Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

süppersin dırımkızııı :lepi: yakışıklı oğulların seni şairde yapmış...

sağol egelim ama ben bebişlerden öncede böleydim ozamanda kocama yazardım
kimse sevgi yüklüysem ona yazarım böle şeyler
ruhumda var heralde biraz şairlik hehehehe

bugün misafirlerim geldi aman aman bir ciciler gelmişşş allahımmm çok hoş kot takım yelkekli melekli ,ayakkabilar bir yaş ayakkabısı ........annemin arakdaşı avusturalyadan geldiiii

çok şaşırdım ilkkez geldi ve bu kadar pahalı hediye almış.....ve ilk mama kaşıklarımızıda almış
çok güzeller silikon ayyyyyy benim yemek yiyesim geldi yawww...........

kızlar beni gene uyku tutmadı.. gecenin 02:16 sında bende başka akıllıda yok iki sohbet edelim... neyse hadi tatlı rüyalarrrrrrrrr :bbo:

günaydın kızlaaar,bir sürü alıntı yaptım yine,yazdım yazdım hepsi uçtu,olmadı,çıldırıcam şuanda,tek tek yazayım baari

herkesin geçmiş kandilini tekrar kutlamış olayım öncelikle,

kaswacım yani eve usta alıp ta hesaplanan zamanda işini bitrttiren çıkmışmıdır acaba,1 hafta dediyse en az 10 gün olur o,gelmeleri bir derttir,gitmeleri ayrı bir dert:1no2:,neyse ki ilerleyen zamanlarda iyileşmişsin:lepi:

egeliicim wavycim öpüyorum sizi,arada takılmışsınız yinea.s.

dırımanne süpersin,yazın harika,ne güzel coşmuşsun valla,fikrine,zikrine sağlık canım,ama kananatör lafına bayıldım muhhahahah:roflol:
ayrıca açıkçası hala hastaneden yana çekincelerim vardı açıkçası,okuyunca sevindim de,yarın buluşuyoruz ya,konuşalım yaaa:1rolleyes:
bebiişlere alınan ciciler hayırlı uğurlu olsun,yarın için ben ne alsam yavrulara onu düşünüyorum

günaydın gocaaaaa göbüşlerrrrr hymaryy öncelikle şunu belirteyim lütfen ama lütfen bişey alma tatlım

inş. doğum yaptığında evine ziyaretine gelirim heheheh iki bebekle kabul edersen .....rica ediyorum böle bişey yapma senin iki sohbetin iki tatlı dilin bana yeter cnm benim biz buluşmada kalabalık olacağız cnm sence sorun yoksa .....avusturalyadan gelen annemin arkadaşı ve iki kızı onlarla eminönüne gideceğiz buraları hiç bilmiyolar 7 yılda bir geliyorlarmış .......sence bi sorun olmaz umarım .....

şicikkkk valla kalkatık ali oğlanı doyurduk ömer oynuyor debeleniyor

balkonun kilimlerini silkeledim orası silinecek ev süpürüp silinicek toz alınacak .....
banyo temizlenecek çamaşır yıkanacak yemek yapılacak.....

tabi paşalarımın izni olduğu kadar olacak bu işler gerçi ben ne yapar eder bitirmeye çalışırım ama olsun yine program bu hedef bu daha kahvaltı yapdım aman zatiii iki dilim ekmek yesemde doymuyorum yemesemde ama mecburuz işte yemeke için......çocukları balkona atam sandeviç yapam yiyeyim yaww....ama önce kk sabah ilacım benim .........

rüzgarım naber cnm nasılsın diğer yere uğrayamıyorum yawww şifremi unuttum olmuyorrr heralde buradan başka bi yerr

Hepinize günaydın.Bugün üniversiteden ev arkadaşım geliyor bana 10 gün kadar kalacak.Annem bugün diş doktoruna götürülecek.Akşama misafir maması yapılacak.Bizim günlük planımız bu.Bu arada sa nırım pek giremeyeceğim buraya, fırsat buldukça okurum ama ...aklım hep sizde olacak.Siz neler yapacaksınız?Geceniz nasıl geçti?Akşam hepimiz için dua ettim.Sizde beni unutmayın olur mu?

Herkese merhabaa!Siteye yeni üye oldum.33 haftalık ikiz kızlara hamileyim ve maalesef kasılmalar yaşadığım için nidilat içmeye ve eve hapsedildim:çok üzgünüm:İzmirdeyim ve hala nerede doğum yapıcam bilmiyorumfisfisfis.Kocaman,Karataş,Gazi,Egepol...kafam karıştı!!!Doktorum kent diyo ama kent i istemiyorum.Bana yardımcı olurmusunuzzz.Allah hepimize sağlıklı zamanında doğum nasip etsin inşallah:Saruboceq:

tarihçii süper bir haftadasın.yavrucuklar için değer..allah tamamına erdirsin

ben sabah bir ara takıldım ama yine herkese günaydın diyim,günaydıınn

dırımkızı inan üst baş düşünüyorum,bez düşündüm kaç numara olur ne marka ister bebelerin bilemedim,mama diyorsun bebelac diyorsun ama ne yerler ne yemezler hiç anlamıyorum yaaw,bilemedim neyin eksik:1no2:
buluşmada kalabalığın benim için ne sakıncası olcak,selamlaşıp tanışmış oluruz hemm,zaten bu halimel çok oturamıyorum,ben de çok kalamayacağım yani,bir iki muhabbet eder,tanışmış oluruz canım..

kaswacım arkadaş kalıcakmış anaaamm,hem güzel hem zorrfisfisfis
günün güzel geçsinn..
Bu arada dün yavrusu olup en iyi şekilde yetştimek isteyen annelerime Allahtan kolaylık,
yavrusunu karnında sevip sağlıkla bekleyenlere sağlıklı kolay kavuşmalar,
yavrularına hiç kavuşamayanalara da Allahtan lutuf diledim vallaa
Rabbim herkesin gönlünün muradını versiiinnn..

Buralardayımm,hepinizi muhabbete beklerimmbuyrunnnnnnnnn

Canım hoşgeldinn,topik te açmışsın sanırım,gördüm,burda biri iki egeli arkadaş var sanırım onlar yardımcı olabilirler belki sana..
Ben de son anda hastane konusunda kararsız kalanlardanım da..

Teşekkür ederim Bebiş İstiyoruz ve Hymarry:1rolleyes:Bebişler için herşeye değer hakikatten!!!....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…