Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Hymarrycim kremin etkisini daha görmedim yazdığın gibi daha erken benim için ama inşallah hiç çatlamam,gerçi drum çatlakların genelde doğumdan bir yada iki hafta öncesinde olduğunu söylüyor.....

Hymarrycim kremin etkisini daha görmedim yazdığın gibi daha erken benim için ama inşallah hiç çatlamam,gerçi drum çatlakların genelde doğumdan bir yada iki hafta öncesinde olduğunu söylüyor.....

işte canım inan ben de bu hafta çatladım yaani,bu zamana kadar tık yoktu,inşallah işe yararşutarafagitti

maşallah çok iiyiler haftalarına göre bence tek bebek gibi ağırlıkları sen kendine iyi bak hayırlısı 37.haftada çok iyi bence doğum için ciğer geliştirici iğne vuruldunuzmu?

teşekkür ederim bilgilerin içina.s. içim rahatladı biraz en azından senin ufaklıklar baya büyümüş artık desene maşallah Allah sağlıklı doğumlar nasip etsin herkese.
Benım kıleri bi kız bi erkek kısmetse eşyalarıda hazırladım herhangi bişey olur diye annemdeym bende 22.haftadan beri yatıyorum şimdilik kib..

hy marry çok güzell maşallah tatlımmm

doğumda inş. planladığınız gibi olur .....

benim dün misafirlerim vardı giremedim bugünde babası çocuklara bakacak bende evi temizleyecem temiz ama birden batmasın bugün temizlik çamaşır ütü yemek var sonra babamız hamak almış balkonumuza kuracaz bakalımmm ................

ohh hamaklar falan süper dırım kızı..... bende akşam yemeği fazla kaçırmışım... gece saat 2:30 ta ben sitenin bahçesinde deli gibi yürüyorum... allahım sırtıma nasıl ağrı giriyordu anlatamam... neyse şimdi uyandım bütün kabus bitmiş.....

offf benim ayaklarım çok şişiyoooo!!!

Günaydın kızlarr,biz geldik:lepi:
maşallah çok iiyiler haftalarına göre bence tek bebek gibi ağırlıkları sen kendine iyi bak hayırlısı 37.haftada çok iyi bence doğum için ciğer geliştirici iğne vuruldunuzmu?
tülayım çok teşekkr ediyorum,hepimizin yavruları sağlıklı doğsunlar inşallah.
Canım doktoruma bahsetttiğin iğneyi sordum,o erken doğum riski görmediğim sürece iğne vurmuyorum,sen bize bırak dedi:kedi:,
ben de aynı kanıdaydım gerçi fakat doktorum beni her konuda rahatlatur sağolsunn..
hatunlar gunaydın
Günaydın canım..
Bir giriyorsun siteye her yerde yorumun valla,helal olsun sanaalkisalkisalkis,
nasılsın canımm,leyfin nasıl?
Çok sağol dırımkızı,insan yavruları içiniyi şeyler duyunca çok iyi oluyor yaaopuyorumnanaktan
doğum bana biraz imansız bir tarih gibi geldi ama inşallah tutar diyelim.
Maşallah yine kendini işlere verdin,başak kızlarım olursa belki benim evi de temzilerlerkaydirigubbakcemile3,tek tesellim o..
Hamak mamak maşallah,kız buralarda hangi balkon kaldırır o hamağı,ben korkarım koca dötümle ona oturmayakaydirigubbakcemile3
Keyfiniz bol olsun inşallahh
Canım benim de el ve ayaklaırm çok şişiyordu,hala da öyle yani,
benim haftalarımda bazılarında parmak uçlarında uyuşmalara kadar varabiliyor,ben de yaşıyorum bu ara..
Doktoruna söyle bunu canım,doktorun albümin değerine bakar kan testinde,eğer o normalse sıcaktan diyorlar,bana öyle yapmıştı doktorum.
Dün yine çok şiştiğimi söyledim,artarak devam edicek doğuma kdaar bu,normaldir dedi.
Yani ben 37 numara ayakkabı giyiyordum,şimdi 40 numara olmuyorrrkafamçokkarıştı

hymary evet ya bazen sıkıntıdan gezınıyoooooooooooom....................napım evde olmak beklemek sıkıcı...............hersey ıyı ols da razıyım..............her yere atlıyooooooooooom bende napımmmmmmmmmmmmmmmmm...............senın bebışler ıyı masallah..............yerım onları....................

ya size bişey yazıyorum sonra cevap yazdınızmı bakayım derken nerde yazdığımı bulamıyorum..ohh maşallah hep girin siz kk ne..
bebişleriniz doğduğunda değil kk girmek bilgisayarın tozunu almaya bile vaktiniz olmucak :roflol:

ışte bızde o yuzden gırıyozzzzzzzzzzz yaaaaaaaaaaa.......................acısı cıkcek bu gunlerın............kaydirigubbakcemile

aa niekii tatlım yaa bende daha hiç böle bişi olmadııı halbuki aramızda bikaçgün varrr :uhm:

canbebek kız tuzlu yeme ............acaba tuzdan mıdır dıkkat et canım.........

selam kızlar. nasılsınız.
ben 29 temmuz çarşamba sezeryanla bbeklerimi dünyaya getirdim. Çok şükür bir problemimiz yok. şuanda evdeyiz. darısı başınıza inşallahh sağlıkla...

oooooooo acelya masallah.................barekallah...............cok guzel.....................saglıkla buyut

gözun aydın...acelya.allah analaı babalı büyütsün canım.......darısı bekleyenlere ve isteyenlere ...........rabbim tezz elden sağlıkla versin...........

ben 29 temmuz çarşamba sezeryanla bbeklerimi dünyaya getirdim. Çok şükür bir problemimiz yok. şuanda evdeyiz. darısı başınıza inşallahh sağlıkla...

açelya canım maşallah sana topiğimizin ilk annesi sen oldun. allah analı babalı büyütmenizi nasip etsin. anlatsana kaç kilo doğdular. nasıl zormu bizi bilgilendirirsen çok sevinirim. g3rçi vaktin olurmu bilmiyom:kedi:

bayanlar selam,
bebişlerim korkuttu bizi,rahim ağzına dayamıs basını yastık gıbı, bacaklarımın üstüne basamıyacak kadar ağrım oldu cok korktuk.ilk önce apışarasında bağlar ganıslıyor dedık fakat artınca hemen acılden gıttık yatırdılar,nidilat ve serum verdıler.2.5 düşmüş rahim ağzı uzunlugu nerdeyse dikiş atacaklardı sabahı bekledık bebiş yer değiştirsin diye şükürler olsun kıpraştı çekti kafasını 3.5 cıktı yine rahim ağzı uzunlugu rahatladık.ağrılarımda gitti inşallah olmaz bidaha,şimdi dinleniyorum..
hiç böyle bir durum yasayan varmı yada bilgisi olan,içim huzursuz cok tekrarlarmı dıye....
çok korktuk.....

canımmmmmmmm demek kaşla göz arasında doğuruverdiiinn,,
maşallah yavrularınnaa,kuzularınaaa,
ben de ceptesi sana yazmasın diye hiç sormadım ne yaptın diyeee,doktorun gelmişmiydi bari?Anlatsana burda nasıl oldu,nasıl doğuma alındın?Bebeklerin güzeeeelllmiiiiopuyorumnanaktan
canım benim çok sevindim,
bebişerinin de fotolarını koy müsait zamanda noooluuuuurr
Allah yavrualrına ve ailene hayırlı uzun ömürler versiinn,yavrularınızı sizlere bağışlasın,kızlarına hayırlı yazılar yazsınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…