Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hymary hastanedemı kalıcak ols ya orda gozetım altında olur ınş gununu tamamkllasın ınşşşşşşşşş..................

Kızlar slm,birşey sormak istiyorum sizlere çoğumuz evdeyiz ve çalışmıyoruz,hamileliklerimiz ilerliyor ve ağırlaşıyoruz doktorlarımız genelde evde istirahat veriyor...benim drum bu haftadan itibaren sürekli evde dinlenmemi ve araba kullanmamı yasakladı zaten 1 haftadır karın ağrılarım vardı özellikle yürüyünce....soruma gelince sizler evde nasıl vakit geçiriyorsunuz,ben her sabah kalktığımda bugün nasıl geçicek diye düşünüp duruyorum bir şekilde geçiyor sonuçta ama....sürekli internette çoğul hamilelikle ilgili sitelere girip çıkıyorum ama psikolojim bozuluyor çünkü genelde hep korkutucu hikayeler ve yazılar,tv de izliyorum ama yaz olduğundan doğrudüzgün bişey yok....

hmarry için sevndm evınden daha iyi bakılır sonuçda gözetim altında olucak hayırlısı olsun.
isim konusundada çok son trend olan isimlerdende herkesde var nerdeyse ata,ege,doruk,rüzgar,metehan,berk,alp kız içinde naz,ela,aleyna,çise,su,eylül sık kullanılan isimler bizde çok git gel yaptık isimlerde isimdidikle.com dan yardım alabılrsnz kızıma babası ayçayı çok istiyodu evlenmeden önce söyluyodu o kadar şeyler atlattık bu asamaya gelebılmek için sonuçda erkeğede babası ve kardeşim yıldırım istiyolar pek içime sinmedi ama kabul ettm bende uyumlu olsun dıye ılk isimleri umay,umut koydum umut yıldırım la umay ayça oldu nsl.sizce
Allah sağlıukla sıhatle kucağımıza almayı nasip etsin de isim detay
kızlar bide hastanede odada ziyarete gelenlere lohosa şerbeti içmeyene m.suyu ve çikolata ikram etmeyi düşünüyrom nsl szce abartılı olmaz dimi?

kızlarrr hymarrynin selamı var çok iyi.. seside çok iyi geliyorrr.herkese çokkkk çokkk selamı var.. burada ciğer geliştirici iğneleride yapılmışş kızlarrr

hepiniiznnn yavrularının isimleri çok güzell..eşim bir ara abartıp artık 2.cinin ismini kartal olsun dediii.. ayyy yeter dedimm. kardeşimin dediğiolsun..muallim canım oğluna hakikaten zor çünkü psi. ona itiyor..sende 3 taneee.. biri senin biri babnın biri oğlunun bak ne güzell.
nevraa canım benim bir koltuğum var oraya yapıştımm..elimde kumanda kucağımda bilg.sabbah show tv de doktorlar diizsiyle başlıyoprum.. öğlen fox tvde milleti evlendiriyorum.. sonra saat 14:45 de yemin diye dizim var.. obitiyor.. arka sokaklar var onu izliyorum..sonra haberler akşamda haftalık dizilerr
evet kızlar böylee..bu arada ben evde kaldığım sre içinde tv manyağı oldummmmafoldumben..neyse 6hafta daha izleyeyim..

tlay nasılsınn..ben hastanede çikolata ve yaptığım cicili şekerleri dağıtacağımm..

nevra aynen valla calışmaya alışkın ben catlıuyom evde..............bılgısayarda gezınıyom..........tv ızlıyom dedıgın gıbı bısety dogruduzgun..............kıtsap okuyorum kuran hatım basladım...............bazen komsuma gıdıyorum..............zaman gecmıyoooooooooooo...............ınş hayırla gunumuzu tamamlarız..............

bebış ıst bende o dedıklerını ızleyıp duruyom...........doktorlarla baslıyo gunum...........napalım ya................ıste böle................bulmaca cozuyom bazemn.................

Kızlar slm,birşey sormak istiyorum sizlere çoğumuz evdeyiz ve çalışmıyoruz,hamileliklerimiz ilerliyor ve ağırlaşıyoruz doktorlarımız genelde evde istirahat veriyor...benim drum bu haftadan itibaren sürekli evde dinlenmemi ve araba kullanmamı yasakladı zaten 1 haftadır karın ağrılarım vardı özellikle yürüyünce....soruma gelince sizler evde nasıl vakit geçiriyorsunuz,ben her sabah kalktığımda bugün nasıl geçicek diye düşünüp duruyorum bir şekilde geçiyor sonuçta ama....sürekli internette çoğul hamilelikle ilgili sitelere girip çıkıyorum ama psikolojim bozuluyor çünkü genelde hep korkutucu hikayeler ve yazılar,tv de izliyorum ama yaz olduğundan doğrudüzgün bişey yok....

