Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hayır canım öle bişi vermedi :uhm: vermesi gerekiomuyduukiii

ben geldiiiimmmmm kızlarrrrr

ağladım ağladım biraz rahatladım çünkü sinirlerim acaip bozuldu sonra yine tansiyonum düştüüüü ama şimdi iimm :sinifsinif:

ağladım ağladım biraz rahatladım çünkü sinirlerim acaip bozuldu sonra yine tansiyonum düştüüüü ama şimdi iimm :sinifsinif:

canım ay kıyamam bi daha ağlama oldumu :1hug: geçicek hayırlsııyla bugünlerimzide.. şükür bunada bi tehlikemiz yokya öyle büyük Allahım yardımcımız olsun hepimizin .. güzel eşyler düşün kendini oyala ben öyle yapmaya çalışıyorum artık vereliniortak

Kızlar herkese merhaba,
Ben uzun zamandır aranıza katılmadan sizi heyecanla izliyor ve okuyorum. Ben de 19 haftalık ikizlere hamileyim. Mikroenjeksiyonla. ıkisi de kız. Ankara'danım. Beni de listenize ekler misiniz? Hepinizi çok öpüyorum.

hoşgeldin canım .. maşallah seninde epey olmuş . öyle zuaktan bakıp kaçma katıl sende aramıza olurmu :1hug:

huuuu dayak istiyon dayak:mymeka:,
yavrulasrın içindeeee,neye aplıyorsun yavrum,düne kadar onlara kavuşucaz diye ağlıyorduk,şimdi neleri tasa yapıyorsun kendinelmaz:
Canım hoşgeldiiin aramızabuyrunnnnnnnnn,
bebeklerin ve hamileliğin hayırlı uğurlu olsun canım.
Lütfen son adet tarihinle muhtemel doğum tarihini de haftasıyla beraber yazarmısın,seni de ekleyelimma.s...

ben de bir yandan fasülye kırıyordum söylemesi ayıp,bir yandan yazmaya çalışıyordum,eşim geldi paaat kapatıverdi bilgisayarımılaelaelaelaelae,
ben de yemeklerimi yaptım,yavrularımı doyurdum,akşama da misafirliğe gidicem egeliiyekaydirigubbakcemile3

hoşgeldin canım .. maşallah seninde epey olmuş . öyle zuaktan bakıp kaçma katıl sende aramıza olurmu :1hug:

Gel pamuğum şu egeliiiye misafirlğe gidelim de bi pataklayalım derdi neymiş,
sen Ankaradan ben İstanbuldan,Balıkesirde ortada buluşuruz gaarii

Çok teşekkür ederim pamuk şeker ve hymarry:)
Allah hepimize kolay doğumlar ve hayırlı sağlıklı bebekler kısmet etsin inşallah.
Son adet tarihim 21 Mart, muhtemel doğum tarihim, (36. hafta) 28 Kasım

Çok teşekkür ederim pamuk şeker ve hymarry:)
Allah hepimize kolay doğumlar ve hayırlı sağlıklı bebekler kısmet etsin inşallah.
Son adet tarihim 21 Mart, muhtemel doğum tarihim, (36. hafta) 28 Kasım

Kaydettim seni de canım,tekrar hayırlı uğurlu olsun inşallah..
Hem de sen de bizim gibi iki kızmışsın teyzesiiikaydirigubbakcemile5

arkadaşlar detayı usg yi yaptırdınız mı kaçıncı hafta,ben 22.hafta gidecem.bir de kalpten başka neye detaylı bakıyor,şu beyne falan bakıyorlar mı?

canım ben sonuncu aşımı 16 temmuzda ilkinide 16 hazıranda vuruldum bana doktorum söyledi ve ayrıca eve ebe hemsire geldi kayıt yapıp aşı olmam gerektıgını söyledi o günlerde o yüzden bi sorun yok içimde rahat

Demek konyalısın,neresindensin sen Konya'nın pamuk?

arkadaşlar detayı usg yi yaptırdınız mı kaçıncı hafta,ben 22.hafta gidecem.bir de kalpten başka neye detaylı bakıyor,şu beyne falan bakıyorlar mı?

21-24.haftalar arası yaptırılması gereken bir tetkik canım.
Ben 23+4 te yaptırmıştım.
O detaylıda kalbin odacıklarına,kan akış hızına,senin rahmini besleyen damarlarının çapına ve akış hızına,
bebeğin mide,bağırsak,mesane... gbi iç organlarının varlığı ve çalışma durumlarına bakılıyor.Ama beynine bakılmıyor diye hatırlıyorum canım..

Bende oda takımlarımı maskodan aldım,birde topçulara bakmıştık ama maskodakiler daha çeşitli ve daha kaliteliydi.Yeni doğduklarında da odama süslü bambu beşiklerden alacağım.Aslında o beşikler görüntüsünün cazibesinden başka kullanışlı değil bence.Ama eşim onlardan çok istiyor.Tek bebek onda en fazla 6 ay yatabilir.Zaten ilk bir kaç ayımızdan sonra hemen odamın yanında olan odalarında yatıracağım.Birde biz sallanan otomatik beşiklerden alacağız.Onlar çok kullanışlı ve vazgeçilmez oluyor.Hem yatak hem koltuk oluyor,sonrada mama masası oluyor.

oyyyy canım benim maşallah iki işi bi arada yapıyodun yani hemide 3 aslında :) eşlerimiz kıyamıyor yorulmamıza pc nin başında yorulduğumuzu sanıyolar bazen çok hasta olduğumda kk da hastalığımı unuttuğumu söylerken bazende kk ya gimrmemi yasaklıyacağını söylüyor olumsuz şeylerden etkilendiğimde :) ben merak ediyorum aslında hymarry cim kaçıncı haftamıza kadar yemeğimzişi yapabilirizki inşallah sonlara kadar yaparız sağlıcakla..

Gel pamuğum şu egeliiiye misafirlğe gidelim de bi pataklayalım derdi neymiş,
sen Ankaradan ben İstanbuldan,Balıkesirde ortada buluşuruz gaarii

he valla gidelim be canımcım ama dinlemiyokii beniii

Demek konyalısın,neresindensin sen Konya'nın pamuk?

canım biz konya merkezliyiz.. meramda oturuyor ailem bilirsen :1hug:

sağol canım.merak ettim de ben de nelere bakılıyor diye.bilgim olsun

Allah ne büyük,ne mutlu sana canım benim.Bizimde sorunumuz sebepsiz infertiliteydi.Sadece şu olabilir belki diyorduk,yumurtalarımın zarı kalın mı?Oda değilmiş.Rabbim istemedi olmadı.Doktorum bana dediki eğer düşünmüyorsanız mutlaka korun çok kolay gebe kalabilirsin.Biz korunmayı düşünmüyoruz.Hatta çokda istekliyiz 3.ye belki oda ikiz olur.kaydirigubbakcemile3Bana da hep diyorlar ki senin dünyadan haberin yok,doğsunlar bak öyle mi düşüneceksin.Belkide bende ki cahil cesaretidir.kaydirigubbakcemile3Ama biz çok istekliyiz 3.ye 4.ye heheheheheheheheheh........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…