Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hymaryy tebrik ederim yaaa baya cesaretlisin biz 18 ağustosda tedaviy vaşladık o zaman yasaklandı 2009 mayısda kırdık zinciri düşün ....bizim olmadığı halde kanamam olduuu
dikkat aman doğum için tehlikeli zaman

hymarry kızz okuyunca korktumm.. aman dikkat kız bizim kocalarımızın günahı neee.. dokunamıyor bilee.biz 40 mın çıkmasını gün sayıyoruz yaa:kedi:

canım kişisel tercih meselesi,bir de kaswadan değilse kudurukluk katsayısıyla alakalı sanırım,topiğin azmanı oldum iyi mi:kedi:
Allaha şükür iyiyim canım ya,ona şükür,daha yapmıycam sözkaydirigubbakcemile5

ya Allha şükü şu son 2-3 haftaya kadar hamileliğimde bir şikayetim yok gibiydi,herşey normal hayatımız üzere devam etti,doktorumuz da üsreci bildiği için serbest bırakmıştı,ama ne zaman yapmayacağımızı söylememiştikaydirigubbakcemile3:kedi:,
ay öyle işte tamamm,yapmıycam dahaaaa,sööööözzz

yok be şekerciiim valla zevki orasındaaaa alemiz yaa :) bi dahaki açık büfeye bebişlerle gideriz ohh oturturuz mama sandalyelerine ay ne zevkli olur yaaa bn kzuularımı istiyoom çok özlediim

10 yaş meseleside güldürdü valla cıks ben dayanamam hem bi sen değilsin şey olan aslında hamilelikte tam tersi o duygular köreliyomuş ama benimkisine bişi olmadııı ..

Biz de artık her oturduğumuz yerde işte şu zamanda bu kadar olurlar,bu zamanda bu kadarlık olurlar,şunu yerleribunu yiyemezler,şunu şöyle yediririz,bunu böyle diye hayal kuruyoruzz,ay çok güzel hayali bile,sağlıkla gelsinler inşallahh yaaaa

kız bu kadar üstüme çullandı millet az bile söyledim 10 yaşıkaydirigubbakcemile3,çok korktum ama neyse ki benden bi tane daha varmışşkaydirigubbakcemile5

ben gidiyim en iyisi patlamadan soda moda kar etmiyor karnım ağrımaya başladı derdime neyse uffff bi daha az ye pamuk tamammmı klava:

hepinize tatlı tatlı ruyalar kızlar

Hymarry cim sakın bidaha tamammı :kedi: :kedi:

Tamam pamuğum tamam,yapmıycam söz..
Hadi sağlıkla görüşelim canımma.s.

sağol kaswa cnm bu arada senin çocukların evinde benim çocuklarım duruyo daha iki yumoşum varr daha donmuşşş

sımdı salı gunu bana ayrıntılıda bakacaklarmıs ama burdakı medıcalın uyuz bı renksız ultrasonu var bende ole ayrıntılı ıstemıyorum.Dısarda yaptıracam dıecegım yarın?

canım bakıyolar ama ben orda baktırmadım. hymary ile doktorlarımız aynı. hymarye tavsiye ettiği fulyada bi doktor vardı perinatolog ona gittim. hem fiyat olarak uygun hemde muayenehane olduğu için 1 saat abartısız baktı. tek sorun onunkide renksiz(

Peki senin doktorun başka yerde baktırmana bir şey dedimi?

hymarry geçmiş olsunn tatlım ben de ssana bakmak için girdim şükür iyiymişsin yaramaz şeyler sizi :mymeka:

ama sen karşıdasın şöyle bi avantajın olabilir bu doktor aynı zamanda süleymaniye doğum hastanesinde çalışıyor. nöbetçi olduğu bi gün hymarryi çağırmıştı akşam gidip renklşide ayrıca incelemişti. yani muayenehanede bakmasının dışında hastanede bakmıştı..renklide bi başka oluyor dimi kısss:))

Son düzenleme:
Peki senin doktorun başka yerde baktırmana bir şey dedimi?
yok csnım hiç bişey demedi. bizim doktor biraz hastanın yanında olan bi doktor. mesela bi test veriyorsa ve bu pahalıysa istersen dışarda da yatırabiliyorsun diyor..
mesela hastanede 225 tl falandı sanırım ayrıntılı. ben 150 tl fulyadaki doktoa ödedim.

Ya sorma renklide çok güzel oluyor biliyormusun bizim burdaki medicalde 250 lira tahliller hariç.Ben o paraya en iyi yerde çektiririm değil mi wavy?Ama sizin gittiğiniz dr hymarry nın tanıdıgımı o yuzden mı ona renklıdede baktı?kıyak geçmiş çunku..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…