sende sonunda bize katıldın deseneee ama şu bi gerçekki neyaparsan yapp evde zaman geçmioooo sinirrrrrrrr :umursamaz: ben nasıl geçiriorum vaktimi : burda takılıorum biraz,,sonra tv başına geçiom ama izlicek bişi bulamiorum,,kitap okuyorum,,lost izliorum,,kuran harflerini tekrardan öğrenmeye başladım,,duş aliorum,,ve bol bol tıkınıyorum... tüm gün yaptığım şeyler bunlarrr.. ha birde odalar arasında oflaya poflaya dolaşiorummm :umursamaz:

nevratçım aynı sıkıntı bendede var... ama bütün arkadaşlar aynı sitede oturuyoruz... bunun avantajını yaşıyorum...sabah kahvaltısı bana, beş çayı sana yapıp duruyoruz... havuza girmesemde şemsiyenin altında şezlongta yatıyorum... yaz olunca böyle vakit geçiyor ama havalar soğuyunca ne olacak bilmem... bütün yaz boyunca daha hiç tv açmadım desem yeridir... hıı bir de okey oynamayı seviyorsan GANYUM diye bir site var... üye ol okey oyna... ben sıkıldıkça oynuyorum... insanın bayağı vaktini alıyor... kitap okuyorum bol bol.... puzzle almıştım... 15 gün önce bitirdim... böyle olunca vakit geçiyor işte canım....

bişey sorucam arkadaşlar....... bu üzerine bebek yapıştırılmış çikolatalar varya, gelene ikam için.... onun ha sçikolatalarını nerden temin edicez... o çikolataları kendim yapmak istiyorumda...

canım aynı dertten muzdaribiz. bende çok sıkılıyorum evde. sabah eşimi yolcu ediyorum. bazen tekrar yatıyorum. eğer uyursam geç kalkıyorum. 12-15 arası tnt de takip ettiğim diziler var onlara bakıyorum. 3-4.5 arası ben home office olarak çalışıyorum onlarla ilgili raporlara işlere bakıyorum. bazen uyumazsam sabhalarıda çalışıyorum. sonra burda takılıyorum. tv arasında zap yapıyorum ve hızla kilo alıyorum valla iki tarla bostan yan gel yat osman oldumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bişey sorucam arkadaşlar....... bu üzerine bebek yapıştırılmış çikolatalar varya, gelene ikam için.... onun ha sçikolatalarını nerden temin edicez... o çikolataları kendim yapmak istiyorumda...

canım genelde hazır satılıyor bildiğim kadarı ile hiç evde yapanı duymadım:kedi:

kızlar hastaneye eşim çikolata yaptırdı şerbet merbet taşımadık bebeklerim hiçbişeyi tam değilken kimseye hastanede şerbet vermezdim..zati...ama hayırlı olsun diyene çiko ikram ettik güsel tek tek paketlenmiş üzerinde çicek konulmuş bi çikolata kuzenimin eşide yaptrımış mevi beyaz bademler koyumuş altındada normal çikolata koymuşlarr bakette güsel gümüş bir tabak gbi desem olmaz tepsi gibi desemde olmaz hoş bişey işte üzerinde ikitane erkek bebek vardı....

nevratı cnm ben hamişken hep yattığımdan hep yatakta geçridim tv.bakamıyordum başımı ağrıtıyordu sesler.....nette hep kk da oldum ben ama şöle bişey vardı ben mayıs annelerinde takıldım mayısda doğum yapacak bütün arkadaşlar şikayetler ,tekmeler vs.anlatıp durduk
mesela aldıkalrımızı sergiledik.nereden aldık...bebek gelişimlerinden başladıkda kişisel dedikodulara kadar.................şuan çok zevkli arkadaşlarım var öle bir bağ varkı aramızda
ben hastanede yatarken hergün günde 3-4 kere arayan arkadaşlarım vardı
benle ilgili başlık bile açmışlar gün gün hakkımdaki bilgileri vermişler....çok şaşırmıştım...
doğum hikayemi yazdığımda bazı arkadaşlar dırımkızı sen bi doğurdun biz 9 dokğurduk diyen bile vardı...

neyse tatlı ikizler veletlerim uyurken ben işlerimi yapam....bulaşıklarımı sesiz sesiz makinaya atacam bide en sesiz iş bayoyu temizlemeke olacak makinaya çamaşır atmak olacak.....
çokda uykum var ama işler iicee yığıldıııı

öpüldünüzzz

dırımkızı valla kız oturmaktan iş yapmayı ozledım..................belkı o zamanda offfffff dıcem ama gercekten ınsan boş duramıyo hergun gezcem ınş............hepınızın adresını alıp tektek gelecem.................sıkıldım artıkın ............bebışler uyurken koştur sen...........kolay gelsın

peki evde hiç iş yapanınız yokmu ya... ben sabah kalktığımda üsttende olsa süpürüyorum... hergün balkon yıkıyorum... az önce azda olsa ütü yaptım... ay yapmasammı acaba.... öyle ağır işler yapmıyorum ama yinede teirgin oldum şimdi... yapmayayım demi artık bende...

X