Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

biz bu işi de yapıyoruz kızlar çok keyifli bi iş ama maliyeti çok olmamasına rağmen satış fiyatları biraz fazla..biz de çok ucuz almıyoruz malesef imalatçı değiliz yani..ama her bütçeye uygun olanları var 1 TL civarı başlıyor tanesi 10 TL civarına kadar değişiyor fiyatlar..ama çok sade olanlarından herhangi bir beceriniz olmasa bile yapabilirsiniz bence..önce iyice bir araştırın sonra karar verin derim ben..
bir de en çok 1 hafta 10 gün içinde hazır oluyor acele etmenize hiç gerek yok..bir yerle anlaşıp şimdiden beğenin,zamanı gelince verirsiniz siparişlerinizi onlar hastaneye kadar getirirler..

el ayak baskıları da bebek günlüklerinin ilk sayfalarında hep var..el,ayak baskısı ; bebeğin doğduğu günkü gazete küpürleri ; ultrason ; fotoğraf ; aşı listeleri vs hepsinin olduğu günlükler var..ben hamile günlüğü aldım şimdi onu yazıyorum, bebeişler doğunca da onlara günlük alıcam kısmetse hem takip açısından kolay olur hem de onlara harika bir anı..düşünsenize ilk adım attıkları tarihi, ilk söyledikleri kelimeyi bile görecekler..böyle işte :))

ben kendim yapamam şekerleri canım yaaa,birazcık daha fazla para ayırıp hazır getirtmek daha iyi olucak gibi geliyor,evet biraz fazla gibi ama söylediğin eve hizmet olaı falan da çok hoş..
hamilelik günlüğü hiç bilmiyorum,duydum ama gidip bakmaya fırsatım olmamıştı,çalıştım 26.haftaya kadar,şimdi gidip bebek günlğü bakıyım bari..

ben kendim yapamam şekerleri canım yaaa,birazcık daha fazla para ayırıp hazır getirtmek daha iyi olucak gibi geliyor,evet biraz fazla gibi ama söylediğin eve hizmet olaı falan da çok hoş..
hamilelik günlüğü hiç bilmiyorum,duydum ama gidip bakmaya fırsatım olmamıştı,çalıştım 26.haftaya kadar,şimdi gidip bebek günlğü bakıyım bari..

DNR tarzı yerlerde var..ben oradan almıştım hamile günlüğünü ve bebek günlüğü de orada gördüm..

yok tatlım nescafe değil halis muhlis bol köpüklü orta şekerli türk kahvesiiiii :kahve:

ayyyy canımmm çookkk istediiiiii :kahve:
doktor çaydan uzak dur ama 1 taneyi geçmezsen kahve içebilirsin demişti..ben cesaret edip de içemedim kafein var falan diye..ama ben de gidiyorum kahve yapmayaaaa :))

size güsel haberi sölemeyi unuttum dün dr umla konuştum bakın bu böle olmazzz bana yasak koymaya devam edemezsiniz derhal bi çözüm bulmalısınız dieeeee ve dr umdaaa seni anliorumm haklsın tabii 28.haftaya kadar kendini yormadan çıkabilir gezebilir yürüyebilirsin dediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lepi:

ikizlerin resimleri cok tatlilarya insallah sizde kazasiz alirsiniz kucaginiza.
hymarry evet yurt disi burda bir gün bir gün deyip hic bir rahatsizligin yoksa bekletiyorlar gayet de sakin oluyorlar.arkadasin artik 38 haftasinda suyu gelince dogum basladi gelmeye onlar 18 termin vermislerdi o zman alcaklardi.insallah sizde 38 haftalari görürsünüz.onlar icin karninizda ne kadar durursa o kadar iyi oluyor.

