Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Hymarry tatlım hakkında hayrılısı olsun.Sana yakın bir hastanede doğumunu yapman en mantıklısı canım,doğum bu ne olacağı belli olmaz.Öğretmen arkadaşım nisa da doğum yaptı çok da memnun kaldı.Lükslüğü boşver sen,yoğun bakımı yeterli olsun.Ama bizim burada Medical park kadar kapsamlı bir yoğun bakım ünitesi yok.Ayrıca devletle anlaşma yaptı medical.Yoğun bakım ücretsiz.Eğer maddiyat sorun olmayacaksa,doktorun seni medicalden bir doktora yönlendiremiyor mu?Bu arada böyle son dakka gollerine de uyuz oluyorum.Doktorun şimdiye kadar bunu belirtmeliydi.sen kendi kolaylığına bak,doktoru ne aldatacaksın allah aşkına.Bu arada yavrularının gelişimide çok iyi.

Çok özledim sizi bugün.Çok yoğun bir gün geçirdim.Arkadaşımı almaya gideceğiz otogara birazdan.Kızlar ne olursa olsun hamileleri düşünsün misafirler dimi?şimdiden yoruldum ben:bbo:

Bende özel okulda anaokulu öğretmeniydim.Sağlığım olduğu sürece bebeklerimin bakımını kimseye bırakmak istemem.Allah öyle bir kolayını veriyor ki,sevgiyle sabırla bakılıyor.Biz de öyle olacağız inş.Ama (imkanlarla bağlantılı)temizlik konusunda yardımcı gerekli diye düşünüyorum.

kaswaaa canım hoşgeldin kıyamam ben sana yaaaaopuyorumnanaktan

Wavycim benim nasılsın kuşummmmmmmmmmmm,tatlımmmmm...Canım arkadaşım okuldan ev arkadaşım çok sevdiğim bir kardeşim ama wavy cim benim halim yok hiç...Hamilelere özgürlük,hamilelere özgürlük...:lepi:sen nasılsın bugün sıkıntın var mı?

evet canancığım haklısın.çok teşeşkkür ediyorum.. ben mart ayı gibi işe başlayacağım birazda izin kullanacağım.. en azından çocuklarımla 8 ay geçirmek istiyorum.eşim birşey yapmazsa zaten oda biter benim içinnn..

Canım ya benim içim daraldı bu işe..Tatlım annen bile olsa inan herkesin eğitimi farklı,sen çok daha farklı yetiştirirsin yavrunu,nasıl dayanacaksın ya Yapma bunu lütfen,Doğalgaz paralarını bile ödeyecektim diyorsun tatlım.Öyleyse bir bakıcı al evine.Hiç olmazsa yavruların senin yanında olur,hem ikisi de ayrılmaz birbirinden.Çalıştığın yerin kreşi yok mu:?Lütfen başka çarelere bak canım lütfen..Belli ki çalışmak zorundasın ama çok zor iyi düşün olur mu?

Çok özledim sizi bugün.Çok yoğun bir gün geçirdim.Arkadaşımı almaya gideceğiz otogara birazdan.Kızlar ne olursa olsun hamileleri düşünsün misafirler dimi?şimdiden yoruldum ben:bbo:

tatlım hoşgeldinn,,yorma kendini ya nasıl olsa gelen yabancın değil samimi arkadaşın halinden anliycaktır,,benimde hep misafirlerim gelioo ama hiçbişi yapamiorumm herşeyi eşim yapioo bide gelenler hep samimi arkadaşlarımız olduğu için bende sıkıntı çekmiyorumm ama yinede hamileliktee misafirle uğraşmak zorr oluuooo kaydirigubbakcemile2

Bende öyle yapacağım canım halim ortada zaten..Sen nasılsın,of giremedim ya bugun aklım hep sizdeydi.Kız lost ta kaçıncı sezondasın sen?

