Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

şimdide mi yalçın kimyaaa aslında ben de ona gelicektimm sonradan vazgeçtim ama ünmünü çok duydumm,,geçen sene ilk şakir küçükkörücüye gitmiştim onu beğenmedikk sonra ahmet esmerde karar kıldık oda süper bi dr bence... [/QUOTE

bu sefer pembe mavıye ve prof.osman develioğluna gıdıyorum,,yalcın bey bizi aşıyor acıbadem dıyor baska bısey demıyor adam,,,
bu gebelıgımın basında gıttım,hemen serklaj ve hastanede yatıs dedı gebelıgım ıcın bunalttı bızı....
hayırlısı bakalım,,,cok memnunum ama doktorlarımdan....

aman aman dr un ii olsunda gerisini bışverrr ,,bu konuda benim nekadar sıkıntı çektiğimi burdaki arkadaşlar çok ii bilirler,,neysee girmiyelim yine bu konularada passiflora içmek zorunda kalmiimmmmmmmm kafamçokkarıştı

canım sayfa 570'de bütün bilgilerim..iki defa yazdım hem de opuyorumnanaktan

off ben böyle değildim..sonradan böyle oldum yahu..bu hamilelik mi beni böyle yaptı acaba ne dersiniz yaaa?

üzme bizi yahu,,,muhabbet o kadar hızlı ılerlıyorku,,,sayfalar ucup gıdıyor,,,,aslında ben sana hep yazmaya calısıyorum...bursalıyız yahu bızzzzz

bende bebeklerımın cınsıyetını cok merak edıyorum...Allah kısmet ederse 3 hafta sonra ogrenıcez cok heyecanlıyım...

canım seni topiğimizin ilk sayfasındaki bilgilerinle listemeize eklemişmiydik?
eklenmediysen ver bana bilgilerini,müsait zamanımda ekleyelim seni..

şimdide mi yalçın kimyaaa aslında ben de ona gelicektimm sonradan vazgeçtim ama ünmünü çok duydumm,,geçen sene ilk şakir küçükkörücüye gitmiştim onu beğenmedikk sonra ahmet esmerde karar kıldık oda süper bi dr bence... [/QUOTE

bu sefer pembe mavıye ve prof.osman develioğluna gıdıyorum,,yalcın bey bizi aşıyor acıbadem dıyor baska bısey demıyor adam,,,
bu gebelıgımın basında gıttım,hemen serklaj ve hastanede yatıs dedı gebelıgım ıcın bunalttı bızı....
hayırlısı bakalım,,,cok memnunum ama doktorlarımdan....

ben de yalçın beyin namını çok duydum..geçenlerde biri de osman beyi önerdi..
ama ben doğumu acıbademde istiyorum ve dışardan oraya dr götürmektense oradan bir doktorum mu olsa acaba diyorum :uhm: aklım karmakarışık oldu benim bu doktor meselesi yüzünden..pembe maviye de gitmiştim başka bir rahatsızlık için ama çok memnun kalmadım..sen kime gidiyorsun pembe mavi'de?
ayy biri bana bi akıl versin..ayy bu dr meselesi beni çıldırtacak!!!!!!!!!!!!!!

burçinnnnnn kızzzz şekerrrr nie ağlion sennnn burda en çok ağlayan bendimmm sendemi başladınnn kaydirigubbakcemile ağlama bakimmmmmmmm passiflora içirtirim bak sanaaa kaydirigubbakcemile3

