Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlra bayağı kaynamış ortalıkk.. canan neredesin...................................dırımkızı hymarryy naz canbebek egeli kaswa wayv çekirgelerr.. daha sayamadığım arkadaşalrımm nasılsınızz.. öptüm hepinizii

kıslar sıze bırsey sorucam sızın degerlerınız nasıldı ben 8.gun yaptırdım 111 cıktı ıkız olmaıhtımalı yuksek dimi bıde p.tesı test ıstedı doktor

hosgeldın canımm ıyıyız sen nasılsınnnnopuyorumnanaktan

hoşgeldinnn şekerrrrr biz iiz sen nasılsınnnn opuyorumnanaktan

ay penses pardon ya bana öyle geldi demek sık yaptığın......... ama inan çok sevinmiştim canım ya..

2günde bır değildi kız arkadas yanlış söylemıs 2 kere yaptım idrrar testını ben

yani kızlar aşkolsun yaa,beni tanımadınız mı dahaa,gülüp duruyorum size işte,sizde ordan burdan birbirinizi tutuyorsunuzkaydirigubbakcemile3

aaaa ölemii maryyy iide bende her renk var amaaa kaydirigubbakcemile3
e olcak tabi,olmasa kızardım,
ebru şallı gibi kadınsın,halt etmiş hatta o,
inceciksin,
çıtırsın,
plates sende,
yoga sende,
ojeler de renk renk olsun artık,
bebeklerin doğunca da sen ebru şallı gibi avokadolar,ananaslar,hindistan cevizlerinin sularını sıkıp beslersin artık yavrularınıkaydirigubbakcemile3,
oje de neymiş:roflol:
yaa arkadaslar ben cıkıyorum benım kociş gelıyomuş yemek hazırlayım barı hadı öptüm muck
güle güleee,
yine bekleriiizzbuyrunnnnnnnnn

ah marry aahhhhh ömrümü yedin kız valllaaaa napıcam ben senleee yawwww kaydirigubbakcemile3

hem o dediklerini ben zaten yapiorummm kaydirigubbakcemile3

sağolasın bebişiiim,
gördüğn gibi ben taklıyorum gülüyorum millete,millette bana dönmüş yazıyor da yazıyorlar:tomato:,
erkekseniz teker teker gelin uleyyynnsositosositokaydirigubbakcemile3

sen nasılsın canımmm

muhabbetin en güsel yeri ama ben biraz kaçarr ok malum kociş geldii görüşürüzzzzzzzzz

ah marry aahhhhh ömrümü yedin kız valllaaaa napıcam ben senleee yawwww kaydirigubbakcemile3

hem o dediklerini ben zaten yapiorummm kaydirigubbakcemile3

biliyorum yaptığınııı dedim ya neyin eksik senin :dilcikar:

ama çok bozuluyorsan bikaç hafta daha burdayım,
sonra sana topiği törenle teslim edicem,sen de izmir marşıyla yollarsın beni gaaribenneyaptımki

hymarryy naz egeli iyiyiz canım ne olsun işte yatışşşşş..çok merak ediyorum yazılanları sonra okuyoruym 5 sayfa falan kaçıyor yaa ucuuuu..

bebekler konusunu zaman amı bıraktınız canım en son?
evet bazen muhabbet uçuveriyor,bazen de tık yok,
mesela haftasonları pek vasat geçiyor topiğimiz ,
kocişler evde,kızıyorlar haliyle vs..
ben de çok kaldım nette,biraz uzanayımm..

Herkesi yavrularıyla beraber çook öptüümma.s.

kıslar sıze bırsey sorucam sızın degerlerınız nasıldı ben 8.gun yaptırdım 111 cıktı ıkız olmaıhtımalı yuksek dimi bıde p.tesı test ıstedı doktor

valla benden 13.gün istemişti dr um ilk olarak..,

13.gün 527
18.gün 1500 çıkmıştı canımmm
opuyorumnanaktan

aşkolsunnn nereyeee kızzzz valla bırakmam billa bırakmammm kaydirigubbakcemile3 sensiz olurmuu hiç kızzzzzzz delüüüüüüüüüüüüü kaydirigubbakcemile3

naz canım öncedende yazmıştım sana 12. gün 133 değerle ikiz gebeyimm.
hymarry canım herşeyi zamana bıraktım. gece düşn düşün kafayı yedim çünkü

kıslar saolun tsk ederim dun doktorda bana ıkız dedi
kucuklugumden berı hep ıkız bebek hayal ettım ALLAHIM DUALARIMI KABUL ETTI SANIRIM HAYIRLA SAGLIKLA KUCAGIMA ALIRIM IHSALLAHH ALLAHIMA BINLERCE KEZ SUKURLER OLSUN

amin canım inşallah..dediğim gibi iş yerimizde ağırlamak isterim sizi hepimizin ii olduğu bir gün..ikinize de yakınmış çünkü.. opuyorumnanaktan
bu arada geçmiş olsun tatlım..

hymarry sıkma canını yaaa gecen konu mu sıktı senı bosver canım yaa arkadasın alınganlıgı üzerındeydı sadece diyelim

aşkolsun canım.. :uhm:

geldim geldim geldimmmmmmmmmmmm

hoşgelmişsin..

canım çok büyük geçmiş olsun..Allah'ım bir daha ağzınızın tadını bozmasın inşallah :Saruboceq:

ama tabı bıraz acele etmıstım doğru 7.gün dayanamayıp testı yaptım negatıf çıktı sonra 10.gün zaten pozitifi gördüm hymarry valla senın dilini düşmeye görelım hiiii hiiiiiii

ben de doktorun söylediğinden erken yaptım hem de baya erken ve çift çizgiydi hemen dr u aradım meğer çatlatma iğnesi zaten HCG hormonuymuş..dr daha çıkması imkansız dedi..nasıl bozulmuştum..sonra da doktorun dediği tarihe kadar belki 10 tane yaptım..şimdi çok komik geliyor ama o kadar stresliydi ki anlatamam..

hoşgeldin canım..nasılsın?

11 haziranda çatlatma iğnesi oldum..dr 2 hafta sonra yaptır test dedi..tabi ben dayanamadım..
12. gün 66,55
14. gün 144,02
17. gün 632,40

muhabbetin en güsel yeri ama ben biraz kaçarr ok malum kociş geldii görüşürüzzzzzzzzz

hoşçakal canım.. :gitme:

güle güle.. :gitme:

hadi kızlar bende kaçtım... midem tuttu yine kıvranıyorum.... kim demişti kansızlık mide ağrısı yapar diye... yoksa uydurdummu ben şimdi.... amanınnnnnnnnnnn çok ağrıyo kaçtım bennnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…