Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım ölçtüm zaten ay kıs kesin dalga geçecekler benimleee..:çok üzgünüm: 94 çıktı çapım :kedi::kedi:

bende onu diyom işte delüüü :kedi:şimdi seni bırakıp benimle uğraşacaklar:sinifsinif:

canlar ben azcık uzanıcam. midem bugün yine bi alem:sinifsinif:

hıh kaç kaç 94 lük hatunn
nan siz ebrumusunuz şallımısınız yaaaw,
valla ben ölçmeye cesarete edemiyorum,
ölçsemde söylemem:umursamaz:
çekirge çatlarız diye yazmazmışsın:dilcikar:,yazmayın zaten:dilcikar:

çok güzel birgündü,birbirimizi bekletmeden konuştuğumuz zamanda buluştuk,Ali-Ömer ve dırımkızı annesi de vardııopuyorumnanaktan,
hepsi çok hoşlarr,çok tatlılar,muhabbet burdan da tatlı,ooooohhh:dilcikar:kaydirigubbakcemile3
yedik içtik,markete girdik,bez ve mama dersleri aldımm,
dırımkızı ve annesi bir düğünleri için abiye kıyafet aldılar,
dırımkızı süpersiinn,çok yakıştı vallaa,
bu güzel gün için teşekkür ederiiim,çok memnun oldummkaydirigubbakcemile5

merhaba şekerler

ay gülüyom şimdi bisürü yazdım size hymary me wavy cimekaswacıma egelimcime miniğim geldi esc ye bastı uçtu yazdıkalrım sonra nappptın diyince sesini kıstım işte dedi ay gülermisin :) yerim ben onu ya bide tatlı söylüyor :) malumunuz 2.5 yaşında yiğenimle beraber evde yanlızız pratik yapıyoruz :) bi ayşe diyo bi hala diyo bu kız çocukları ne şeker oluyor yaaa oyyy.. şimdi her an basabilir diyordum ayşe biaha oynamıycam dedi akıllım benimmm ..

bugün hastane çantalarım hzırlandı bi kaç eksikler var ama bu kadar hazırlanmasıda bana moral oldu bebeklerimin bütün eşyaları yıkandı ütülendi dün ay o minik minik şeyler ne sevimli ama kuruturken ütülürken çok büyük vakit alacağa benziyor 3 makine dolusu oldu şimdiden :) annemler şimdi bişeyler daha alalım diye ggitiler açıkçası cesaret edemedim çıkmaya dışarı biz evde kalalım dedik senamla ..

Hymarry cim duygulsallaşırmışta bugün oy oyyyy buluşamanızın güzel geçemsinede sevindim şekercimm..

kaswa cım hallolur inşallah bugün balkonun hayırlısıyla sende rahatlarsın..

wavy cim ve egelimcim size diyecek laf bulamıyorum yaa helal ben ölçmetye bile cesaret edemem çıtır anneler işte ne olucak hıhhh :dilcikar:

pamuğum hoşgeldiiin,
ya bu ölçülerle ne duygusallaşıcam,egelii nazlanıyor ya,millet benden korkusuna ölçü kilo yazamaz oldu ya,ona espiri yapıyorum yaaakaydirigubbakcemile3
ay demek deneme yapıyorsun,gerçi bayaa büyük bir yavru o,bizim ikizlerin ilk hallerine de benzemez,yine de Allah kolaylık versinnzemuszemus
buluşmamız güzeldi,sohpet hoştuu,
bebeklerin kıyafetlerini yıkamak için yada yumuşatıcıları için özel deterjan kullandın mı canım,bizimde yıkayıp ütüleyiip şu çantayı hazırlamamız lazım artık,herşey kenarda duruyor da,bi çanta yapamadık daha..

hymarry canım hoşgeldiiiin. dirimle iyi vakit geçirmissiniz kıs vakit su gibi akmıştır alişle ömerin yanında oyşşşşopuyorumnanaktan

pamuğum ay ne güzel valla işleri kolaylıyorsun sen. benimkilerin hepsi poşetlerinde halaa.. bende annemler gelsin öyle yapıcam ayakta duramıyorum fazla onların ütülenmesi beni çileden çıkarır vallalaelaelaelaelae

hymarry canım hoşgeldiiiin. dirimle iyi vakit geçirmissiniz kıs vakit su gibi akmıştır alişle ömerin yanında oyşşşşopuyorumnanaktan

pamuğum ay ne güzel valla işleri kolaylıyorsun sen. benimkilerin hepsi poşetlerinde halaa.. bende annemler gelsin öyle yapıcam ayakta duramıyorum fazla onların ütülenmesi beni çileden çıkarır vallalaelaelaelaelae

vakit güzel geçti canım,yavruları bi görsenn,alemler yaa,oouuyy biz de alalım kucağımıza sağlıkla yaaaopuyorumnanaktan

ben de ütü işinden erteledikçe erteledim aynen,anneme de kıyamıyorum herşeyi o yapsın..
hem ayakta olmak,hem sıcak ııııyyggh

inşallah canım çok memnun olurum..

