Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Hymarry, günde iki tane maden suyu içtiğini okudum. Ben de maden suyuna bayılırım. Ama sana maden sularının sodyum oranına dikkat et diyecektim. ıçerdikleri sodyum oranları inanılmaz farklı olabiliyor, bazıları aşırı yüksek. En düşük sodyum içereninden iç lütfen. Fazla sodyum bize zararlı olabilir canım.

Sodyum olayını doktorum da hiç söylememişti canım,senden duyuyorum ilk kez,,bakar karşılaştırırım canım,teşekkür ederimyerimseniben..

Şimdi koca bardak içtim burnumu kapatarak.:sinifsinif:çok zorlanıyorum.Bol peynir tüketmeye çalışıyorum ama hymaryy ıyı aklıma getırdı eskı kasarı.kaydirigubbakcemile3Ona yöneliyim ben birazda.Beni 3 kontroldur ayda bir cagırıyor.Şimdi bu salıya ben 21+4 olacağım inş.bana 3 lü tarama yapacak.O konudada kafam karışık aslında ama onun tercihi bu demekki.Sanırım ayrıntılıya sonra yönlendirecek.

öyle yap,süt şart değil ki.ya ben ayda 1 e dayanamam,15 günde bir bile zor dayanıyorum.doktor istersen ayda 1 olur ama ikizlerde 15-20 günde bir kontrolümüz daha iyi dedi,ben de rahatlıyorum.3 lü tarama için kendi doktorum da peritanalog da gerek yok dedi,ben de üstelemedim.ikisi de çoğul gebelikte sağlıklı sonuç vermez ve gerek yok dedi.yoksa ben de yaptıracaktım.dedilerse sana yaptır ne kaybın olacak ki.ayrıntılı dediler bana sadece,sana da ayrıntılıyı sonra yapacak demek ki.

Canım üçlü tarama zaten 3 boyutlu ultrasonda ayrıntılı bakmak demeekk,

sağol cnm benim evet ayın 7 de kontrole getirecem onları medıcalparka o zaman gelebilirsen hem eşyaları veririm hem tanışırız
ama sabah olur randevumuz sanırım çok erken olmaz ama o gün mayıs anneleri ilede buluşacazda....
Heee bu arada facede ufaklık halleri bile varr

Annesi bunlar ne tatlı olmuşlar yaw maşallah tosuncuklara:nazar ömer sana daha çok benziyor bence. Hem o biraz daha tosuncuk değil mi?maşallah benim yerimede öp onları annesi...

sağol cnm benim bu arada ali babasının kopyası ömerde bana benziyorr

kızlar süt muhabbeti var ben sütü ilk 3 ay çok içtim mide yanması yüzünden ....sonra istemedim beyaz peynir hiç yemedim ama bir top taze kasarı bigünde yerdim bol bol kaşar peynir yedim ben yemekten çok midem kötü olduğu için ve sütten .okdaha yararlı olduğunu öğrendimmm...

Yani ben ayrıntılı baıyorum diyen doktorlara pek itibar etmiyorum açıkçası,çünkü bu apayrı bir alet ve uzmanlık alanı gerektiriyor.Biz ense kalınlığı ölçümünde ve ayrıntılı tetkikinde doktorumuza gitmiştim,mübalağa etmiyorum tam bir saat uğraştı bebeklerim için,anlattı,gösterdi,çok ilgilendi.Kendi doktorunuzdaki usg gibi değil..
Avatardaki resmimiz 23+4 te yaptırdığımız ayrıntılı usg den alınmıştır:))..

dırımkızı canım sen bana randevu saatinizi söylersin ben gelirim,sorun olmaz..
medikal parktaki doktorunuzdan memnunmusunuz?Oraya mı devam ediyorsunu bebekler için?

okuduğun gibiyim canım işte...Sen nasılsın bugün için ferahladımı?Bebişler nasıl,hareketlerini iyice hissetmeye başladın mı güzelim?Peki magnezyum hapı kesmedimi kramplarını?

bugün iim tatlım opuyorumnanaktan bebişlere gelince bukadar kıpırdak olucaklarını sanmiodum valla beni utandiriolar sürekli hareket halindeler iananılır gibi değil zemuszemus magnezyuma gelincee dr normal dedi çünkü 2 çocuk dedi herşeyimi çekiolarmış benden şimdide arar ara oluyoo tatlım.. zemuszemus

evet cnm memnunum ilgileniyor güzel karşılıyor

ama ben cerrahpaşayada gidiyom devletten kopmak istemiyorum

ben medıcalparka basit şeyler ve beslenme için gidiyorum aşıları cerrahpaşa yapıyor..........

Ama özel doktor pınar hanım iyi memnunumm kendisinden

ben sana saat veririm cnm

kızlar benim doktorum demir ilacını sabah aç karnına tavsiye etti elevit kahvaltıdan sonra calsiyumu da gece yatmadan iç gece kramplarına iyi gelir diye bu şekilde kullanımı tavsiye etti.
paylaşıyım istedim siz yine de doktorunuza danısın isterseniz.:1hug:

haklısın canım,katılıyorum.normal gittiğim doktorum ben ayrıntılı bakıyorum dedi,evet 4 boyutlu ultrasonu,bakıyor ama peritanalogun baktığı gibi olamaz,o yüzden peritanalog prof gidecem ayrıntılı için,zaten kan testi yapamıyoruz bari bu tam olsun.

bana da demir ilacını aç,elevit i kahvaltıdan sonra,magnezyumu da yatmadan al dedi.ben öyle yapıyorum.

valla ben söylüyorum benim perinatoloğum 150 liraya baktı bize..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…