Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ben daha test gününden 1-2 gün önceden beri ekşiye düştüm hala da 1 kaşık tatlı içim almıyor.nar ekşisini tepeme dikesim geliyor ama,salatalara ekşiyi dolduruyorum kaşıkla silip süpürüyorum,bende doğru çıktı ye ekşiyi çıkar ayşeyi lafı valla,iki kız işte benimkiler,tesadüf tutuyor bazen sanırım

egeli hoşgeldin canım dışarı çıkıyomusun artık

nil cim biliyomusun sanki ikimiz aynı doğurucaz gibi geliyor bana 3 gün var sadece aramızda hayırlsıı artık :teytey: muallakta olanda gönlünden ne geçiyorsa hakkında ne hayırlıysa o olur inşallah şekercim :Saruboceq:

hoşbulduk pamukşekerimmm evet haftada 1 de olsa eveetttttttttttttttttttttttttttttt sonundaaaa ama şimdide bel ağrılarım okadar çokki hiçbişeyden zevk alamiom...çatlıycam bel ve sırt ağrısından.. :1no2:

hoşbulduk pamukşekerimmm evet haftada 1 de olsa eveetttttttttttttttttttttttttttttt sonundaaaa ama şimdide bel ağrılarım okadar çokki hiçbişeyden zevk alamiom...çatlıycam bel ve sırt ağrısından.. :1no2:

o zaman sana bir müjde canım 20. haftalardan itibarn benim belimde şiddetli şekilde ağrıyordu ama bir haftaya yakındır geçtiii :teytey: inanılmaz geliyor belkide seninkide geçer canım ..

inşallah canım yaa benim bel ağrılarım çok erken başladıı 16.haftamda falan ve hala devam edioo hemde artarak... :1no2:

ya kızlarr daha kahvaltı yapmadım yapamiorum yaaa canım 1 lokma bişi istemioooo napıcammm hergün böle oluoooo... varmı tavsiyeleriniz..

hiçkimsenin hamilelik sıkıntıları birbirini tutmuyor canım... benim hamileliğim boyunca hiç belim ağrımadı ama sırtımın ağrısından öldüm... benim ayaklarım çok erken şişmeye başladı.... benim haftalarda olan birçok arkadaşımda yoktu.... işte herkes farklı yaşıyor hamileliği.....

bu arada arkadaşlar oğluşlarıma isim bulamıyoruz ya.... siz belirleyn arkadaşlar varmı? siz ne koymayı düşünüyorsunuz oğlunuza? en azından birbirimizden fikir alırız.....

ya kızlarr daha kahvaltı yapmadım yapamiorum yaaa canım 1 lokma bişi istemioooo napıcammm hergün böle oluoooo... varmı tavsiyeleriniz..

canım benimde canım hiçbişey istemediği sabahlar cornflaeks yapıyorum sütle... birkaşıkta reçel koyup tatlandırıyorum.... hem pratik oluyor...hemde hamilelerin yapması gereken bir kahvaltı türüymüş... bütün vitaminleri bir kerede alıyorsun işte..... cokacimcoook

hiçkimsenin hamilelik sıkıntıları birbirini tutmuyor canım... benim hamileliğim boyunca hiç belim ağrımadı ama sırtımın ağrısından öldüm... benim ayaklarım çok erken şişmeye başladı.... benim haftalarda olan birçok arkadaşımda yoktu.... işte herkes farklı yaşıyor hamileliği.....

bu arada arkadaşlar oğluşlarıma isim bulamıyoruz ya.... siz belirleyn arkadaşlar varmı? siz ne koymayı düşünüyorsunuz oğlunuza? en azından birbirimizden fikir alırız.....

haklısın tatlım herkesin sıkıntısı farklı :1no2: benimde elimde ayağımda şişlik falan yok henüz ama ağrılardan inan ne yapıcamı bilemiyorum.. hayırlısı artık..

isim konusuna gelincee bizim bi kız bi erkek olduğundan kızın ismini ben erkeğin ismini eşim koyucak ve birbirimize karışmıycaz o yüsden erkeğin ismi ne olucak bilmiomm kaydirigubbakcemile2 gerçi hoş bende daha kızıma isim bulamadım yaa :kedi: bende sizden yardım istesem... :kedi:

canım benimde canım hiçbişey istemediği sabahlar cornflaeks yapıyorum sütle... birkaşıkta reçel koyup tatlandırıyorum.... hem pratik oluyor...hemde hamilelerin yapması gereken bir kahvaltı türüymüş... bütün vitaminleri bir kerede alıyorsun işte..... cokacimcoook

bendede var o ara öğünlerde yiyorum ben daha çok ama onu yapimm bariii,,,inan canım hiçbişi istemiooo :1no2:

ay kıslar kahvaltı büyük dert valla benimde canm hiç bişey istemiyor ama zorla yiyorum sırf bebişlerim için. bugün tost yaptım am sanki lokmalar boğazıma dizilir gibi oldu. özellikle ne yediğimi yazdım belki canınız çeker:)))

bizim zilli kızlarımızın ismi yaren ve ceren olacak allah izin verirse..

egeli hoşgeldin canım dışarı çıkıyomusun artık

nil cim biliyomusun sanki ikimiz aynı doğurucaz gibi geliyor bana 3 gün var sadece aramızda hayırlsıı artık :teytey: muallakta olanda gönlünden ne geçiyorsa hakkında ne hayırlıysa o olur inşallah şekercim :Saruboceq:

evet canım ya aramızda bir kaç gün var hadi hayırlısı :)) kaydirigubbakcemile5

ay kıslar kahvaltı büyük dert valla benimde canm hiç bişey istemiyor ama zorla yiyorum sırf bebişlerim için. bugün tost yaptım am sanki lokmalar boğazıma dizilir gibi oldu. özellikle ne yediğimi yazdım belki canınız çeker:)))

bizim zilli kızlarımızın ismi yaren ve ceren olacak allah izin verirse..

keşke canım çeksedee hemen kalkıp yapsam yada dışardan sölesemmm nerdeeeeee,,ahh öle hiç canımız çekti huyları yok ne biçim hamileyim bende anlamiorum valla....

isimleri güsellmiş kızlarının adıyla yaşasın cadılar. opuyorumnanaktan

eee benimkinin adı ne olcak kaydirigubbakcemile3

wavy kızlarının isimleri çok güzel canım... bende hamileliğimin başındandan beri ikisinide kız düşünmüştük.... ama iki oğlanmış meğer.... ama bizim kızlarında isimleri hazırdı..... bilginiz olsun yazayım...

Bade Lara C........
Mina Dora C......

iki isim düşünmüştük.... ama şimdi hepsi hayal oldu..... hiç erkek ismi bulamıyoruz...

X