kaswacığımmm annem çok terbiyeli bakar gözüm arkada değil.. ama işte onların ilk hareketlerini göremememk kokularını duyamamak beni öldürüyorr..inanın o kadar şey aldık oda falan alacağızz. inanın hiç birşeyde gözüm yok heyecan kalmadı. tabii anneme belli etmiyorumçünkü oda anne oda çok üzülüyor her ne kadar belli etmesede..canım eşim kesinlikle bakıcı istemiyorr.şu tvlerde yayınlana şeylerden sonra hayır diyorr. ama bakalım..çalıştığım yerin yok canım kreşi.. bakalım zaman bana neler getirecelkkkkk

canım yakın arkadaşınsa hele ev arkadaşınsa gün içinde sana bişey yaptırmaz zaten canım hem yoldaş olur hem yardımcı olur diye düşünüyorum. kıs canın sıkılmaz işte. gerçi ne kadar yakın olursa olsun ev halkının dışında biri olunca insan rahat olmuyor. olsun kuzum bunlarda güzel şeyler bardağın dolu trarafına bak kıs o sendeyken balkonun yapılırsa çok yardımı olur sana :kedi:
ben ,iyi sayılırım dün gece rahatsızlandım yine. bu ne anlamıyorum ikinci kez oldu. durduk yere bağırsaklarım bozuluyor sonra mide bulantısı ayy çok fenaydı ya :bbo: alttan üstten:kedi:

Bende öyle yapacağım canım halim ortada zaten..Sen nasılsın,of giremedim ya bugun aklım hep sizdeydi.Kız lost ta kaçıncı sezondasın sen?

iimm benn aynı bildiğin gibiii bıcırıklarımın hareketlerini izliom hepp teyzesiii opuyorumnanaktan lostun daha 1.sezonundayım benn

iimm benn aynı bildiğin gibiii bıcırıklarımın hareketlerini izliom hepp teyzesiii opuyorumnanaktan lostun daha 1.sezonundayım benn

Bende öyleyim ya.. Allahım ne güzel bir duyguymuş bu,kıpır kıpır minnoşlarım benimdışardan görebiliyor musun? tekmelerini?Bu arada ben Lostun hastasıyım,o Amerika'da yayınlanır ben hemen indiririm.Manyak bir dizi o....Devam et izlemeye..

bende izzliorum yaa birazdan geçicem başına bi oturuşta 3-4 bölüm izliom zaten.. bebişlerime gelince evet dışardanda görebiliom hareketlerini süper bi duyguu ya anlatamm
opuyorumnanaktan

ya kıslar maşallah bebişlerinize benimkiler çok tembelleşti ya zaten bi tanesi hareket ediyordu. o da akşlına estikçe tekmikliyordu. çok hafifti ama .sizinkiler dışardan belli oluyormu? şimdi tık yok tembel şeyler nolcekk:dilcikar:

wavycim öle deme hatırliomusun bende hep öle diodum benimkileree hareket etmio tembel bunlar die ama şimdi beni utandiriolarr aksine rahat vermiolarr kaydirigubbakcemile3

Ben böyle dediğimde sen ne diyordun bana tatlım?Şimid ben sana diyom bak.onlar tembel değil,git gör bakalım utrasonda tembeller mi?Başlarlar gene çoşmaya...Benim belli oluyor ama küçük küçük, pıtpıt..

kaswacım,,waycim kızzz nediycem hiç göbeğinizi ölçtünüzmü kaç gelioooo yerimseniben

lostmu dediniz bayılırız biz aılecek,bu sezon ortadan kaybolan butun kısıler cıkıcakmıs ortaya,heyecanla beklıyoruz,,
kızlar ben bırde desperate housewıves (umutsuz ev kadınları)nın hastasıyım,
inanırmısınız defalarca kez seyrettim sezon bolumlerını,
halada hem e2 de hemde cnbc-e de seyredıyorum...tavsiye ederim...

wavycim öle deme hatırliomusun bende hep öle diodum benimkileree hareket etmio tembel bunlar die ama şimdi beni utandiriolarr aksine rahat vermiolarr kaydirigubbakcemile3

uff yazıyom yazıyom gitmiyor son kez deniyom inşallah gidr bu sefer..
he valla o zaman bunlara tembel diye hakaret etmek lazım alınıp kıpraşıyuolar. tembel bebişler tembeeelkaydirigubbakcemile3

cmt ayrıntılıya gircez ayy vakit geçmiyor çok özledim meleklerimi yaa.. oyşş yerim onların pıt pıt vuran ayaklarınıopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…