Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Neler konuşulmuş neler ..Ben özledim sizi çok.Balkonum şükür sıkıntısız kapandı.Badanalarım çizilmedi.Temizlik yapıldı.Bugün karşıya geçtim demstocka gittim.Bu arada dün akşamdan beri ayaklarım şişmeye başladı benim.Canım sıkıldı bu işe...

nevracım doğumdan sonra hep gececek diyorlar geçmessede sorunn değil yeni yüzükler aldırırızzz :roflol:

hymaryy canım biraz zaman geçmesi lazım depolanması lazım doktor bana faydasını gördünmü dedi bende birşey anlamıyorum demiştim ilacı 1 gün kestim ellerim daha çok şişti demekki faydası varmış dedim kendi kendime hem ondan ziyade prspktüsünü okursanız rahim kasılmalarını ve erken doğum riskini en aza indirir demesi bana yetmişti

kızlar doktora gittim bugun cok sukur pek ıyıyız,,,buyumus kızlarım,,,
fakat biraz gücendirdiler beni çünkü ikiside aynı babaları,,,:umursamaz:
babamızda bana nispet yapıyor kızlarımızın saclarıda uzun ve kıvırcık oldumu bi takcakmıs koluna ohhhhhh gezceklermiş,,,,,yapılırmı bu bana yaaa,,,,

(bu arada eşimin kıvır kıvır sacları var hemde uzun,benimse dümdüz)mafoldumben

kaydirigubbakcemile3 Öyle daha güzel olur nilcim geçmesin bencede:dance:

wavy neden canın çok sıkkın canım ya... bişeymi kaçırdım ben.....
bu arada kızlar midemdeki kramplar hala geçmedi... 10 dak bir acayip vururyor dayanılmaz oluyor valla...
salı gidicem bakalım dr ne diyecek...

kimsecikler yok canım sıkkın misafirlerimi ağırladım çok güsel geçtii

çok güzel büyük büyük ciciler gelmişş kışlıklarda hazır yaniii

canımın sıkkın olması kızlar ben lohusa adettinde hemen sonra normal adetimi gördüm ve pko olduğum için d.kontrole başaldım adetlerimde düzensilik olmasın diye yoksa çok kilo alıyorum neyse doğum sonrası kontrole gittim smer alındı idrar testi yapıldı iç dikişlerde yanma hissediyordum
idrarda intihap çıktı bir kullanımlık ilaç aldım birhafta sonra smer sonucunu aldım ondada mikrop çıktı birkutu antibiyotik ve fitl verdi doktor
antibiyotiği içtim fitili sonra kullandum hapı içerken adet olmuştum öleyken atmak istemedim şimdi fitili kullanıyorum.....iki üç gündür benden kanlı akıntı geliyor d.kontrol kullanırken gelirdi bazen
ama bugün resmen çamaşırım ağı komple batmış siyah kırmızı kahve akıntı gelmiş

tuvalete gittim taretlenmeden önce sildimki geliyormu diye geliyor .....d.kontorl kullanırken ara kanama olabiliyordu sanırım ama emin değilim yaa .....çok üzüldüm neden toparlanamıyorum hayata ne kadar pozitif baksam illa bi çomak giriyorr...şimdi çocukları bırakıp nasıl giedecem doktora yaa

dırımkızı geçmiş olsun canım.. ama olumsuz düşünme... ayrıca bundan sonra sen kendine daha iyi bakmak zorundasın dimi tatlım... bebişlerinin sana ihtiyacı var... git tedavini başlat... bu arada beterin beteri var unutma sakın....

kızlar bişey daha anlatıcam... annemlerin kiracısının oğlu kaza yapmış ne yazıkki çok genç yaşta karısını kaybetti... 5 yaşındaki kızı kurtuldu... işin ilginç tarafı kazada kızcağızın ablası ve bebeğide vardı... ablası 6aylıkken doğum yapmıştı.. 2 aya yakın bebek kuvezde kalmıştı.. sonra bebeği yaşattılar ve taburcu oldu... o gün bebeği kontrole götürüyorlarmış hastaneye... ne yazıkki aynı kazada bebekte hayatını kaybetmiş..... ne ilginç değilmi? yaşayacak günü yoksa sebep çokkkkk...........

evet can bebek haklısın cnm ama aksam araştırdım d.kontrol kullanırken ilk 3 ay böle ara kanama olabiliyormuş benden ilkkez geldi belkide o bekleyim birqaz daha

neyse bugün kayınvalideme gidiyorumkahvaltıya sonra arkadaşıma uğrayacağız sonra anneme gideceğiz ...bugün yokum öptüm sizleriii

merhaba kıslar nasılsınız
dun gece camasırıma kahverengı lekeler gelmıs kotu bırsey yoktur dimi şuan yok bırsey ama korkuyorum

slm kızlar bugün pazar ve herkes kocişiyle sanırım naz canım o tarz lekelenmeler hamileliğin başlarında oluyo panik yapma

merhaba kızlarrrr...ben 2 gündür çok kötüyümm..mide bulantısı baş ağrısıı.. hamilemiyim nee..ilk defa bu kadar kötü oldum.. yatıştayım ben arkadaşlar.. öptümm hepinizi

merhaba kızlarrrr...ben 2 gündür çok kötüyümm..mide bulantısı baş ağrısıı.. hamilemiyim nee..ilk defa bu kadar kötü oldum.. yatıştayım ben arkadaşlar.. öptümm hepinizi

Geçmiş olsun cnm,çoğu gitti azı kaldı senin biraz daha sabır bebişim...Bende senin haftalarını bir görebilsem biraz daha rahatlıcam vallahi,benimde sabahtan beri karnım ağrıyor tuhaf bir ağrı kahvaltı bile yapamadım ayy her ağrıda korkuyorum ya hangi ağrı ciddi hangisi değil bilemiyorum ki....

geçmiş olsun bebiş istiyoruz ve nevra .. naz1982 sende telaş etme ilk başta benimde olmuştu dr ne sor inşallah sorun yoktur canım..

sanırım ağrı sızı günü bugün benimde karnım ağrıyor ara ara kasılıyor gibi ağrıyor gibi çözemedim

tünaydın kızlarrr ii pazarlarr herkese.... bu arada bende bugün keyifsizim sabah yine tansiyonum düştüü üsteliik uykusuzuumm ve acaip halsizimm öpüorum hepinizi....

nevramm sağol canım sanada geçmiş olsunmn..canım sende göreceksin bu haftaları hayırlısıyla . ağrılar 28. haftadan sonra seyrini değiştirdii..benim şimdi her ay deyişimde annem ve eşim ayaktaaa.. aslında bir yandada çok güzell:kedi:

cnm çok sağol sanada geçmiş olsun,benimde senin gibi ağrımı kasılmamı çözemiyorum karnımda...Bugün kimsenin keyfi yok gerçekten... egeli sanada geçmiş olsun cnm....hamilelik hali hergün birşey çıkıyor işte Allah beterinden saklasın....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…