesildi bulantı,sonra hiç olmadı,senin miden hassas mı acaba,ara ara midem kötü diyorsun ya?benim normalde de çok hassas değildi.

çok sağol canım benim. bide karnım bana ağır gelmeye başladı bu bünyeye bu karın fazla yawkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
mideye gelince evet hassas bi midem vardı malesef.tüm ailem hamileiğimden korkuyordu. benim küçükken bi rahatsızlığım vardı. mide bulantısı bi tutardı 3 gün aralıksız ve sonra hastane yolları taşlı. şükür geçmişti ama hamilelikte sanırım kalıntılarını gün yüzüne çıkarıyor:sinifsinif:

ben de bazen kalkamıyorum yerimden,eşim elimden tutup kaldırıyor,kendi kendime çok gülüyorumkaydirigubbakcemile3 miden ondandır işte,su yüzüne çıkmıştır işte,zaten hassas herşeyimiz şimdi.aman sorun bu olsun.sağlıkla zamanımızı dolduralım da,bunlara katlanacaz artık

öyle canım bebişlerimiz sağ salim dünyaya gelsinler bunların hepsi unutlur..

kıs benim kociş benle dalga geçiyor. bazen sırt üstü yatıyorum kalkamıyorumm diyorki aynı kaplumbağa gibisinkaydirigubbakcemile3 şimdi ben kaldırıyom ama ilerde bi vinç lazım sana diyorkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben de öyle,kalkamıyorum bazen yattığım yerden,yalnızsam bazen çok gülüyorum halime kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…