Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

bak bi şopar daha gelmiş...... sende bizdensin ha... bizimkilerde selanik göçmeni valla... hala yunanistanda akrabalarımız var.....

kaydirigubbakcemile3:lepi: şoparız beyaaakaydirigubbakcemile3 Bizim herkes buralarda yunanistanda yok akrabamız ama dedemlerin yaşadıkları yerlere gitmeyi çok istiyorum kısmet olursa....

Bu arada herkese günaydıınnn.....Burada niye yağmur yağmıyor ya çokk sıcak,benimde bugün kasıklarım ağrıyorEvdede temizlik var çok sıkıcı...

Canım doktorun ilaç verdiyse o ney fazl ane eksik bilerek verir,
Özel Çapa demişsinde bak o hastanede yangın çıkmış,haberlerde gösteriyorlar,biraz sakat bir işmiş demek kii hihihii
bak mesela ben hem elevit alıp hem folic plus kullanıyorum,ikisinde de folic plus var,fakat doktorum kullan diyor,ben de sormuyorum gerisini..
ayol tatlım ben o 2 erkeği can bebek için söylemiştim senın kızlarınıı biliyorum canım benım
heee iyii:kedi:
bu arada şaka yapıyoz hymarrycım senı tanıyorum artık alınırmıyım sana canııımmm
iyi iyi,zaten şnun şurası daha ne kadar takılırım bilmiyorum,
sanki erken doğurcam gibi ibr his var içimde:gitme:
ben de hiç rüya gören biri değildim ama sık sık görür oldum,
bilinçaltımızdaki düşünceler rüyalara yansıyor işte,
hayra yor,boşverr.....
günaydınnnnnn kızlarrrrrrrr biz geldikkkkkk opuyorumnanaktan
güüüünaaydıınnnnnnzemuszemus

kızlar ellerim sabahları yumruk yapamayacağım kadar şişiyor,parmaklarım uyuşuk,ellerim şişkinlikten taş gibi,bir çaydanlık bile tutamıorum,şuan klavyenin tuşlarına bile el yordamıyla basıyorum yani,çok sinir oluyorum,
geçen gittiğimde doktoruma sordum,olur,ödemden dolayı bilek tendonları sıkışıyor,bu yüzden oluyor,normaldir fakt artarak devam edecek demişti,nitekim de öyle oluyorrmafoldumben

marryy cnm merhaba seni faceden ekledim artı msn den resimleri yollayacaktım ama eski sürüm dedi.............

ben misafir ağırlyacağım için çok yoğunum valla şuan alişi uyutmak için oturdun kalkayım hemen evi süpürecem mutfağımı silecem ve bayoyu temizleyeceğim gerçi balkonda oturulcak ama olsun

ikramlarımı yaptım hazırladım .......son iki şeyimi aksam üzeri yapacam otururken çamaşırlarımıda kjatladım makinaya çocukların çamaşırını atacam dünki çıkardıklarımız bir makina oldu bir iki ağız mendilide vardııı ..................çokkk işim var çokkk.....tabaklar tepsi çaydanlık hazırlanaca

dırımkızı, egeliii, Hymarry kızlaaaaarrrrr..
merhaba..
ne vr ne yok..nasılsınız bakıyım?

yine tansiyonum düştü kızlarr yaaa valla ölüom sandımmm nieee bende bu sürekli oluoo yaaa :sinifsinif:

egeli cnm benimde tansiyonum çok düşerdi tatlım olabiliyor öle bir düşüyordki kafamı sağdan sola çeviremiyordum

iiiz fıstık sen nasılsınnnn zemuszemus

çok şükür işte kendimle uğraşıyorum şimdi de stresten genital bölgemde siğiller çıktı..yakılacakmış daha evvel 1 sene uğraştım bu tedaviyle ve çok sancılı geçiyor bile bile nasıl dayanacağım bilmiyorum..bir de daha önceki operasyonlarda anestezi almıştım şimdi ancak lokal yapabiliriz dedi dr biraz sıkıcakmışım dişimi..ay ben kan verirken,iğne olurken bile küt bayılıyorum..napıcam bilmiyorum..bitmiyor sıkıntılarım..geçen hafta da 2,5 sene önce tedavisini bitirdiğim guatr tekrarladı..ayy deli olcam artık yaa.. kafamçokkarıştı herhalde zor bir dönem bekliyor beni..dua edin bana nolur.. senağlama

sağol burcin cnm iyiyim koşturmacadayım sadeceee misafir var aksama

Kolay gelsin tatlım..Aliyle Ömeri şöyle bi güzel sıkıştır benim için süperler..Allah bağışlasın,nazarlardan korusun inşallah..

yine tansiyonum düştü kızlarr yaaa valla ölüom sandımmm nieee bende bu sürekli oluoo yaaa :sinifsinif:

canım bu kadar olur biz kardeşiz herhalde senle sırnaşık şey benim normalde de düşüktür tansiyonum geçen sabah küçüğü 2,8e düştü ölüyorum sandım..ama birkaç saate kendime geliyorum..sonra bir baş ağrısı oooofffff..anlatamam.hepsi sürekli yatmaktan oluyormuş ama sabredicekmişiz..
SABIR SABIR YA SABIIIIRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!

