Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canbebebekkkk süperrrrrrrr..kızım olursaaaa ben senden çalacağımmm bu isimleriiiii

sağolun teyzeleri inşallah isimleri gibi bahtlarıda güzel olur meleklerimizin...

bizde iki isim düşünüyoruz aslında. ama ceren e uygun ikinci isim bulaadığımız için beklemede şu an..
bebişim seninkilerin isimlerini kardeşin ve eşin en sonunda koyabildi ya şükür canım yaa:)))

sağolun kızlar ama maalesef olmadı.... işte isteyene fikir... isteyen kullansın....

ama yaa iki kız olunca sevimli oluomuş o isimlerr birbrine uygunn ne güsel

ben iki isim koymayı düşünmüomm tek isim olsun istiom ama ne olsun...

ben ada ve naz koyacam.kısa isimler hoşuma gidiyor benim.
can bebek benim erkek olsa kesi;kuzey ve demir olacaktı.

merhaba kızlar sabah erkenden hastaneye gittik ufaklıkların aşıları vardı muyane aşı bekleme derken ancak geldik

bu arada hymaryy de uğradım gayet iyiydi kendisi yatıyordu ilacı kesmişler ama dün gece tekrardan sancısı olmuş ..............

budurmda onu çıkarmazlar çünki ilaçla duran sancıları var ..........zaten en fazla 4 hafta kalabilir aldığı ilacı en yüksek dozdan bende almıştım 75 şişeye yakındı........

herkese slm var isteyene tlf verebilirimmm

hoşgeldin tatlımmm...hymarrynin ii olmasına sewindim..tlf nosunu ben alabilirim..

sadecebu senin kızların isimleride çok güzel canım....bende kısa isimleri çok severim..... oğluma aslında can ismini çok istiyordum.... ama soyadımızda canla başlıyor..... çocukla cancan diye dalga geçerler diiye düşündük.... ama hala aklım canda..... berek, kerem belki düşünüyoruz

erkek ismi arayanlar

sinan ,selçuk,serhat,burak,tolga,ömer,ali,koray,cengiz,batuhan,kayra,hüseyin,hasan ,mehmet,mesut
akif,ersin,eray,mustafa,oytun,serkan,ünal,engin,rıza,deniz,rüzgar,aras,yusuf,ibrahim,tahir,taha,özkan,
kağan,tuncay,erkan,irfan,

aklıma gelenler sanırım azcık geri kafayım eski isimler aklıma gelmiş

dırımkızı hoşgeldin.... sağlıcakla geldin.... hymarry ye sevindim... ama 4 hafta katlanacak bebişleri için artık napalım.... allah yardımcısı olsun....

wavy sonudaaaa.. hiç sorma yaa,eşim kesindi çünkü küçüklüktren beri benim oğlum olursa adı sergen olacak.. soyadımızda yalçın eşimde koyu bir bjklı oluncaa..ama kardeşim beni fıtık ettii..sonunda tunaa.. daha dün bile adı bulut olsun diyor başka birşey demiyorr.bende şekerleri hazır dedim kusura bakmaa...kabul etti sonunda

egeli şuan tlf yanımda değil buralardaysan sonra verebilirim burada olmasanda özelden atarım cnm

geri kafalılıkla alakası yok tatlım... sadece zevk meselesi.... üstelik ordaki isimlerden koray-kardeşim, burak- kaynım, tolga -kuzenim, kaan-kuzenim,oytun arkadaşım var ve gayette güzel isimler...........

bebış ıst..........benımde oğlum karısıyo .............bı ısım dıyorum yok okulda cok sınır old kışının adı dıye begenmıyo bakalım bellı ols ınş kura cekerızzemuszemus....................sımdıden bebım oğlum sterse gırmış onbes yas var arada dıye...............onlar dıyo benım yasımsda olunca ben otuz olcam hesap yapıp duruyo...................hayırla gelsınler ınş.................

hoşgeldin dirim..
uff ya dün aradığında herşey yolundaydı ne güzel ya.. seside ii geliyordu pzt çıkıcam demişti. 4 hafta diyon yaa. sağlığı yerinde olsun bebişler iyi olsun gerisi boş ..biraz sıkılacak eminim ama evdekinden daha iyi bakılır hastanede..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…