wavyciğim inan hiç sevediğim işler,
yani böyle bir imkanımız olmasına rağmen hiç devreye sokmadım,utanırım ben ayol,
ama bak hastaneden aradılar aman bi kırıtık bi kırıtık hepsi,
Aman Hymarry hanım vay randevu arzu etmişsiniz,
vay ne zamana müsaitmişiz,
vay doktorumuz bana hemen gelebilirse memnun olurum demiişşş,
ben de yok şimdi hemen yetişemem dedim,o zaman mesaisi yetmiyormuş esasında ama akşam 5te muhakkak benimle tanışmak istemiş:bbo:
anaaaam ne fena millet kızz:umursamaz:kötükedihüso,
ee hgüzelim bu işler böyle ilerliyor yani sadece hastane olarak bakma heryerde böyle . patron birini söylediyse ona en iyi hizmet verilmeli. yoksa ters bişeyde alimallah işlerinden olurlar korkusu var. yani banada patrondan bi iş gelse aynısını yapardım:kedi:hadi bakalım hayırlısı olsun canım. bugün mü gideceksin görüşmeye.. kıs belki o normal doğum yaptırır:))

burçinnnnnn kızzzz şekerrrr nie ağlion sennnn burda en çok ağlayan bendimmm sendemi başladınnn kaydirigubbakcemile ağlama bakimmmmmmmm passiflora içirtirim bak sanaaa kaydirigubbakcemile3

delikafadulden:roflol:
kız egeli valla ağzımdan aldın,
bak tam yazıyordum egelii koş senden bi tane daha var diycektim yaa,keşke önce davranıp gönderseydimkaydirigubbakcemile3
milleti kendin gibi keşş mi yapıcan delüünaniknanik

aldım ekledim canım seniyerimseniben
ben de ilk zamanlar biri bana öte git dese,ne demek istedin diye başlıyordum ağlamaya,ay bir de çalışıyordum,ona ağla buna ağla,hiç sevmem esasında ama oluyor,
yine de kendini yersiz yere üzmemek gerek ama..

aha yine başlamış ağlamaya kaydirigubbakcemile3
kız delüüüü ne bozuluyon tanycan beni zamanla Şeniz

tamam tamam ağlamıcam..üzülmeyeceğim..şu yatmak zorunda olmak da sanırım bozdu asabımı biraz..kusuruma bakmayın nolur..
opuyorumnanaktan :asigim:

delikafadulden:roflol:
kız egeli valla ağzımdan aldın,
bak tam yazıyordum egelii koş senden bi tane daha var diycektim yaa,keşke önce davranıp gönderseydimkaydirigubbakcemile3
milleti kendin gibi keşş mi yapıcan delüünaniknanik

olurmuu kızzzz sinirlere bire bire birrrr içiosun güselleşiosun kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

tesekkur ederım hymarry sen nasılsın ,mınnosların ıyımı?bizim simdi cocuk odasındakı balkonumuzu kapatmak ıcın ustalar gelecek ben cıkıyorum sonra görusuruz hepınızı öptukkk......

ee hgüzelim bu işler böyle ilerliyor yani sadece hastane olarak bakma heryerde böyle . patron birini söylediyse ona en iyi hizmet verilmeli. yoksa ters bişeyde alimallah işlerinden olurlar korkusu var. yani banada patrondan bi iş gelse aynısını yapardım:kedi:hadi bakalım hayırlısı olsun canım. bugün mü gideceksin görüşmeye.. kıs belki o normal doğum yaptırır:))

anaam utandım valla,böyleymiş demek,
yine aklıma Serdar Bey geliyor ama of ne yapayım yaaa:kedi:
söylemiycem tüp olduğunu,tabi benden önce haberim gitmediysekaydirigubbakcemile3
bebeklerinde iki kafası aşağıdaysa yine,belki normal mevzusunu açarım valla,,
ama bana ne bu kilo,şunu yeme bun yeme derse hiç çekemem hemen bırakırım,alışmışım rahatlığa vallakaydirigubbakcemile3

sen anlarsın beni canım..1 ay oldu kanamalardan lekelenmelerden dolayı yatıyorum ve bu sıcakta çok bunaldım..
hamilelik de azıcık saçmalatıyor insanı galiba..ondan ağlayıp duruyorum ama bitecek inşallah bu günler ve ben de tadını çıkaracağım inşallah.. :Saruboceq:

