Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kociş geliyormuş masayı hazırlayayım ben. öptüm hepinizi görüşürük sonra..

canım noldu ya böyle sana,yazını okuyunca inan nefesim daraldı.Aradınmı doktorunu sen?Canım çok dikkatli davran lütfen...

hymarry oradamısın çok merak ettim seni tatlım yaaa :1shok:

hymarryyyyyyyyyyyyyyyyyyy nolur bır ses ver ya..mafoldumben

canım korkma rahim büyüyor organlar sıkışıyor geçen benimide çok pis bir ağrı girdi nefes alamadım iki büklüm etti ama yinede tedbirli olalım iyi haberle gel canım inş geçer

wavy:canım benim stresini yendik baka oynaşmaya başladı zilliler yerim ben onlarıopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan[/QUOTE]

geldik canlarım geldik yaaa,bugün kocişimle bir yaramazlık yaptım,bir daha yaparsam ne olayım,ondan sonra oldu,itiraf ediyorum:kedi:
Allahtan zamanla geçti,yavrularım nerdeyse ergenliğe giricekler benim yaptığım hayvanlık yani,başka bişey değil,bişey olsaydı affetmezdim kendimi:umursamaz:
Hala ağırlaşmış olmayı anlatamıyorum kendime,böyle mızmızlanmayı sevmem bilirsiniz beni,ama artık dikkat etmem lazım herşeye,çok korktum
ılgilenen herkese teşekkür ediyoruma.s.,
korkamyın söz verdim 35 haftadan önce doğurmıycam Allah izin verirsekaydirigubbakcemile3
wavyciğim teşekkür ederim canım arkadaşımm,seni ve kızlarını seviyorumm

Son düzenleme:
gecmiş olsun hymarry bi daha yaramazlık yapma ..........................cok gecmiş olsun canım...........

wavy:canım benim stresini yendik baka oynaşmaya başladı zilliler yerim ben onlarıopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

geldik canlarım geldik yaaa,bugün kocişimle bir yaramazlık yaptım,bir daha yaparsam ne olayım,ondan sonra oldu,itiraf ediyorum:kedi:
Allahtan zamanla geçti,yavrularım nerdeyse ergenliğe giricekler benim yaptığım hayvanlık yani,başka bişey değil,bişey olsaydı affetmezdim kendimi:umursamaz:
Hala ağırlaşmış olmayı anlatamıyorum kendime,böyle mızmızlanmayı sevmem bilirsiniz beni,ama artık dikkat etmem lazım herşeye,çok korktum
İlgilenen herkese teşekkür ediyoruma.s.,
korkamyın söz verdim 35 haftadan önce doğurmıycam Allah izin verirsekaydirigubbakcemile3
wavyciğim teşekkür ederim canım arkadaşımm,seni ve kızlarını seviyorumm[/QUOTE]
Biliyormusun duyduğumdan beri hep aklımdasın sana dua ettım çok.Korktum sancım var deyince..Sen ne kadar kabul etmesende çoğul gebelerde ilişki ilerleyen aylarda riskli..Kuduruk hymarry...kaydirigubbakcemile3Hoppidik hoppidikte dolaşıp durma artık İKİZ GEBESİSİN duydunmu hymarryy...
şükür iyisin çok sevindim

sinir oluom şu alıntı yapmaya sinir..................... hymarry sana yyazdım yukardakını

bugünki kokoş halim yanımdaki anneciğimmmm kaldıracağım sonra resmimi

Son düzenleme:
hu hatunlar ıyı geceler...............tatlı rahat uykular...................

hymarry cnm aman dikkattttt

bugünki taze bebeğemiz çok tatlıydı yawww ve kendime maşşallah diyorum 37 haftalık 2380 gr doğdu arkadaşımın bebeği ben 33+2 de birini 2310 diğerini 2440 doğurdummmmm

aldım canım aldııım,gerçekten sorun oluyor alıntılar çoğu zaman..
vallaha da billaha da yapmıycam daha,oturucam kıçımın üstüne,kaç kere söyledin üstelik kaswacım,haklısın,
Çok korktum ahanda doğuruyorum gittikçe artıcak bu kesin dedim,ağlamaklı oldum çok
Çok sağol canımm dualar için Allah razı olsuna.s.,sen ve güzel yavruların da Allah'a emanet olun inşallahhh..

