Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

arkadasla r sizlere bişey sorucam hamileyken ılk aylar annede sivilce cıkarsa bebek kız oluyormus dogru mu ? sizlerin varmı boyle taktıklerı ?

yok yaaa tatlımm ben böle şeylere hiç inanmamm doğrusuuu,,sivilceyle kız çocuğun ne ilgisi varkiiii..... kaydirigubbakcemile2

valla bende yastıkla yatmak iyi diye duymustum

yaaa ben herkese elimden geldiğince cevap yazıyorum beni kimse ciddiye almıyor mu?benim yazdıklarım hep cevapsız kalıyor yahu mafoldumben ben alınganlık mı yapıyorum yoksa siz beni istemiyor musunuuuuzzzz?

ayaklarımızı uzatıpta yatmak kasılmalara neden olabılırmıs dıye okudum,,
bacaklarımızın altına kalın yastık koymamız gerekıyormus,
ben ılk gebelıgımde oyle yatmıstım,ama serklajdan dıye dusunmustum,,,
doktorum demıstı,,,bu arada doktorum prof.yalcın kımya ıdı,,,
cok cok unlu bır doktordur,,, hemen oyle yattıgım gunlerden bır foto göndereyim size....:CüvCüv:

Canım ayakların yukarıda olması,
yada sırtın yukarıda yarım oturuş pozisyonunda olması değil zaten kastedilen,180 derecelik dümdüz bir yatış zararlıdır..

hymarry cim seninn şiveni yesinlerrrr sende egelimisin kız yoksaaaa bizim o taraflardann denizlili falann deyiver gariiii kaydirigubbakcemile3

şimdide mi yalçın kimyaaa aslında ben de ona gelicektimm sonradan vazgeçtim ama ünmünü çok duydumm,,geçen sene ilk şakir küçükkörücüye gitmiştim onu beğenmedikk sonra ahmet esmerde karar kıldık oda süper bi dr bence...

Gercekten ne zamandır yok kınder,ınş.bir sıkıntı yoktur.Sen nasılsın tatlım benim.kız wavy senin minnoşlar kaç gramdı?sana da sorayım?

evet yok bayadır inşallah bi sıkıntısı yoktur.. canım ben 19+5 te acile gitmiştim orda öğrendim bi tanesi 345 diğeri 347 grm dı. cmt ayrıntılıya gireceğim değişmiştir sanırsam minnoşlarımın kilosuopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
ay valla parlak zekamı fesatlıkmı bilmiyom. hamilelik beni böyle hın zır yaptı işte:kedi:
vayyy patronları sokmuşsun araya. nisa hastanesi dedin dimi. orayı duymuştum.. bide patrondan torpilli olunca vayy beee prenses gibi doğar meleklerinopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bu arada angel baby de yok meydanlarda... ben bişeymi atladım...
canım onun pc ile sıkıntısı vardı. eşinin yanına gittikçe giriyordu ama hala mı yapılmadı acaba bilgisayarı

arkadasla r sizlere bişey sorucam hamileyken ılk aylar annede sivilce cıkarsa bebek kız oluyormus dogru mu ? sizlerin varmı boyle taktıklerı ?

valla canım ben hiç takılmamaıştım ama sen söyleyince hatırladım. normalde bende ergenlikte bile sivilce çıkmamıştı. ama hamileliğim ilk ayların hani iman tahtası derler o kısımlar sırf sivilce dolmuştu. ve iki kız bekliyorum allahın izni ile...

Son düzenleme:
Herkesin kandili mübarek olsun , hayırlara vesile olsun inşallah..
cümlemizin kandili mübarek olsun canııımm,
şu mübarek günler yüzü suyu hürmetine,sağlıkla yavruarımızı kucağımıza almak nasip olsunn inşallahh
hymarry bilgilerimi yazdım ama yine 4-5 sayfa geride kaldı gördün mü bayan "herşey normal" ? zemuszemus
yaw canım bir önceki sefer de mesajının diğer parçasını aradıım aradım bulamadım,şimdi de koşturuyorum işlerim var,telefon görüşmelerim var,bir yandan da millet coştu sohpet akıyor,kalem kağıt alıp not alamadım,
ne alınıyon yaaawlülülülülülü,

yaaa ben herkese elimden geldiğince cevap yazıyorum beni kimse ciddiye almıyor mu?benim yazdıklarım hep cevapsız kalıyor yahu mafoldumben ben alınganlık mı yapıyorum yoksa siz beni istemiyor musunuuuuzzzz?

