Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Canım biz de dün b.köydeydik,

abiye kıyafet metroportta çok iyi ve orda acaip uygun yaaa,ben çok şey alırım ordan,ay adını hatırlayamadım, hamilelikten mi nedir,kafam duruyor bu kelime isim aramaktan..

zahmet olmaz aslında bir akşam çaya beklerim,eşler de tanışır,biz de bebekleri görmüş oluruz.Seni burdan okuyor,anlattıklarını not alıyoruz eşimle de,bebekler de ilgi alanımızdalar zati,memnun oluruz.
Ama onun dışında metroporta takıldığın zaman ben de çıkıveririm aslında,ayın 8ine de katılmayı istiyorum,eşim evde olucak ama,yine de bakıcamm..

benim kızlar neredeyse 32.haftadan sonra hep başak burcuna denk geliyor,kendim kova burcuyum,babamız boğa(ay ben başaklardan korkuyorum da biraz)

(bu arada sağdan soldan nerden olursa olsun boğalar zor oluyor,koç zaten hoppaaa olmuş gerçektenn,arasan bu kadarı denk gelmezkaydirigubbakcemile3)

cnm benim ben dombulum öle heryerden kıyafet olmuyorki popüland dan baıyorum orada baska büyük beden bilmiyorum orada cnm ......

eş konusuna gelince eşime dersem kkdan arkadaşım çağırdı delirir deli oluyor kk ya yaa
herşeyimmiş........bizimkii böle cnm ama bi katakulleye gelirse neden olmasın :roflol::roflol:

kızlar basakmı eyvah ki eyvahh basaklar efamlı titiz eleştirilmeyi sevmeyen ama eleştiren
dışardan soğuk kibirli görünür ama başak kadınları kızlarııı gözeldirrsırnaşık şey
babaları boğaysa anlaşırlar boğa ve basak birleşirse vayy haline
hee başaklar ev oratamını sever çıtkırıldımdır...arkadaşımın oğlu var o bana çok kızardı mana bulurdu ...ben 1 eylül doğumluyum oğlu 4 eylül aslında 1 demiş doktor o 4 aldırmıştı

tipik başak çocuk kalabalık ortamlarda huzursuz olur düzeni bozuldumu mır kır olur bende öleyim ..evimin dışında çok zor uyurum wc kullanırım evlerde ilk gittiğimde bardağa ve havluya bakarım .....ayyyy fenayızzz anacığım yaaaa allah sabır versin bastan çok basak istedim ama sonra vazgeçtim boğa olsun dedim oda olmadı neyse ucundan yakaladım:lepi:

hymarry kaçmışşşşşşşşşş

bende kaçarımmmm uyuyacam çokk uykum varr

canım biz daha yüzyüze tanışmadık yeni öğrendik aynı sitede olduğumuzu 2 gün öncee sanırım tesadüfün böylesi :) gel valla biz ankaradayız şekercimm

aaaaaa muallimin yavruların cinsiyeti belli mi olmuş,aaa hayretim şaştı,nerde duydun kızz:1shok:

ay ne bilim siz alcaz filan diiynce bende doğacak bebişlere gidcek hale sandımdı şuleyede ben talip olcaktım ama malum henüz bilmiyoruzki cinsiyetlerimizi :) yanlış anlamışım sanırsammmmm

tamam tatlımcım atlamışım hemen ne biliyim işteee
ben geldimmmmmmmmm başka kimler kimler var bakalımm zemuszemus

bizde geldik ama sende gitmişsin egeliimcimmmm

biz çok kötü hasta olduk grip olmuşuz bu yaz gününde nerden geldiyse birden geliverdi anlamadım iki saattir yorganın altından kalkamadım kociş pişirdi bizi terleyince iyi gelecekmiş :1ninca: inşallah ayrına düzeliriz burnumuz akıyooo boğazımız ağrıyo size bulaştırmayım bari :sinifsinif:

günaydın güzeller hala uyuyosunuz maşallah biz uyuyamadık çok sıcakk hemde çok hastayız burnum akıyor grip oldum okadar örttüki eşim gece üzerimi fenalık geçirdim bayılıcam sandım bi ara sıcaktan kabus görmeye başladım sonra mecburen korkudan açtı .. nerden geldi bu grip hiç anlamadım cidden durup dururken :umursamaz:

hepinzie güzel mutlu pazarlar siz sakın hasta olmayın emi opuyorumnanaktan

günaydınnnnnnnnnn kızlarrrrr ii pazarlarrrrrrrrrrrr opuyorumnanaktan

pamukşekercim geçmiş olsun.. dikkat et...

kızlar bugün hiç ama hiç uyuyamadaım bu bıcırıklar yüsünden valla nolucak bu uyku problemmimiz bilmiyorum

günaydın sizede kızlar

egelimmcim saolasın .. dur sen daha şimdi yine iyi birz geçtikçe daha kaçıyo uykular korkutmak gibi olmasında.. bide sıcaklar bastırdıkça daralıyoruz herhalde ondandır.. benim bıcırıklarda gece uyumuyorlar kıpır kıpır gündüzde horul horullar anlayamıyom valla kaydirigubbakcemile2

valla şu saate kadar tüm elimde yastık tüm odaları gzdim ama uyuyamadım en sonundada acıktıkk babamızıda kaldırdık bize kahvaltı hazirlioooo zemuszemus

evetttt deniz manzaralı balkonda şölee serin serinnn güsel bi kahvaltııııı ohh beee bunu çok sewiorum işteee zemuszemus

ben kahvaltıya kaçiorummmmm kurt gibi acıktık zatennn öpüyorum siziii görüşürüzzzz

looooooooooooooooooooooooo afıyeyt ols...........................bende evde ymekten nefret edıyoooooooom acık hava ıst ama yatmam gerekınce eve kapandım ya.............ıuyı olım ınş hergun dısarda kahv yapcammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

benim yine tansiyonum düşüyo kızlar ( arada bi ondan gidip geliyorum.. uzaniyorum... nie böle oluyo yaa :1no2:

egelii bu sıcaklarda nasıl tansiyon düşmesin valla... ama yinede sen dikkat et... bende gece hiç uyuyamadım... bir dırtım ağrıdıki sormayın... en son sabaha karşı oturarak uyuyakalmışım... bide uyandımki ter içindeyim.... sabahın köründe havuza girdim valla... su aygırı gibi sadece gözlerimi çıkartıp öyle baktım suyun içinden.... :a015: ay artık bu havalar soğusun lütfennnnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…