Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

sınır oldum sinir olmadı benim balkon gene..3 haftadır bunları bekliyorum yaaa...bugünde dediler ki çok rüzgar var olmaz bugün.Benim evim 12. katta kuzey caphesinde.12. kata dışarıdan çekerek çıkaracaklarmış balkonu...yarında misafirim gelecek yatılı. bu odada toplanamadı gitti.Haftaya da mobilyalarım gelecekti yaaaa.....ooffffffffffffffffffff.ne zmana biter burda rüzgar.Sinir oldum sinir.şu an çok sıkıntılıyımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....................

yavrusss sıkma canını bak herşeyde bi hayır vardır bunu unutma. belki bugğün yapılmaması gerekiyordu o balkonun. lütfen sıkma kendini.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bu arada 12. katmı dedinlaelaelaelaelae enemm yok anam kesin bi hayır var bu işte o rüzgada yok yok. sıkma canını sen.:1hug:

bencede sıkma tatlını canım yaaa geç olsun varsın güç olmasın... kaydirigubbakcemile5

yavrusss sıkma canını bak herşeyde bi hayır vardır bunu unutma. belki bugğün yapılmaması gerekiyordu o balkonun. lütfen sıkma kendini.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bu arada 12. katmı dedinlaelaelaelaelae enemm yok anam kesin bi hayır var bu işte o rüzgada yok yok. sıkma canını sen.:1hug:

Ama konuşmalı boşalmalıyım.çok sinirliyim çünkü.

Son düzenleme:
,Ben kendi işimi halledemiyorum.Her şeyimi annem hallediyor.

Son düzenleme:
Burayı da dedikodu köşesi yaptım ama vallahi çok doluyum kimse ayıplamasın beni...

merhaba güzellerrrr

kaswacım canım benim kıyamam aman dur vardır bi hayır herşeyde.. stres yapma sakın .. hallolur gider inşallah

egeliii mcim pasiflora işe yarıyor demekki süper görünüyosuun şekeeer

Hymarry cim hadi güzel haberlerle koş gel tüp olduğunu söylemeyecem dedinya nası güldüm çok şekersin ya hadi yap valla normal doğumu hayırlısıylaaaa

hepinziin kandili mubarek olsun güzeller hepimiz inşallah hayırlısıyla bebeklerimize kavuşuruz rabbim hakkımızda hayırlı yazılar yazsın ..

annemler geldi uyuttum onları az uyuycaklar yorulmuşlar ben uyuyamıyorum az sabah dolandım diye ağrım tuttu :kedi:

kaswam annen varya şükret Allahım muhtaç etmesin kimseye.. yok yok niye ayıplıycaz doluyo bazen insan ben ağlıyom zırlıyom o zamanlar sen yine maşallah güçlüsün :)

kaswam annen varya şükret Allahım muhtaç etmesin kimseye.. yok yok niye ayıplıycaz doluyo bazen insan ben ağlıyom zırlıyom o zamanlar sen yine maşallah güçlüsün :)

Dağ gibiyim,taş gibiyim,dimdik ayakta,sağ çıkarım,sağ çıkarım,uzakta....kaydirigubbakcemile2hihoyyyt

kaswa canım sıkma canını ya. ne dersen de sadece onlar kendi bildiklerni okurlar kendi rahatlarına işlerine bakar. unutma sen onların kızı değilsin el kızısın yavrum. allah annelerimize sağlık uzun ömür versin valla kaynana görümce fasa fiso canım benim...

hem sen üzüldükçe sinirlendikçe yavrucaklarda kaskatı oluyor içinde yasık değilmi onlara:sinifsinif:

dirim söylemeden geçemicem hayranım sana maişallah allah nazardan saklasın:nazar:

Maşallah dırım kızı maşallah atom karıncamısın sen?:nazar:

sağlun kızlarrrrrr yaaa sizde böle olacaksınızzz emin olunnn

anaam utandım valla,böyleymiş demek,
yine aklıma Serdar Bey geliyor ama of ne yapayım yaaa:kedi:
söylemiycem tüp olduğunu,tabi benden önce haberim gitmediysekaydirigubbakcemile3
bebeklerinde iki kafası aşağıdaysa yine,belki normal mevzusunu açarım valla,,
ama bana ne bu kilo,şunu yeme bun yeme derse hiç çekemem hemen bırakırım,alışmışım rahatlığa vallakaydirigubbakcemile3

cnm nisa hastanesi çok iyi arkadaşım 28 haftalık hamişken suyu gelmiş rahim açılmış medicale gitti doktoru latif bey diye latif bey bekletin sabaha demiş ve yoğun bakımıımız dolu denmiş nisa hastanesine gitmişler hemen doğuma alınmış tabi ......yok kendide bebekleri de ölecekmiş bir bebeiği bir ay bir bebeği iki ay yatmış küvezda nisadan çok memnundu ....

sen anlarsın beni canım..1 ay oldu kanamalardan lekelenmelerden dolayı yatıyorum ve bu sıcakta çok bunaldım..
hamilelik de azıcık saçmalatıyor insanı galiba..ondan ağlayıp duruyorum ama bitecek inşallah bu günler ve ben de tadını çıkaracağım inşallah.. :Saruboceq:

burçin cnm sayfanada yazdım ben 6 haftadan basladım yatmaya 33+2 doğum yaptım o zaman kalktım.........üzülme iki bıdığım dünnyadalarrr değerrr sende böle diyeceksinn

amma konuşulmuşşşşşşşşşşş doğurun görecem sizi yawwwwww gelmeyin buralaraaa

bunalım yapanlar alınanlarr kaynanatörden dertli olanlarrr

ahhhhhhhhhh bu hayat çekilmez
ahhhhhhhhhh bu hayat çekilmez
sen olmasan yarım şu hayat çekilmez

herkesin derdi var tasası varrr ama içinizde yeni yeşeren yaşamlar var
rabbim bize bir tarla vermiş atın tohumları diye attık işte yeşermeye başladı
şimdi biz büyüteceğiz onları.....hamur gibi yoğuracağız.....
aynamız olacak onlar bizim baktıkca kendimizi göreceğiz
eserimiz olacaklar kah sevinceğiz kah üzüleceğiz
ama akılmızda hep mutluluklar sevinçler kalacak onların başarılı ile göğüsümüz kabaracak

ANNE olcaksınız kızlar ANNE o kadar kutsal o kadar muhteşemki
tarifi mümkün değil şarilerinde dediği gibi kelimer kifayetsiz kalıyor
hergüne içinizdeki sevgi pınarının çoştuğunu hissederek kalakacaksınız
hergüne o minik yüzü size tebessüm ederek uyanacaksınız
bir gülüş,bir dudak büküş sizi mutlu edecek içinizi titretecek

kimseler dokunmasın bu hayata uzak tutun sıkmayın canınızı
ben sıktım ama şimdi boşaymış yaptıklarım dedim

hepinizi öpüyorum kızlarrr DIRIM anneden içindeki sevgi yağmurundan birkaç damala akıttımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
X