Canım onu nereden cıkardın sen oooyyy oyyy oy kıyamamam ben sana nazlı kuş seni.

bende bebeklerımın cınsıyetını cok merak edıyorum...Allah kısmet ederse 3 hafta sonra ogrenıcez cok heyecanlıyım...

"herşeynormal" yerimsenibenkaydirigubbakcemile3,
ben bu topiği ilk açtığımda günlerce pek bi kimse yazı yazmazdı,kimseye de huuu beni niye ciddiye almıyonuz ulleeyn demedimkaydirigubbakcemile3
üçüncü sayfalardan buraya getirdim ben bu topiği düşününmafoldumbenkaydirigubbakcemile3
o yüzden herşey normal,direk dalacaksın muhabbete,hiç sevmem nazılülülülülülü
hymarry cim seninn şiveni yesinlerrrr sende egelimisin kız yoksaaaa bizim o taraflardann denizlili falann deyiver gariiii kaydirigubbakcemile3
yok yaa,benim balıkesirli çok yakın bir arkadaşım vardı üniversitede,
espirisine o derdi bişey ekızsa,hinçik dayak yiyivericeeniz gaari,ay dilimize pelesenk olmuştu o zamanlar,çok iyidir senden iyi olmasın canım,
ama senin kadar güzel değil bak açık söyliyimyerimseniben
bende bebeklerımın cınsıyetını cok merak edıyorum...Allah kısmet ederse 3 hafta sonra ogrenıcez cok heyecanlıyım...
canım insna her adımda yeni bir şeye sabrsızlanıyor gerçekten,
Allah gönlünün muradını versinopuyorumnanaktan
hymarrycim saol arkadasım bunu örendiim iyi oldduuu
burda muhabbette çok şey duyuyluyor canım yaa,takıl bizekaydirigubbakcemile

canım sayfa 570'de bütün bilgilerim..iki defa yazdım hem de opuyorumnanaktan

Canım onu nereden cıkardın sen oooyyy oyyy oy kıyamamam ben sana nazlı kuş seni.

off ben böyle değildim..sonradan böyle oldum yahu..bu hamilelik mi beni böyle yaptı acaba ne dersiniz yaaa?

wavyciğim inan hiç sevediğim işler,
yani böyle bir imkanımız olmasına rağmen hiç devreye sokmadım,utanırım ben ayol,
ama bak hastaneden aradılar aman bi kırıtık bi kırıtık hepsi,
Aman Hymarry hanım vay randevu arzu etmişsiniz,
vay ne zamana müsaitmişiz,
vay doktorumuz bana hemen gelebilirse memnun olurum demiişşş,
ben de yok şimdi hemen yetişemem dedim,o zaman mesaisi yetmiyormuş esasında ama akşam 5te muhakkak benimle tanışmak istemiş:bbo:
anaaaam ne fena millet kızz:umursamaz:kötükedihüso,

:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

canım sayfa 570'de bütün bilgilerim..iki defa yazdım hem de opuyorumnanaktan

off ben böyle değildim..sonradan böyle oldum yahu..bu hamilelik mi beni böyle yaptı acaba ne dersiniz yaaa?

aldım ekledim canım seniyerimseniben
ben de ilk zamanlar biri bana öte git dese,ne demek istedin diye başlıyordum ağlamaya,ay bir de çalışıyordum,ona ağla buna ağla,hiç sevmem esasında ama oluyor,
yine de kendini yersiz yere üzmemek gerek ama..

aha yine başlamış ağlamaya kaydirigubbakcemile3
kız delüüüü ne bozuluyon tanycan beni zamanla Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…