Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

pamuğum valla ben yemeklerimi yaptım,yapıyorum da canım,benim için bir sıkıntı yok,bulantım falan da olmamıştı çok şükür,başından beri hamileliğimden etkilenmeyen bir sektör mutfak sektör,dombili resimlerimdem de belli değil mikaydirigubbakcemile3

sadecebu
canım bazı doktorlar rahmimizi besleyen kan damarları hakkında yorum yapmayabiliyorlarmış,oysa bu erken doğum olma yada olmama riskini ifade edebilen bir konuymuş,hemen leğen kemiğinin biraz alt ve iç kısmında bir yer,aynı bebeğin dobbler kan akışına bakar gibi oranın da kan akışına bakılmıştı,dikkatle doktorunu dinler,bu konuda bir yorum yapmazsa tetkik esnasında bir sorarsın canım..

Bu konuda yazdıklarını okudum çok üzdün beni biliyormusun?Lütfen bu bebeklere sahip olmak için nasıl istekli olduğunu düşün.Sen üzülüyorsun onlarıda üzüyorsun.Eminim eskiden olsa,yeterki olsun 9 ay yatarım diyebilirdin.Şükür yarıdan fazlasını geçtik.Şükürler olsun Rabbimize ne nimetler sundu bize.Eşler bu konuda genelde fazla pipirikli oluyor.Ona sıkıntılarını tatlı tatlı anlat,hiç olmazsa akşam seni çıkarsın dışarıya.Kafana taktıkça bu konuyu daha çok sıkılırsın.Güzel yüzün hep gülsün kuşum benimmmmmmmmmŞenizŞenizŞeniz

alışveriş konusuna gelincede alırsın daha bi kere çıkınca güzel güzel şeyler alıverirsiniz dağlıkla doğsunlarda sonradan giyeceklerinide kucağımıza alıp öyle alırız. kızlar şu demstock tan bahsettikçe içim gitmişti sonra dün eşime anlattım oda dedi hayırlısıyla doğsunlar alır gideriz bebeklerimzile birlikte dener dener alırız hem o zaman daha zevkli olur.. şimdilik zorunlu bi kaç aylık giydireceklerimizi bide yataklarını alalım yeter dimi şekercim..[/QUOTE]

Pamuk canım ya keşke zevkini bilsekte kargoyla gönderme imkanımız olsa sana.O söylediğim fiyatlar genelde çok hesaplı olanların fiyatlarıydı.Ama çocuk giysileri o kadar değil.Etiket fiyatlarına göre elbette ki ucuz ama örnek vereyim bak ,etiket fiyatı 0-3aylık kız kıyafeti 183 lira orada 40 lira.Yani bir takım şeylerde etiket fiyatlarıyla kıyaslandığında ucuz olabiliyor.O yüzden çok takılma bence.Bu arada Ankara 'dada var canım outletler hemde dolu,araştırsana..

Bende de pko var 2 sene uğraştık Rabbim bu zamanı uygun gördü bize, hayırlısıyla yüzlerini görmeyi de nasip etsin...Vallahi bende korunmayı düşünmüyorum Allah nasip ederse bir tane daha olsun,tabi önce bunları bir doğurmayı becerebilirsem....Zaten 4 sene boşuna korunmuşum:kedi:

O korunmayı hiç deme.Salak gibi bizde 4 yıl korunduk.Hemen olacakmış gibi.kaydirigubbakcemile3 Yarın ne olur bilemem ama korunmayacağız biz.

Ya Hymarry ben de tam bugün detaylı usg ile ilgili randevu almıştım. Şimdi iyice kafam karıştı. Benim doktorum 22-24 haftalar arası gidersin demişti ama ben bugün Ankara'da adı duyulmuş bir ultrason uzmanını aradım şimdiden 22.hafta için randevu alayım diye. Ultrason uzmanı bana ikizlerde 16.haftadan itibaren detaylıya bakıyoruz, 22.hafta geç olur dedi. Ben de 20.haftaya randevu aldım. Doğru mu yaptım?

Canım sen migros alışveriş merkezine gidebiliyormusun?Orada chicco nun outleti varmış.Sabahtan beri arıyorum cevap yok,sanırım sorun var telde.Gidebilirsen bir oraya canım banada bildir.Neler var orada.?arkadaşım hastane çıkışı almış oradan battaniyeli uygun bir fiyata ama ben artık kullanamıyorum araba,o yüzden hafta sonundan önce gidemeyeceğim eşimle gitmek gerek.Birde akşam kaçta kapanıyor acaba?Eğer uğrayabilme imkanın olursa telinide alırmısın?Öptüm kocaman..Şeniz

Sinir oluyorum ,bugün kaç kez alıntı yaptım.Kimden yaptığımı göstermedi.Bu mesajı BEBİŞ İSTİYORUZ sana yazdım.