hımmm tatlımı damardan girdin vallahi...cokacimcoook
biz ihsaniyeli olarak aksamları sırayla dolasıyoruz ordakı mekanları,,,
iyi olalım hele birde görüşürüz inşallah,,,

kızlaaarrr... ben geldim,, ohh ben yokken ne güzel kaynatmışsınız yahu... bursalı ikiz annleri çoğalıyormuzyuz ne :) burçin merhaba bu arada, hayırlı olsun ikizlerin inş. sağlıkla kucağımıza alırız.. en kısa süredeiyileşin de görüşelim lütfen, çekirgem maden akşamları gelion dibime kadar nie aramıon gel sende tatlı ye die :eek:klava:

ben idrar yolları enfeksiyonundan ölüom sancım çoktu, meğer enfeksiyondanmış, neyseki şimdi daha iiyim...

offf idrar yolu iltihabı hem çok zor hem allah korusun ileri boyutta farklı sıkıntılar verebilecek bişey,
inşallah şimdi iyisindir canım..

midem kötü benim bugün yine yaaaaamafoldumben

offf hadi yaaa,
ya kaçıncı hafta oldu be kuşuum,ne zor iş oldu seninki yaaa,
Allah acil şifa versin ooff,ben o geçende geçirdiğim rahatsızlıktan sonra anladım ne çektiğinizimafoldumben

oooooo kızlarrr hoşgelmişsinizzzz kulaklarımı çınlattınız bende dayanamayıp geldimmmmm kaydirigubbakcemile3

offf sebepsiz bir gerginlik bastı beni,çıkıyorum kızlar..
Görüşürüz..

offf idrar yolu iltihabı hem çok zor hem allah korusun ileri boyutta farklı sıkıntılar verebilecek bişey,
inşallah şimdi iyisindir canım..

yaa evet, çok ilginç idrar yaparken yanma falan hissetmiodum sadece anormal bir akıntı vardı, dr.um mantardır dedi, mantar ilacı kullanmaya başlamıştım, ama sancım oldu ve acaip kasığım ağrıyınca gittim tekrar, tahlilde enfeksiyon çıktı... senin de olmuştu diye hatırlıyorum, sen nasıl tedavi oldun baba antibiyotik verdiler, bir de kanım 9 adüşmüş kan hapı başladık, o da midemi çok ağrıtıyor,

bu arada hymarry senin az kaldı ya, ayy biz de o güzleri bir görsek, heyecanla bekliyorum senin dğum haberlerini sağlıkla inşallah, sen bize hep öncü oldun biz yavaş yvaş arkadan gelioruz...

bişiy daha kızlara isim ulabildizniz mi??

tatlım nie geçmio bu miden yaa ne kullaniosun sennn :uhm:

mide bulantısı için özel bişey kullanmıyorum. böyle ara ara ytokluyor hala. bugünde o günlerden biri işte:gitme:

hymarry yavrus gerilme gel bebişlerimin tatlı teyzesi, canım benimmmopuyorumnanaktan

iide wavy cim nie kullanmiosun pekiii böle kendi kendine geçmezzkiiiiii :1no2:

ama napabilirim kuzum drum herhangi bi ilaç vermiyorki:gitme: sadece çok yoğun olduğu zamanlar kısa süreli bi tedavi uygulamıştı. o da 3-4 gün işe yaranmıştı ondan sonra yine aynıydı. şimdi allah şükür iyiyim ama arada noluyor anlamıyorum böyle midem bulanıyor. bugünde pek bi fenaa.. ay azıcık uzanıcam. ekrana baktıkça fena oldumkafamçokkarıştı

ama napabilirim kuzum drum herhangi bi ilaç vermiyorki:gitme: sadece çok yoğun olduğu zamanlar kısa süreli bi tedavi uygulamıştı. o da 3-4 gün işe yaranmıştı ondan sonra yine aynıydı. şimdi allah şükür iyiyim ama arada noluyor anlamıyorum böyle midem bulanıyor. bugünde pek bi fenaa.. ay azıcık uzanıcam. ekrana baktıkça fena oldumkafamçokkarıştı

tekrar geçmiş olsun tatlımmm nedimmkkiiiii uzanda biraz kendine gelll,,ok görüşürüzzz

X