ah canııım otomatiğe bağlamışım resimleri yeni gördümm:kedi:,
kuzulara bak yaaaa,maşallahh:nazar::nazar:,
Allah abğışlasııın,bize de sağlıkla onları görmek kucaklamak nasip olsun inşallahhhhopuyorumnanaktan

doktor çaydan uzak dur ama 1 taneyi geçmezsen kahve içebilirsin demişti..ben cesaret edip de içemedim kafein var falan diye..ama ben de gidiyorum kahve yapmayaaaa :))

ohhhh afiyett şeker olsun tatlımmm opuyorumnanaktan

size güsel haberi sölemeyi unuttum dün dr umla konuştum bakın bu böle olmazzz bana yasak koymaya devam edemezsiniz derhal bi çözüm bulmalısınız dieeeee ve dr umdaaa seni anliorumm haklsın tabii 28.haftaya kadar kendini yormadan çıkabilir gezebilir yürüyebilirsin dediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lepi:

nan boşuna mı oturdum bu kadar kıçımın üstündeeeeeeeeeee deseydin:mymeka:

gidip şu şeker olayına bakıcam,
şu bebek günlüğünü bulucam,
gidip yerinde kahvemi de içicem valla hıh :dilcikar:

bugün bari evde oturayım diyordum bak beni çığrımdan çıkardınız yine:roflol:

nan boşuna mı oturdum bu kadar kıçımın üstündeeeeeeeeeee deseydin:mymeka:

onuda dedimmm merak etmee aman hemn eşim atladı ordan riske atamayız hiçbişii biraz daha sıksın dişini demezmii,,eşimle papaz olucaktık nerdeyseee,,neyse dr u ikna ettimm,,bu seferdee eşimi ikna etmeye koyulduk randevuda dr umlaa... valla anam bunlar benii deli etmek için uğraşioo amaaaa nolduuuuuuuuu kadının fendi erkeği yendiiiiiiiiii :dance:

:lepi: :lepi: :lepi: delikafadulden delikafadulden delikafadulden hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey zemuszemus zemuszemus zemuszemus
doktoruna da bunu layık gördüm şimdi lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü

onuda dedimmm merak etmee aman hemn eşim atladı ordan riske atamayız hiçbişii biraz daha sıksın dişini demezmii,,eşimle papaz olucaktık nerdeyseee,,neyse dr u ikna ettimm,,bu seferdee eşimi ikna etmeye koyulduk randevuda dr umlaa... valla anam bunlar benii deli etmek için uğraşioo amaaaa nolduuuuuuuuu kadının fendi erkeği yendiiiiiiiiii :dance:

kadının fendi erkeği biraz geç yendi be yavrum şurda ne kaldı 28.haftana deeeerrmişimmkaydirigubbakcemile3
söyle eşine uçmıyim orayaÇok üzgünüm çoook

bugün bari evde oturayım diyordum bak beni çığrımdan çıkardınız yine:roflol:

sende dışarı çıkmak için bahane arayıp durmaa kızzz,,bağlasakk durmazsın zatennn kurt kaynııooo biyerinde valla kızlarda sana çekerse nolur sizin halinizzz kaydirigubbakcemile3

:lepi: :lepi: :lepi: delikafadulden delikafadulden delikafadulden hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey zemuszemus zemuszemus zemuszemus

delikafadulden:roflol: delüüüü

sende dışarı çıkmak için bahane arayıp durmaa kızzz,,bağlasakk durmazsın zatennn kurt kaynııooo biyerinde valla kızlarda sana çekerse nolur sizin halinizzz kaydirigubbakcemile3

kuşum bunlara bakmam lazım ama yaaa,
dün güzel bir lohusa takımı daha aldım,gecelik sabahlık,
hergün bir eksik düşüyor kafama inan yaaa,
bir de kahve içeyim şöyle yerinden misssss gitmişken aradan çıksın,içime oturdu vallaa

süpersinnnnnnnnnnnnnnnnnnn kaydirigubbakcemile5

burçincim nediycem sana dün bu fetal eko işini konuştuk,,bursada bu işi en ii yapan tek kişi yalçın hocaymışş ama fiyatı yüksek geldii bizee 750-1000 tl arasıymışşş :1shok: ee tıp fakültesine gitmekde istemiozz çünkü orasıda 10 kere çağirio ve bekletioo insanı,, o yüsden bize yine izmir yolu göründüüüü... bilgin olsun istedim tatlım... kaydirigubbakcemile2

X