kızlar malesef gebelikte oluyor ve çok zor bişey ya sizi o kadar iyi anlıyorumkii çok zor yaşadıklarınız ben daha fazlasını yasdım ...ama sabrın sonu selmat oldu sizinde olacak inş..

bu veletler uyumuyor babaları gelsede bende evi süpürsem banyomu temizlesem yaaa

[
kızlar ellerim sabahları yumruk yapamayacağım kadar şişiyor,parmaklarım uyuşuk,ellerim şişkinlikten taş gibi,bir çaydanlık bile tutamıorum,şuan klavyenin tuşlarına bile el yordamıyla basıyorum yani,çok sinir oluyorum,
geçen gittiğimde doktoruma sordum,olur,ödemden dolayı bilek tendonları sıkışıyor,bu yüzden oluyor,normaldir fakt artarak devam edecek demişti,nitekim de öyle oluyorrmafoldumben[/QUOTE]

canım seninle bu konuyu konuşmuştuk daha önce bendede aynı sorun vardı ellerimde dediğin gibi çaydanlık bile tutamıyorum meyve soyamıyorum ama hafifledi bu aralar sebebini de bilmiyorum bi gidip bi geliyor bu sorun... magnesyuma devam ediyorum işin garibi bende 4, aydan itibaren başladı bu aylarda azaldı senin bu zamanlarda başladı gerçi benimde heran artabilir bilinmez ama gececeğine artık inanıyorum benim 1 günlüğüne süpriz bir şekilde düzelince buna karar verdim gececek gececek :teselli:

canım seninle bu konuyu konuşmuştuk daha önce bendede aynı sorun vardı ellerimde dediğin gibi çaydanlık bile tutamıyorum meyve soyamıyorum ama hafifledi bu aralar sebebini de bilmiyorum bi gidip bi geliyor bu sorun... magnesyuma devam ediyorum işin garibi bende 4, aydan itibaren başladı bu aylarda azaldı senin bu zamanlarda başladı gerçi benimde heran artabilir bilinmez ama gececeğine artık inanıyorum benim 1 günlüğüne süpriz bir şekilde düzelince buna karar verdim gececek gececek :teselli:[/QUOTE]

Aynı sorun bendede var ama o kadar ileri boyutta değil gerçi elimi yumruk yapınca parmak uçlarımda inanılmaz rahatsızlık hissediyorum zaten 4. ayımdan beri nikah yüzüğümü takamıyorum,izleyenler bilir avrupa yakasında burhan makbuleye yaba gibi ellerin var diyordu aynen benimde ellerim yaba gibi oldu o ne demekse narin ellerimden eser kalmadı:gitme:

faceye giremiyorum kendi pcmden canım,başka yerden girersem kabul edicem canım,msn deekleştik zaatikaydirigubbakcemile5
allah kolaylık versin benim çamaşırlarım sepette duruyor,onları bi asmak bi toplayıp katlayıp yerleştirmek iki büklüm yapıyor belimi artık,çok tembelleştiim çook..
dırımkızı, egeliii, Hymarry kızlaaaaarrrrr..
merhaba..
ne vr ne yok..nasılsınız bakıyım?
iyidir canım,işte yazdığım gibi ufak tefek şikayetlerim oluyor,onun dışında iyiyiz diyelim çok şükür,,
sen nasılsınnopuyorumnanaktan
canım doktorum bu son gittiğimde tansiyon için şey dedi,
hamilelerde düşen tansiyondan değil,yükselen tansiyondan korkuyoruz,
düşen tansiyon kolay;kendine acil tuzlu sodalı bri ayran yapıp ayaklarını çok yüksek tutarak dinleniyorsun canım,
tansiyonunu düzeltebildiğin sürece düşen tansiyonun bebeklere ve sana zararı yokmuş,
rahat ol,geçmiş olsun tatlımm..

canım seninle bu konuyu konuşmuştuk daha önce bendede aynı sorun vardı ellerimde dediğin gibi çaydanlık bile tutamıyorum meyve soyamıyorum ama hafifledi bu aralar sebebini de bilmiyorum bi gidip bi geliyor bu sorun... magnesyuma devam ediyorum işin garibi bende 4, aydan itibaren başladı bu aylarda azaldı senin bu zamanlarda başladı gerçi benimde heran artabilir bilinmez ama gececeğine artık inanıyorum benim 1 günlüğüne süpriz bir şekilde düzelince buna karar verdim gececek gececek :teselli:[/QUOTE]

evet canım konuşmuştuk,magnezyum almaya başladım,günde 2 yada arttıkça 3 kez al dedi bana da ama iki gündür alıyorum işte henüz etkisini görmedim,hani daha da artınca tekrar paylaştım burda,öyle ki gece uyuşukluk karıncalanmalarından uykumdan uyanıyorum,çekilir gibi değil,inşallah geçecek,sen beni ferahlattın canım,sağollopuyorumnanaktan

dırımkızı herşeyi bitrdin misafir ağırlıyon kız valla bi de helal olsunalkisalkisalkis..
neler neler yapmışındır kimbilir:jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…