Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ben her sabah 6:30 da kalkıyorum işe gelmek için artık çok zor uyanıyorum cok uykum var :çok üzgünüm:

günaydın kızlarzemuszemus
nasılsınız?
park yatak konusunda benimde kararsızlıklarım var,bizde park yatak almak istiyoruz,en azından ilk 6 ay yatak odamızda yatırmayı düşünüyorum,acaba şu büyük boy olanlardan alsam ikisini birlikte yatırabilirmiyim,birinin diğerini uyandırma,yada biri hastalandığında diğerine bulaştırma gibi sorunlar yaşarmıyız,6.aydan sonra kendi odalarına geçtiklerinde karyola alıyım,onlarda yatsınlar diyorum,siz ne yapmayı düşünüyosunuz?kafamçokkarıştı

beraber yatmaları ilk bir iki ayda anne karnında gibi hissetmeleri açısından iyi oluyormus fakat ondan sonra biraz hareketlenmeye başlayınca birbirlerini uyandırıyorlarmıs ve pek rahat olmuyormus ben iki ayrı sepet koymayı düşünüyorum birde şöyle ikili beşikler var resmini ekleyebildim mi emin değilim,
bende kararsızım :uhm:

arkadasım ben önce şu en büyüklerınden 80 e 120 olması gerek 1 tane park yatak alıp yatabıldıklerı kadar beraber yatırmayı düşünüyodum benım evım 2sını bir almaya zaten müsait değil lojman oldugu için sonra sordum büyüklere falan birlikte yatması ilerde zor olur sonra 1er tane daha almak zorunda kalırsın dediler bende şu park yataktan vazgectım 2 tane portbebe beşik almayı düşünüyorum fazla yer kaplamıyo .birlikte uyumasalr bile biri uyudugunda yatak odasında yatagında kalır diğerını ütü yapmak için kullandıgım bi odam var oraya gecırırım diye düşündüm şimdi çocukların birbirlerını uyandırıp uyandırmadıgını bilemediğim için öyle yapaırm.birde benım bi arkadasımın bebegı var onunda portbebe beşiği var çocuk o besıkten baska bi yerde yatmıyo yaklısık 1 yasına girecek.hatta pikniğe bile gitsiler yanlarında götürüyolar çok güzel bunların 3 yasa kadar olanları varmış bende ondan arastırıyorum bulursam alacagım 2 tane

şu ikili beşiklerde güzelmiş ama ben konyada hiç görmedım yaaa nerden bulabılırız birde acaba bunların 3 yasa kadar olanları varmıdır benım portbebe beşik dediğimde bunlardan işte ama tek tek düşünüyodum bende

çok ciciymiş bu beşiklerde,ama bunlarda fazla yatabileceklerini düşünmüyorum,küçük çünkü,ama bu birbirlerini uyandırma işi de sıkıntı verebilir,üff yaa bu yatak olayı çok kafamı karıştırıyo,bi türlü karar veremiyorumkafamçokkarıştı

bende aynen o en büyüklerden bi tane alıyım,ikisi 6 ay kadar birlikte yatsın diyorum,oda takımını yaptırmayı düşünüyorum,yaptırırkende şu büyüyebilen karyolalar varya onlardan yaptırıyım,altıncı aydan sonra da kendi odalarında onlarda yatsınlar diyorum,ama yinede bi türlü emin olup karar veremiyorum,iyice kararsız kazıma döndüm zatenkaydirigubbakcemile3

en büyük park yatagı düşünmüyorum ben artık canım çünkü benım 1 tane daha almam gerekecek o zamanda yerım yok benım .eltımın kızınıda bebek karyolası aldılar karyola öylece duruyo çocuk yatmıyomuş içinde annesının babasının yanında yatmak istiyomuş cocuk 1 bucuk yasında karyola öyle duruyomuş .öyle olacagına 2 tane portbebe besık alırım yatabıldıgı kadar yatarlar sonrasında bişeyle düşünürüz artık evim çok küçük oldugu için belkı size garıp gelecek ama oturma odasında teklı koltuklarda bile yatabılırler yanı napalım sağsalım bı doğsunlarda yatmaları sorun olsun sadece

neden garip gelsin canım,sonuçta şartlar neyi elveriyosa öyle yapıcaz,hepimizin bu konuda çeşitli sorunları var,kendimize ne uygunsa onu yapıcaz artıka.s
bebk arabası konusunda ne yapmayı düşünüyosunuz,yanyana olanlarmı yoksa arka arkaya duranlarmı daha iyi acaba?

yok canım niye garip gelsinki önemli olan rahatları bebeklerimzin.. sağlıcakla doğsunlarda hallolur herşey hayırlısıyla.. konyada ikiz yatağı bende görmedim hiç ama bebekçe ye filan gidersen kule city nin orda siparişle getirir yada yaptırırlar herhalde canım..

Genelde 6 aya kadar yatabiliyorlar bu tarz beşiklerde çünkü derinlikleri cok olmadıgı için düşme tehlikesi de olabilir

evet canım bebekçeyi biliyorum zaten bebek magazalrının çogu kulesitenın orada ben baska görmedım sen konyada baska bebek magazaları bılıyon mu canım bu arada konyalımısın?

ben iki ayrı bebek arabası alıcam çünkü ikili olanlar agır oluyormus hemde kullanım acısından pek raaht gelmyor bana asansöre sığmak kaldırımda yürümek zor olabilir diye
ama yine de emin olamıyorum ne zor işler bunlar :uhm:

kızlar park yatak almayı düşünenenler şimdi hepsi buradaya baktım orada delux xl park yatak var indirime girmiş 100tl bebeklerını bırlıkte yatırmayı düşünenler ilginizi çeker belkı bende buradan hiç alışverıs yapmadım açıkcası nasıl olur bılmıyorum ama park yatagın en genısı oluyo

genelde yonca beşiklerini satan yerler bunu da isteyince getiriyor sizin oralarda varsa bu markayı satan bebek mağazaları bir sor istersen ikiz olunca ellerinde hazır olmuyor:ecrin_bebek:
birde şu siteye bakabilirsin
YONCA CANCAN

canım ya bende bu tarz bir beşik arıyordum.... bunu ne reden indirdin... fiyatı hakkında bilgin varmı?

Prenses ; yatagın boyutları gercekten bayağı buyuk 3 yasına kadar rahat yatar biri.
ben hepsi buradadan çok alışveriş yaptım hiç sıkıntı yasamadım
en son bu hafta içi kuzularıma altı muşambalı alez aldım kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…