Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ayy ben de hasret kalmışım serinliğe beaa,,çok iyi geldi..
bu arada ben de anne tarafından malkaralıyım daha önceden mevzusu olmuştu..
biz trakyalılar bel çevresinden ziyade kalçaları söyleyemeyiz bir de muhahahahhh..

Son düzenleme:
hymarry benım yaaa ne güzel birgün geçırmişsın keşke bende sizinle tanısma fırsatnı yakalayabılseydım ama çok zorişte uzak çok uzaaaakkkkk

penses benim bebişlerin ikiside hakkıııı.......... hamileliğime kadar hayatta tatlı yemezdim birde..........

bu arada bende tekirdağlıyım........ merkezdemisin?

yaa hymarry benım hemserımm olur bıraz bende anne tarafından tekırdağlı doğma büyüme tekırdaglıyım hemserıme laf söyletmem ona göre

anaaam bi topikte bursalılar almış yürümüşibi topikte üj bejcilerkaydirigubbakcemile3
pensesim sorup soruşturalım birbirimzi,laf söyletmeyelim dediğin gibiyerimseniben
öptüm yanacıklarından emmşerim Şeniz

yok anam laf söyletırmıyız hiç birleselım bak üj bejler 3 tane olduk şimdilik canbebek sen ben ne güzel yaa

canım benım okudum senı takıp edıyorum hatıra olsun diye yaptırmıssın galıba ne güzel bende saklıyorum evde duruyo benımkıde

hıı şarköyüde az çok bilirim... burada çalışan arkadaşın nerede çalışıyor.... yada sen tekirdağda cankardeş restaurant ı bilirmisin acaba?

bide şarköyde takı sanatı yapan bir öğretmen vardı halk eğitimde adını unuttum onu tanıyordum

trakyanın insanı sıcak olur muhabbetı hoş olur özledım oraları aaa ama 1 sene oldu gidemıyom işte daha da gidemem herhalde seneye bebişlerle artık bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…