arkadaşlar daha ben tetanoz aşısını yaptırmadım geçmi kaldım acaba ??? aslında yaptırmadım derken 1 aydan fazladır kaşıntı sorunu yaşıyorum hemde öyle böyle değil iğneler kremler banamısın demedi doktorumda senelik izne çıkınca kafama göre vurdurmayayım iğne şurup krem falan belki bir zararı olur bu zamanda aşının dedim pazartesi muayene zamanım o zaman doktoruma soracağım ama şimdi okuyunca sizleri merak ettim ben daha yaptıramazmıyım çokmu geç kaldım ???

birde şu kaşıntıyı geçiren ne olursa olsun herkesten fikir istiyorum denemediğim şey kalmadı çünkü lütfen bilgisi olan arkadaşlar ben bu kaşıntıdan nasıl kurtulabilirim yada kurtulmayı geçtim sanırım doğuma kadar böyle devam edecek en azından nasıl rahatlayabilirim her yerim yara bere içinde yatak çarşafım oturduğum yer hiç abartısız hep kan oluyor en azından geceleri uyuyabileceğim bir rahatlama yöntemi istiyorum lütfen bilenler yardımcı olsunlar

kaswa canım migrosun içindeki miii... içindekinin fiyatlarına baktımpekte uygun değil hani sevi bebeye göreee

Sinir oluyorum ,bugün kaç kez alıntı yaptım.Kimden yaptığımı göstermedi.Bu mesajı BEBİŞ İSTİYORUZ sana yazdım.

canım ben 2 güne kadar gideceğim sana telini alırım bakmamı istediğin fiyatını merak ettiğin birşey varsa yaz ben sorayım ..ben şu eğimli biberonlar için girmiştim 24 tl dedi bazı badilere falan baktın 15-18 arasıydı hastane çıkış fiyatlarını hatırlayamıyorum ama bana uygun gelmemişti..

Çok teşekkür ederim canım ya..Ama dediğin fiyatlar pahalı gerçekten.chicco nun outleti bir sultanhamamda birde migros alışveriş merkezindeymiş.Ben battaniyesi içinde hastane çıkışı istiyorum canım.Ona bakarsan çok mutlu olurum.Ben hastane çıkışları aldım ama battaniyesi yok.Peki sevi bebe deki benim istediğim hastane çıkışlarının fiyatını hatırlıyormusun?İdil baby nin mallarına baktım onlarıda beğendim ama oda çok para.Yani bir hastane için veremem o kadar parayı.Zaten 2 sinede 3 hastane çıkışı aldık ama battaniyeleri yok.Birde kanz da buldum çok güzeldi oda çok şıktı 29 lira ama battaniye yok içinde.

canım sevi bebede fiyatlar oaradada pahalı örneğin ve prematüre takımları 40 tl ye aldım ben ilk hastane çıkışlarını kalite aldım ama daha sonrakileri hep eminönünde dörtler bebe var oradan aldım eşimin müşterisi çokta yardımcıoldular

Açtım sordum canım ellerinde takım yokmuş.Ayrı renkte battaniyeler varmış.Battaniyelerde 29 lira dedi.Bir daha da gelmez dedi.Uğramana gerek kalmadı canım benim.Çok teşekkür ederim.Şeniz

canım önemli değil keşke olsaydıda gidip alsaydın.. bak sevi bebedede 29 tl ve görünümüde çok hoş kuzu polar olarak geçiyor çift taraflı istersen sevi bebenin sitesinden bak

Canım valla onu ilk kez duyuyorum o neyse yaaa,
canım ben sana bişey söyleyeyim bu ayrıntılı ultrasonu nerde baksan 21.-24.haftalarda olduğunu okursun.Bunun sebebi dee,,olumsuz br teşhis sonrası bebeğin hayatının sonlandırılması işlemi ülkemizde yasal olarak 24.hafta.Yani o haftadan sonra bebeğini aldıramıyorsun.Yani bahsettiğin doktorun bu konuda bambaşka bir yaklaşımı vardır belkikafamçokkarıştı
yani hayretim şaştı,ama 20.hafta da 16 hafta kadar erken değil,ideal denebilir,çok kafana takma,ama gidince de bunu doktoruna bir sor derim canım..
Canım kaşıntın karaciğer yetmezliğinden olabilir biliyormusun,doktoruna bunu söyledin mi,yani bu kaşıntı eğer bahsettiğim konudansa zaten onu hiçbir krem ilaç geçiremez.Ben yaşamadım ama okudum biliyorum,bu ciddi bir konu canım;bu seni erken doğuma kadar götürür Allah korusun,bence acil doktorunla bir görüş canımmfisfisfis

canım önemli değil keşke olsaydıda gidip alsaydın.. bak sevi bebedede 29 tl ve görünümüde çok hoş kuzu polar olarak geçiyor çift taraflı istersen sevi bebenin sitesinden bak

Cumartesi gidip bakayım inş.Dediğim battaniye çok güzel,orda birde kollu torba uyku tulumu var.Ondan istiyordum ben.inş. vardır orada alırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…