Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

cnm kırkgün bunalıma girdim lohusalık ve bebeklere yetememe kokusu

sonra kendimiz kalınca programlı oluyorsun

heee bizdede varr aynı anda mama isteği mama yapma ama herzaman hazırlığı bırakmıyorum bikere 10 biberonum var sitrelize makinası 8 biberon alıyor herzaman bir sürahi kaynamış soğuk suyum var sıcak su iseee ketılda suyum var hemen ısıtıyorum kaynamış soğuk su koyunca fokur fokur kaynamasına gerek yokk....

yani iki ayağım bi papuca girmiyorrr.............................

sen cok becerıklısın canım masallah,,,bende dıger ıslerde falan pratıgımdır,elım hızlıdır,aslında kendıme guvenım var,cok fazla karısanım olmıycak yoksa cınlerım tepeme cıkıyor,,,:bbo:

cnm beceriden ötürü programlı olacan

heeee eskisi gibi evim temiz ve düzenli olmuyorrr

ama haftada bir iki gün evimi süpürük siliyorum tozumu birekere alıyorum banyo ona keza büyük iş yapamıyorsun misafir ağırlayamıyorsunnn.......habersiz gelirseee

bazende hiç bişey yapılmıyorrrr ama gidiyorsun işte bak 4 ayım bitti 5 aya girdik....

el muallim cnm sanada günaydın tatlım nasılsın

sagol dırımkızı ıyıym ınş.............sıkıntıdan nette sorf yapıyooooooooom................bebışler uyuyo galıba senın

gunaydın kızlar nasılsınız....el muallim nasılsın canım ve dıger arkadaslar umarım sızlerde bebişlerinizde cok iyidirler.....benım kaynana geldi fazla giremiyoım nete ....bekçim benim o.........opuyorumnanaktan

sagol dırımkızı ıyıym ınş.............sıkıntıdan nette sorf yapıyooooooooom................bebışler uyuyo galıba senın

yok beee tatlımmm bağrış çığırış devam ali biraz daha sakinnn

şimdi balkona koydum onu salladım uyudu

ömer zaten sakinn.......eşim barbunya almışşş onu temizleyecem buzluğa koyacağım...

tazefasulye attım ocağa evi topladım bugün süpürme silme toz alama banyo ile uğraşma yokkk aksama kociş gelince yemekten sonra çocukalrın kıyfetlerini ütüleyecem o kadar bide kirlileri yıkarımmm

takılll cnm takıllllllllll bende çok yaptım o işleri gerçi hala geri kalmlıyomm

canım ıolmuyo ıyıyım çok sukur..............lekelenmelerım yok denecek kadar yok artık..........sennasılsın ...........senın cınsıyetler bellı oldumu..............hıssedıyomusun................

dırımkızı kız masallahımn var..............bırak akşam esın ayıklasın ya.................

muallim cnm eşim bütün h.sonu iş yaptı çamaşırları astı yemek yaptı sofra kurdu kaldırdı herşeyyyy

artık bendeeeee sıraaa

canım ahynı dediğin gibi oluyor karnım taş ibi oluyor sanki karnımın ortası bombeleşiyor. hqni içerde kasılıyor gibi oluy yavrular..bugün dra gittim canım ama nst istemedi. gerek duymadı yada devlet hastanesiydi randevulu olabilir diye düşündüm

evet taş hgibi olyyor bide kasıklarım ağrıyor ve şeyim aşağı çekşlşyormuş gibiacıyordu canım..
sağol canım

canım bugün doktora gittim. muayene sonucu herşey normal görünüyor dedi. alttanda baktı rahim boyuma 33 mm ölçtü buda iyi dedi. ama dün yaşadıklarım %80 kasdılmaymış. bundan sonra çok dikkat etm3n gerek dedi.
anlıcağınız uzun saatler alışveriş yapmak dolaşmak yok artık.. bende eve geldim yatışa geçtim. sizlere haber vereyim dedim. allaha şükür şimdilik iyiyim. ama arada yine kasılıyor bebeişler.. drun sözlerini aynen iletiyorum kızlar. sen ikiz bekleyen birisin. senin 6. ayın normal gebeliğin 8. ayı gibi. o yüzden kendini yorma sürekli dinlen dedi..

hepinize ilginizden dolayı teşekkür ediyorum canlar. öpüyorum kocam siziiopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
wavy cim hoşgeldin dinlen canım bol bol.. inşallah bundan sonra kasılmaz dikakt etmemiz lazım.. rahim boyunu bende ölçtürmek istiyordum ama unutmuşum

olmuyoo hoşgeldin canım oh ne güzel bekçinde gelmiş :)

wavy cim hoşgeldin dinlen canım bol bol.. inşallah bundan sonra kasılmaz dikakt etmemiz lazım.. rahim boyunu bende ölçtürmek istiyordum ama unutmuşum

olmuyoo hoşgeldin canım oh ne güzel bekçinde gelmiş :)

pamuğum hoşbulduk canım. şimdi uzsanıcam biraz sizlere haber edeyim dedimopuyorumnanaktan
bi dahaki kontrolünde not al druna söyle canım. gerçi gerek duysa kesin bakardı drun. içini rahat tut cxanım benim.. ben azcık uzanıcam öpüyom hepinizi

ooooooooo dırıkızı o zaman haklısın yap yavas yavas.............kolay gelsın sana

wavycım ya kasılman mı oldu bılmıyodum canım rabbım mşıfa versın yat dınlen canım o zaman.................dıkkat et ınş kasılma onleyıcı ılac verdımı doktor

aman canım benım bol bol dınlen,,,artık bızım ıcın tehlıkelı donemler,,,ben yere yatıp ayaklarımı koltuga dıkıyorum ara ara cok ıyı gelıyor tavsıye ederım,,,
allah gostermesın cok ayakta kalmaktan,ıs yapmaktan,bebegın yanlıs pozısyona gırmesınden,kasılmalardan rahım boyu kısaldımı 2 ye dustumu hemen serklaj yapıyorlar,sonra sadece wc ye kalkabılıyorsun,,,ılk hamılelıgımı bu sekılde gecırdım cok zor ,,,a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…