Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kıslar nabersiniz. hymarry i merak etmeyin gerçekten herşey yolunda. onunda size selamları var. hastanede kalması bi önlem. en azından sancı olursa geciktiriyolar..onun için en iyisi yanii.

ee sizlerde neler var neler yok bakem.. benim bıcırıklar iki gündür annelerini üzüyolar mide bulantısı ve ekşime yapıyolar. ayy heralde doğurana kadar bu bulantılar geçmeyecek..

hymarının ıyı olmasına sevuındım...........selam goturun bolbol ve dua.............wavıycım ya nıye gecmedı bu bulantıların benımde sabahları hala var sen öle dıyınce bende de gecmıcek galıba...........ols hayırlısı saglıkşla gelsınlerde...................

güzel haberlerle geldim marry aradı doktoru ile görüşmüş idrarda mikrop görülmüş bunun için antibiyotik tedavisine başlanmış ve p.tesine kadar nst lerinin takibini istemiş eğer nst leri güzel çıkarsa ayakta takibi yapacakmış p.tesi taburcu olacakmışşş

slm arkadaşlar ...
zaman buldukça takip ediyodum sayfnıza yazmak nasip olmamıştı...kısmet bugüneymiş
benimde ikizlerim olucak nasip olursa,bende 21 haftalığım,bi kızım bi oğlum olucak nasip olursa..

hala mide bulantıları devam eden arkaşlar var ,bende ne denediysem olmamıştı ama bi arkadaşım siyah kuru üzümün iyi geldiğini söyledi ve gerçektende bana çok iyi geldi..midem bulanınca yarım avuç kadar atıştırıyorum çok iyi geliyo tavsiye ederim

hymarının ıyı olmasına sevuındım...........selam goturun bolbol ve dua.............wavıycım ya nıye gecmedı bu bulantıların benımde sabahları hala var sen öle dıyınce bende de gecmıcek galıba...........ols hayırlısı saglıkşla gelsınlerde...................

ah canım bi bilsem delü ediyor beni. normalde geçmesi gerekiyordu ama ara ara yokluyor hala.. allahtan sadece bulantı çıkarmıyorum:kedi:benimki böyle oldu diye seninde olucak diye bi kaide yok inşallah böyle olmaz canım benim 17. haftada kusmakarım durdu. ama hala yokluyor arada işte..

ınş canım...........rabbım kolaylık versın......................bebışlerımıze saglık versın

slm arkadaşlar ...
zaman buldukça takip ediyodum sayfnıza yazmak nasip olmamıştı...kısmet bugüneymiş
benimde ikizlerim olucak nasip olursa,bende 21 haftalığım,bi kızım bi oğlum olucak nasip olursa..

hala mide bulantıları devam eden arkaşlar var ,bende ne denediysem olmamıştı ama bi arkadaşım siyah kuru üzümün iyi geldiğini söyledi ve gerçektende bana çok iyi geldi..midem bulanınca yarım avuç kadar atıştırıyorum çok iyi geliyo tavsiye ederim

canım aramıza hoşgeldin. allah yavrularını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. kuru üzümü denemedim hiç aldırayım bari eşimede böyle yokladığında atıyım azıma..

kızlar herkese merhaba ,hynarrynin durumunu yeni okudum ve çok üzüldüm ama şükür iyi haberlerde gelmiş.Rabbim yardımcısı olsun.Konu ikiz gebelik oluncaböyle sürprizler yaşanabiliyor malesef Rabbim hymarrynin ve hiçbirimizin emeğini boşa çıkarmasın ve sağlıkla bebeişlerimizi alalım inş.kucaklarımıza.Tekrar geçmiş olsun hymarry dua ile...

bulantı bendede geçmemişti wavy cim ya hep bi bulantı var aynen çıkarmayı 20. haftalarda bıraktım şimdi çok arada bi çıkarıyorum okadar ama bulantı hiç geçmemişti ama bu son haftada yok denecek kadar azaldı .. kuru üzüm bende daha çok bulantı yapmıştı sabahları aç akrnına ye demişti dr hem kan yapar diye ama bide tok denemek lazım hem çekirdeklerinide çiğneyerek yutmak lazımmış kan yaparmış..

bulantı bendede geçmemişti wavy cim ya hep bi bulantı var aynen çıkarmayı 20. haftalarda bıraktım şimdi çok arada bi çıkarıyorum okadar ama bulantı hiç geçmemişti ama bu son haftada yok denecek kadar azaldı .. kuru üzüm bende daha çok bulantı yapmıştı sabahları aç akrnına ye demişti dr hem kan yapar diye ama bide tok denemek lazım hem çekirdeklerinide çiğneyerek yutmak lazımmış kan yaparmış..

ayy canım benim valal sende bendensin. hayır yani tam bitti diyorum bi sabah bi uyanıyorum akşama kadar bulantı:KK43:((

wavy canım bana verdiğinden beri arıyorum ama aradığınız kişi başka bir görüşme yapıyor diyor..

evet canım iyi olmasına sevındım dırımkızıda haber ettı inşallah p.tesiye bişeyciği kalmaz ve evıne döner

wavy canım bana verdiğinden beri arıyorum ama aradığınız kişi başka bir görüşme yapıyor diyor..

canım beni aramıştı sanırım o sırada benşmle konuşuyordu:kedi:

birazdan çıkacağız arkadaşlar akşam oturmaya çaüırdılar oraya gideceğiz. ay valla artık evden bile çıkasım gelmiyor. çok tembelk oldum çooook:kedi:

arkadaşlar iyiakşamlar...

bakıyorum hymarry den güzel haberler var savindim valla... her an hepimizin başına gelebilir... allah yardımcımız olsun....

kızlarrr paşaların şekerlerinin son şeklide verildii ve bittiii
hymarry iyileşippzt çıkacakmış kızlarr.. hayırlısıı

Hiç giremiyorum artık kulube..Aklım hep hymarry'deydi.İlk fırsatta girdim.Çok şükür o kadar sevindim ki,güzel haberlerine..İnşallah vaktine dek bekler yavruları..Dualarım sana hymarry..

herkerse gunaydın hayırlı cumalar......................hymarnın ıyı olması cok guzel ya...........bebeklerı gelmek için sabırsız anlaşıldı .................herkese guzel bı gun

X