bugünki kokoş halim yanımdaki anneciğimmmm kaldıracağım sonra resmimi[/QUOTE]

pek güzel olmuşsun annecik..Senin yavrulara bakıyoruz eşimle. eşim çok seviyor onları biliyormusun?Benim yavrularla aynı yerde mayalandılar ya hep bakıyoruz onlara

Son düzenleme:
dırımkızı sağol canımm,valla dedim dırımkızı gibi olcam dedim,aklıma geldin,başladım ağlamaya,neyse ki iyiyim,
maşallah demek ne güzel doğurmuşun bak yavrularını,
anneye de maşallah ablan gibi duruyor vallaha,benim annem de öyle,bir de hamile olunca iyice şiştim,bizi de kardeş sanırlar ilk görenler,Allah başımızdan eksik etmesin,,
Ama var yaaa,kırmızı rujuna bayıldım kıııııııızzzopuyorumnanaktan,ay bu kusurkluğu atamıycam üstümden benn

Allah korusun kız gerçekten erken doğum başlıyor sandım.Çok dua ettim sana çok hemde..hymaryy yaramaz çocuklar kapıdan bir laf söyleyip kaçarlar ya bende sana öyle nanik yapıp bağırmak istiyorum...kuduruk hymarryyyyyyy kaydirigubbakcemile:roflol::roflol:

evet canım evet yapabilirsin bana herşeyi,hak ediyorum:kedi:
nickimimi değiştirsem kuduruk Hymarry diye,ceza olsun bana,ibreti alem olsun millete de..

ay Hymarry ödümü koparttın önce ne olduğunu anlamamıştım yaaa nası korktum burda karnım ağrıdııı aman Allah korusun bidaha yapma sakın bende 24. haftaya kadar devam etmiştim sonra en sonkinde senin yaşadıklarını yaşayınca töbe ettim bide insan göz baka baka olunca kendini suçluyo Allahım korusun yaa...

ya varya bende yemeği çok kaçırmışım şişkinlikten ölücem sanki az markete gitmiştik akşama doğru gözüm açtı herhalde herşeye saldırasım geldi gelincede bir yedim bir yedim sonrası malum ölüyorum hala patlıycam yatsam yatamıyom kalksam kalkamıyom :mymeka:

dirimkızı çok cici olmuşsun bu arada maşallah..

hymarry kızz okuyunca korktumm.. aman dikkat kız bizim kocalarımızın günahı neee.. dokunamıyor bilee.biz 40 mın çıkmasını gün sayıyoruz yaa:kedi:

ayyyy yok yok daha çocuklar 10 yaşına gelene kadar yapmam dermişimlaelaelaelaelae
bazen ben de kaçırıyorum,geçende ne yaptık bak sana geçende eşimle yaptığımız görmemişliğimizi anlatayım.Şimdi meşhur markalardan birinin sınırsız büfesine gidicez tamam mı,ama hakkını vermemiz lazım diye kurt gibi açıkıp öyle gidicez dedik:kedi:,ama var ya evde benim elimde süt görüyor eşim,içme onuu,yemeğe gidicez,ben elinde meyve görüyorum yeme onuuu açık büfeye gidicez:roflol:,
sonra biz tabi bi acıktık bi acıktık,kendimizi koşa koşa açık büfeye verdik,yeee yeee kahkahlarla geberene kadar yedik:kedi::roflol:
ama var ya,zaman geçtikçe çöktük mü olduğumuz yere,kalkamıyoz,kaldık öyle hık diycek halimiz yok bir yandan da gül gül geberiyoruz,
kız eve geldik zar zor daha da kötü oldukk,ama nasıl hele ben iyice fenalaştım,sodalar,bilmem neler,zamanla biraz kendimize geldik,saatler geçmişti hala acıkmamıştık yani,su içecek halimiz kalmamıştı,
ayyyyyyyyyy çok ayıp yaaaaaa:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…