tamam tamam ağlamıcam..üzülmeyeceğim..şu yatmak zorunda olmak da sanırım bozdu asabımı biraz..kusuruma bakmayın nolur..
opuyorumnanaktan :asigim:

valla ben seni okadar ii anliorumkiii burçinnn,,,çünkü bende tam 3 ay yattım ve artık sinir minir kalmamaıştıııı iice asabım bozulmuştuuu.... ama geçiçek tatlım napalımmm opuyorumnanaktan

tesekkur ederım hymarry sen nasılsın ,mınnosların ıyımı?bizim simdi cocuk odasındakı balkonumuzu kapatmak ıcın ustalar gelecek ben cıkıyorum sonra görusuruz hepınızı öptukkk......

anaaam ne çok işe giriştiniz valla hee,
Allah kolaylık versin..
Biz iyiyiz teyzesi,sağlığınıza duacıyız bütün yeğenlerimizin işte,
neyse işlerini yapta konuşuruz,yoğunsun belli..

sen anlarsın beni canım..1 ay oldu kanamalardan lekelenmelerden dolayı yatıyorum ve bu sıcakta çok bunaldım..
hamilelik de azıcık saçmalatıyor insanı galiba..ondan ağlayıp duruyorum ama bitecek inşallah bu günler ve ben de tadını çıkaracağım inşallah.. :Saruboceq:

ouuyyy eşimbana da "ağrın sızın yok iyi hoş da bu ağlamaların,alınganlıkların beni bezdirdi" diyordu,ilk haftalar oluyor,boşver takma,keyfine bak

seni anlamazmıyım yaaa çok ii anliorumm,,ama başka bi alternatifimiz yok napalım..yat diolar yatiozzz..sen dua etdee dr un ii olsun yoksa hiçbi sorunun yokken sana biyığın yasaklar koysa dahamı ii,,bak şimdi ben birde onla uğraşiommmm :1no2:

slm kızlar ammailerlemişsiniz biraz okudum ama bakım başa çıkamıycam bıraktım ikili test için çapaya gidicem şimdi verebilirsem vericem yoksa pazartesi şişli etfale gidicem ordanda çarşambaya gideicem şu sıralar tatil planımız varda bide karnım büyüyo bol pantolonlar bakıcamkendime akşama gelirim iyi bakın kendinize

anaam utandım valla,böyleymiş demek,
yine aklıma Serdar Bey geliyor ama of ne yapayım yaaa:kedi:
söylemiycem tüp olduğunu,tabi benden önce haberim gitmediysekaydirigubbakcemile3
bebeklerinde iki kafası aşağıdaysa yine,belki normal mevzusunu açarım valla,,
ama bana ne bu kilo,şunu yeme bun yeme derse hiç çekemem hemen bırakırım,alışmışım rahatlığa vallakaydirigubbakcemile3
delüüüü:lepi:

valla ben seni okadar ii anliorumkiii burçinnn,,,çünkü bende tam 3 ay yattım ve artık sinir minir kalmamaıştıııı iice asabım bozulmuştuuu.... ama geçiçek tatlım napalımmm opuyorumnanaktan

ouuyyy eşimbana da "ağrın sızın yok iyi hoş da bu ağlamaların,alınganlıkların beni bezdirdi" diyordu,ilk haftalar oluyor,boşver takma,keyfine bak

çok sağolun kızlar valla..desteğinizi hissetmek iyi geldi doğrusu opuyorumnanaktan

seni anlamazmıyım yaaa çok ii anliorumm,,ama başka bi alternatifimiz yok napalım..yat diolar yatiozzz..sen dua etdee dr un ii olsun yoksa hiçbi sorunun yokken sana biyığın yasaklar koysa dahamı ii,,bak şimdi ben birde onla uğraşiommmm :1no2:

kanama mı oldu sende de :KK43:(

X