Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ya kıslar maşallah bebişlerinize:nazar: benimkiler çok tembelleşti ya zaten bi tanesi hareket ediyordu. o da akşlına estikçe tekmikliyordu. çok hafifti ama .sizinkiler dışardan belli oluyormu? şimdi tık yok tembel şeyler nolcekk:dilcikar:

benımkılerde bı mıskınlestı sorma,,anaları uyuya uyuya onlarada bulastı,,,tatlı bıseyler yıyorum hareketlensınler dıye tık yok,,,üzmücekler bunlar bizi teyzesi,,,

lostmu dediniz bayılırız biz aılecek,bu sezon ortadan kaybolan butun kısıler cıkıcakmıs ortaya,heyecanla beklıyoruz,,
kızlar ben bırde desperate housewıves (umutsuz ev kadınları)nın hastasıyım,
inanırmısınız defalarca kez seyrettim sezon bolumlerını,
halada hem e2 de hemde cnbc-e de seyredıyorum...tavsiye ederim...

valla tatlım desperate housewives da izliorum,,preasan break de izliorum,,gossip girl de var chuck varr,,varda var cnbc-e nin e2 nin dizileriii süper yaaaa :lepi:

benımkılerde bı mıskınlestı sorma,,anaları uyuya uyuya onlarada bulastı,,,tatlı bıseyler yıyorum hareketlensınler dıye tık yok,,,üzmücekler bunlar bizi teyzesi,,,
canım tembel diye hakaret onlara bak demin ben öyle dedim uzandım pıt pıt başladılarlaelaelaelaelaeopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

valla tatlım desperate housewives da izliorum,,preasan break de izliorum,,gossip girl de var chuck varr,,varda var cnbc-e nin e2 nin dizileriii süper yaaaa :lepi:
bende bütün günümü tnt nin cnbce ve e2nin dizileri ile geçiriyorum toksa gün bitmez..:lepi:

evet yaa allahtan o kanallar varrr yoksa napıcazzz bizim yerli kanallardan bi halt olmazz :umursamaz:

hymarry sen ne öğretmenisin?ben ingilizce..istanbulda bildik bir okulda mı çalışıyordun..ben evlenmeseydim açı ya da eyüboğlunda çalışmayı çok isterdim..[/QUOTE]
Canım geniş kampüslü bir okulda çalıştımifakat herkes bilmeyebilir..
naz gel aramıza.. sana yapılan şeyede çok üzüldüm. zaten o kişi çok fevrii biri belli yazmalarından.. oda test yaptı hep destek verdik. ağladık..sen üzülmee.
ay ne olmuş ne olmuş yaaaaa,
kim kime ne demiş hı hı hı:sm_confused:
Merhaba kıslar hosbuldukkkk
tsk edıyorum canım desteĞİn İÇİn uzuldum bıraz
ay ne olmuşşş,patlayazaayim meraktenn-tatlicadiarzu-
Hymarry tatlım hakkında hayrılısı olsun.Sana yakın bir hastanede doğumunu yapman en mantıklısı canım,doğum bu ne olacağı belli olmaz.Öğretmen arkadaşım nisa da doğum yaptı çok da memnun kaldı.Lükslüğü boşver sen,yoğun bakımı yeterli olsun.Ama bizim burada Medical park kadar kapsamlı bir yoğun bakım ünitesi yok.Ayrıca devletle anlaşma yaptı medical.Yoğun bakım ücretsiz.Eğer maddiyat sorun olmayacaksa,doktorun seni medicalden bir doktora yönlendiremiyor mu?Bu arada böyle son dakka gollerine de uyuz oluyorum.Doktorun şimdiye kadar bunu belirtmeliydi.sen kendi kolaylığına bak,doktoru ne aldatacaksın allah aşkına.Bu arada yavrularının gelişimide çok iyi.
Aynen son dakika golü,hazırlıksız olduğum paln dışına çıkan şeyler beni acaip gerer,bu da evimizde öyle oldu..
Dua et canım yaa,hayırlı bir karar için..
evet canancığım haklısın.çok teşeşkkür ediyorum.. ben mart ayı gibi işe başlayacağım birazda izin kullanacağım.. en azından çocuklarımla 8 ay geçirmek istiyorum.eşim birşey yapmazsa zaten oda biter benim içinnn..
en son böyle mi karar verdiniz bebişim,3 aylıkken bırakıcam diyordun sankii:sm_confused:

anam öyle bi muhabbet etmişsiniz ki,neyi alıntı yapsam bilemedim,
bursalı hatunlar güzel güzel buluşun tanışın valla,biz burda okkadar insan beceremedik,
ama biz yarın dırımkızıyla buluşuyoz hıh:dilcikar:
]

hymarry kıs hani yarın kıslarla uluşcaktınız sız olmadımı ... aa ben avrupa yakalılaf buluşuyor biliyordum:KK43:((

hymarry kıs hani yarın kıslarla uluşcaktınız sız olmadımı ... aa ben avrupa yakalılaf buluşuyor biliyordum:KK43:((

valla ben söyledim beğenen çıkar gelir,beğenmeyen bırakır kaçar,
bu kaç oldu,insana hasret kalmış da milletten görüşme dilenir gibi hissetim artık kendimi:umursamaz:,

tekrar yazmış olayım,ben saat 11.30-11.40 gibi Bahçelievler Metroportta olucam,isteyen gelsin kardeşim:dilcikar:

ay aşşkolsunn yaaaa :umursamaz: sölemicem işteee kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin hymarrycim nasılsın nasıl geçti günün bakalım yoktun bugünn

kaydirigubbakcemile3 nasıl çözdüm seni kııızz,ölçtün geldin demi,söyle söyleekaydirigubbakcemile2

canım ben saat 5e kadar yaklaşık burdaydım sabahtan beri,sen geç geldin,ben çıktım siz muhabbete başladınız,onun dışında hep evdeydim yani..
sen naptın canım?

aman napcamm hep aynı işte ye iç otur yatt burda takıldım bendee,,ee evdeydinde madem nie takılmadınnn

kız takıldıım,mesajlarım var,delillerim var hhahhahah,
sen bayaa kendine bursalı mursalı arkadaş buldun tabi ohh,unutuvedin bizi gaarikaydirigubbakcemile3
kaç çıktı kaç kaç lafı değiştirmekaydirigubbakcemile2

kız takıldıım,mesajlarım var,delillerim var hhahhahah,
sen bayaa kendine bursalı mursalı arkadaş buldun tabi ohh,unutuvedin bizi gaarikaydirigubbakcemile3
kaç çıktı kaç kaç lafı değiştirmekaydirigubbakcemile2

aaaaaa ayıpsınn bakkk kırdın kalbimiii unuturmuyum sizi ayoll delüüüüüüüüüüüü kaydirigubbakcemile3

sülemicem işteee hadi sen ölç gel sen sölee sonra bende sölerimmm kaydirigubbakcemile3

aaaaaa ayıpsınn bakkk kırdın kalbimiii unuturmuyum sizi ayoll delüüüüüüüüüüüü kaydirigubbakcemile3

sülemicem işteee hadi sen ölç gel sen sölee sonra bende sölerimmm kaydirigubbakcemile3

ölsem söylemem çapımıkaydirigubbakcemile2,
hele hele senin gibi çıtıra:dilcikar:

amannnn sendeeee duydaaa kulaklarına inanma bakalımmm 101 çıktı kız vallaaaa laelaelaelaelae

ayrıca hiçde inanmiorum sana çünkü fotoğraflarındaa hiçde doğumun yaklaşmış yada ikiz gibi durmuyo taaammııı :umursamaz:

X