Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlarerrrrr iyi geceler sabah görüşmek üzere kendinize ve bebişlere iyi bakınn

yok canım o da muayeneye gidince tanışmıştı. doktor çok ilgili bi doktor abartısız 1 saat bakıyor ve kendi bebekleri gibi seviyor. hymarry gittiğinde renkli olacak sanıyordum renkli hayal ediyordum falan demiş. oda böyle bi teklifte bulunmuş. ben avrupa yakasında otursam bende isteyecektim. sonuçta devlet hastanesi ve nöbetçi bi doktor yani gidilebilir diye düşünüyorum..arkadaşım msnine koymuş bebişinin fotosunu renklide çekilmiş ama görmen lazım o kadar net ki insan imreniyor.. ama yine tekrarlıyım gittiğim doktorunda usg si çok güzeldi çok net görebiliyordun ama renksiz işte(

bide canım mesela bize kan tesit yapmıyolar sana yapıyolar mı ben anlamadım. benim doktor yanıltır ancak içinize şüphe düşetr ikizlerde kan testini tavsiye etmiyoruz diyor da şaşırdım o yüzden sordum

bende kaçar. kociş sitem ediyor. gece istersen bilgisayarınla yat diyor:gitme: sanırım ihmal ettim onu.kaydirigubbakcemile2 biraz şımartayım yarın görüşürük canım öpüyomopuyorumnanaktan

ikilide verdim tahlil bana demiştiki bu seferki kontrolüm için 3 lü tarama yapacağız.Bende dün aradım ikizlerde sağlıklı bir sonuıç vermiyor 3 lüye girmek zorundamıyım dedim?Bana dedi ki emin misin sana 3 lü dediğime ,çünkü ben imkansız ikizden istemem dedi.Bende eminim dediniz ama olabilir belki bir yanlışlık oldu dedim.Ayrıntılıya o ultrasondamı gireceğim bana önereceğiniz bir yer varmı dedim? Ben seni arayıp bildireceğim dedi?Yani canım şimdi 3 lü olmayacağına göre benim rutin tahlilerimi alır mutlaka.Ama ikilide almıştı.Çok araştırdım ben o konuyu.Kimi doktor 2lide tahli olur diyor kimi olmaz.Bu doktorun hastalarıyla edindiği tecrübe neticesinde verdiği bir kararmış.

cevabını bekliyim öyle çıkayım dedim . kıs kocam beni boşayacakkafamçokkarıştı
anladım canım ağız alışkanlığı belki ikli üçlü diyolar bilmimki.. belki bi doktor tavsiye ed3ecektir sana .genelde çünkü tanıdıkları perinatologlar oluyor ve yönlendiriyolar...
niyse şeker kociş kulağımdan tavana çivilemnedn beni kaçayım ben.:kedi:
öptümmmopuyorumnanaktan

iyi geceler tatlımmmmmmmmmmmmm bende cıkıyom çok kızıyor esım zaten hasyalık oldu bu k.k

hymarry ye bakmaya geldim allaha şükür iyiymiş. Şeniz hemde ne iyi.... benim kociş senin bu yazıları görmeden ben kaçıyorum... malum şubattan beri bizde tık yok kötükedihüso

günaydıın kızlaar

kurt gibi acıkmış olarak uyandık biz yiyoruz yiyoruz doymuyoruuuz uyyyy ..

hepinzie mutlu mutlu güzel güzel güzel tepikli tepikli günler diliyoruz şekerler tabiki kendimizede hihoyyytalkisalkisalkis

herkese hayırlı cumalar...................rabbım tamamına erdırsın cumlemızı................hey hynmary ne oldu kuzum.............neyın var...........kımse hasta olmasuın ınşşşşşşşşşş

günaydın kzılar hayırlı cumalar
hymarrcim yazıyı okudum direk kaçıncı haftandasın ona baktım allah dedim sanırım erken doğum olacak baktım yazmamışsın sanırım hastaneye gitti dedim biraz heyecanlandım biraz üzüldüm neyse doğum felan yok dikkat et kendine yaramazlıklarada paydos lmaz:

günaydınlarrrr bugün atraksiyonlu basladık ömerim yatağa mıçtıııı

mama yediriyoum bezini açtım mıçı hava alsın diyeeee aman demez olaydım mıçtıııı rahata gelmiyolar yaaa ....gece çok geç yattıııı erken kalktı şimdi uyutacammmm.........

dirimkızı geçmiş olsun mu demek lazım bilemedim.. neyse napalım sağlık olsunda .. uyur güzel güzel şimdi inşallaah

bebiş istiyoruz günaydın şekercim sanada benimkiler iyi herhalde durmadan acıktıklarına göre .. sen napıyon

pamuğum bişey demiyoz bu duruma size bilgi vernek istedim heryere mıçılıyor işeniyorrrrrrrrrrr

hee bebiş günaydınn

pamukşekercik iyiyiz bizde açıktık.. sabah aç karnına annanemiz bize pekmez veriyor sonra izle atışlarııı çok hareketleniyorlar..dırımkızı çok güzel birşey yaaa. yemin ederim hep hayalimde poposunu açıp temiz beze yapması ama yatağı hayal etmedim onuda dur hayal edeyim...sıpalar ne olacak diye bağırırım herheldeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…