Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hymarrye bundan sonra gezmek mezmek yok arkadaslar tamam mı bırleselım herseyı yasaklayım ona en azından su 35i bı doldursun hayırlısıyla .kız çocugu için erken olur derler bılmem ne kadar doğru eskılerın lafı işte .ama allahım zamanında dogum nasıp etsın inşallah onada bizlerede

günaydım can bebek nasılsın nasıl gidiyo valla bende korktum bende hymarry gibi gezip duruyodum çok gezme demesıne ragmen doktorumun ama bı korku sardı ya dışardayken ben böyle bi durum yasansa allah korusun ya.artık çok gezmıyom evdeyım canlarım yanı en azından abartmıyorum .gercı evdede olsan çokk gezsen de olacagı varsa basa gelecekse gelıyoda ne bileyım tedbır işte.mesela bana doktorum günde belkı bi yarım saat dolasabılırsın senın zaten sezaryen olacagı için çok gezmemen en iyisi yorulmadan bı yarım saat gezebılırsın demişti.ama ben bi çıkıyodum 4 saat 5 saat sonra eve gelıyodum market market dolasmaktan

penses inan senden hiç farkım yok... pazar günüde istanbula bebişlere oda bakmaya gidicem... ama ondan sonra eskisi gibi kendimi zorlamamaya kadar verdim.... yıllarca bekledik durduk... aman oturayım bundan sonra 3 ay popomun üstüne....

haklısın canım sonra nasıl olsa bebişelerı gezdırecegız diye gezip durucaz dimi arkadasım sağ salım bı kucagımıza alsak o bize yeter

hymary artık gezmez zaten kızlar.............beklıcek bı kac hafta............sızde dıkkatlı olun yorulmadan gezın..............tedbır ols yınede ..............rabbım cumlemıze kolaylık versın............... hele bı gelsınler bol bol buluşur gezerızzzzzzzzzzzzzzz,,,,,,,,,,,,,,,inş

günaydın canlarım

bebişcim şükür iyi olmaya çalışıyoruz ..

Hymarry nin iyi olmasına sevindim ulaşıp geçmiş olsun demeyi isterdim bende.. rahatsızlığınında gezmeyle birebir alakalı olduğunu sanmıyorum ben.. elbette hep istirahat deniliyor normal tekil gebeliklerin tersine ama ben idrar yollarındaki mikroptan kaynaklandığını düşündüm açıkçası. bendede var vede ağrı yapıyor. hepimiz dikkatli olup biraz dişimizi sıkıcaz yavrularımızda vaktinde gelicek inşallah..

hepinize mutlu huzurlu bi gün diliyoruz kızlar.. yarın dr kontrolümüz var bakalım bize neler söyleyecek..

ya benımkıler tembel olcak heralde hıç tatlı yıyemıyorum hep acı ekşı ..................az kıpırdanıcaklar galıba...........gecen doktor olç ıcın gıt tatlı bıseyler ye gel deduı ay zorla yedım.................

bende ilk 4 ay hiç tatlı yiyemedim adını bile duyduğumda tiksiniyordum. şimdilerde tatlı yemeye başlayınca daha kıpraşıyor miniklerim anında şip şak :sm_cool: zorlama kendini sende o zaman hiç yiyesi gelmiyor insanın. kıpırtıda henüz normal ilk ben 18 lerde tam olarak hissetmiştim oğluşlarımı :ecrin_bebek:

ben size bu tatlı yada ekşi konusunda bir anımı anlatayımm..
eşim tarafınfa hiç erkek torun yok.benim ailemin ise ilk torunlarıı..gönül isterdikibir kız olsun..ama eşim tarafı hep erkek istiyor. yalan yok.çünkü eşimi hep son umut olarak gördülerç... neyse.. daha 8 haftalık hamileyim. eşimle geziyorus. bir marketten bir file doludu limon aldıkk.. ama canım naısl ekşiistiyor.. anlatamam.eve geldik..oturdumm hepsini yıkadım. tuzlayıpp yemeye başladımm. eşim geldii.ye ekşiyi doğur ayşeyii demeye başladıı. ama tabi o şakasına söylüuor ama ailesinin ne düşündüğünü bildiğim içinn çok morelim bozulduuu.. neyse ben yemeye devam tabii. sonra içeri geçtimm. aradan yarım saat geçti geçmedi.. ben eşime dedimki kalk hakkının canı tatlı istiyorr. git bana pasta all..eşimin bir gülüşü bir dışarı gidişi var anlatamammm..buda bize anı kaldıı..allahım yavrularımıız sağlıklı bize bağışlaa

canım ben tam bir tatlı manyağıyım ama hamile kaldım adını bile duymak isitemedim ilk 4 ay ekşi tuzlu yedim inanılmaz derecede hatta dedim bu üçüde kız galibaaa ama sonra ekşiyi bıraktım şimdide deli gibi tatlı canım istiyor çok garip şu hamilelik ....

canım ben ilk zamanlşar tatlının adını duysam midem kalkıyordu. portakal gibi limon yiyordum. ama 16-17. haftalardan sonra tatlıya felaket bi düşkünlüğüm oldui. halada öyle.şimdide ekşi faszla yiyemiyorum. bizde bebiş istiyoruz gibi heralde biri ayşe biri hakkı dedik ama ikiside ayşe çıktıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bu arada herkese günaydınnn güzel ve sağlıklı bi gün geçirelim inşallahhopuyorumnanaktan

ınş bakalım benımkıler ne oılvcek..............gercı çok tatlıda yemım az kılo alırım en azından.........

yok yok ttalı ekşi olayı bence hiç doğru değilmiş bende hiç tatlıya bile yaklaşamadım eşim ekşi yedirmiyordu ayşe olcaklar diye :roflol: ama hakkıymışlar hayırlısıyla.. yani kişisel bişey herhalde ekşi tatlı olayı tutmuyo yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…